0 oy
254 göst.
Aile kategorisinde (171 puan) tarafından

Merhaba gecenlerde ev eşyası ile bir post açmıştım hatırlayanlar vardır belki. Diye umuyorum. Lafı uzatmamak adına şimdiki konuya giriyorum.Esim yedek eşyaları yani annesinden kalan beyaz eşya masa baza oturma grubu var bunları halasına verme çabasında halen ikna edemedim. Ağzımda tüy bitti söyleye söyleye bende satıp bunları kizima oda yapmak icin eşya alayım demistim. Ama ne karekterim kaldı  ne de kişiliğim bende ne yaparsan yap demek ki benim lafım geçmiyor bu evde ben hiçim dedim. Birde tartışma esnasında bağırıyor ne bağırıyorsun öküz gibi dedim duyuyorum dedim ben seni en son konuşmamız dün akşam oldu. Ve ayrildim yanından konuşmadım. Yoruldum konuşmaktan ikna etmekten ama yok yok. Tukendigimi hisseder oldum artık. Evlilik bu mudur ya birde ortak yaşam alanımız.Yoruldum.:(

8 Cevaplar

+1 oy
(1,223 puan) tarafından
Onceki postu gormedim basliktaki soruya cevaben esim bana sormadan bisey yapmaz ben esime sormadan bisey yapmam olmasi gerekende budur yani saygi icinde gidiyosa hersey yolundadir. Diger turlusu surekli anlasmazliklar cikar
(171 puan) tarafından
Anlaşmazliklar çıkıyor zaten de..
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Benim istemediğim bir şeyi eşim yapmaz yapamaz çünkü bende onun istemediği şeyleri yapmam hic olmadı konuşur ortak başka bir yol buluruz bu şekilde olmazsa sürekli kavga çıkar 
(171 puan) tarafından
Anwn öyle..
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Asla ben esime sormasan hic birsey yapmam oda bana sormadan yapmaz senin esinde.problem var
(171 puan) tarafından
Kesinlikle yeri gelince  3.5 kuruşun hesabını yapan adam bunu  hesabını yapmıyor. Sağolasın
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Diğer postunu da okudum sen haklısın bence ilk önce can sonra canan derler ilk önce insan kendi ailesini düşünmesi gerekir.benim eşimde bazen beni dinlemiyor ama sonradan pişman oluyor ama iş işten geçmiş oluyor tabi.
(171 puan) tarafından
Aynen canım teşekkür ederim.
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Bizimki de aynu kardeşinin gitmesini istiyorum yollamıyor sanki bana inat yapıyor inşaAllah pişman olur kendi de tekmeyi yesin gelir ağlar niye böyle oldu diye 
(171 puan) tarafından
TEKME DE YESELER ANLAMAYAN ANLAMIYOR UMARIM SENIN KI ANLAR.
(3,013 puan) tarafından
Yok canım anlasaydı 8 aydır anlardı yok inadıma bekletiyor sanki
(171 puan) tarafından
Anlamıyor canım ah bir anlasa dediğim dedim çaldığım düdük diyen bir adamdan ne bekleyebilirsin.
(3,013 puan) tarafından
Ailesini dinliyor mu canım bizim ki ailesi söz konusı olsa dinlemez başka şeyler de dinler ama beni de çok yoraar
(171 puan) tarafından
Canım ailesi yok babası eşim 9 yaşında iken vefat etmiş. Annesi bundan 4 ay önce  vefat etti zaten kardeşleri yok tek cocuk ama sülaleye düşkün.
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Yani öyle herşeyi sormayiz birbirimize ufak tefek şeylerde de büyük şeylerde tabiki.oturur konuşuruz kendi alacaksa kızına oda versin istediği yere 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
bana sormadan yapmaz yapsa dahi işi rast gitmez dinler bni
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Direk bunu yaptm demez de bana sorar bnde kafana yatarsa derim misal iş yerinde biri kaza geçirmiş durumları sıkışkmış aramızda para topluyoruz dedi bnde yardımcı olayım mı dedi bnde elinde varsa yap dedim babanın hayrına geçer dedim. 
(171 puan) tarafından
Hmm..

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 534 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 168 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde herseyguzellolacak (56 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...