0 oy
532 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Esim zaten bana karşı ilgisiz vakit geçirmez evde doğru dürüst durmaz ya işte yada arkadaşlarıyla gezer. Bugün telefonunda kilit ekranına baktım kızım dedim ya ben? Bir kere fotoğrafım bile yok? Sanki beni istemiyormuş gibi hissettim içimdeki beni sevmeyen his sanki kuvvetlendi?

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Benimde eşimin telefonunda bebeğimiz var . Başkaları eşini görmesin diye koymuyo sevmemekten değil yani . Belki yapisi oyledir  kötü düşünme 
tarafından
Galeride fotoğrafin var mi
tarafından
Var ama esnaf fotoğraf gösterebiliyor müşteriyi o yüzden fazla yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
İsmini görünce istemsizce aman benim adım Elvan daltooon ben gezerim balkon balkonn şarkısı geliyor :Dd canımın içi sıkma canını belki kocanın yapısı bu dur neden sevmesin seni herşey resim dehol ki 
tarafından
O nasıl bir şarkı yaa ilk defa duydum hahaha
0 oy
(48,491 puan) tarafından
konuştun mu esinle canim
(48,491 puan) tarafından
birlikte resim çekilin onun telden bakayım silecek mi
(1,908 puan) tarafından
Bırsuru var tabiki olmaz olurmu
tarafından
Daha geçen gün çektik silmis ben onu kilit ekranı fotoğrafı yaptm
(48,491 puan) tarafından
ya facede whatsapta esim kizimla kendi resmini falan yapiyoda galeride resimlerim.duruyo bunu sebenini sor ona bence
(1,908 puan) tarafından
Ozaman bildiğin adilik yapiyooo al karşına otur konus
0 oy
tarafından
Benimde eşimle çok fotoğrafım yok canım bu beni sevmediği anlamına gelmiyor tabiki herkes farklıdır ne demişler insanlar konuşa konuşa ne sorunun varsa eşinle konuş ona derdini anlat lütfen yoksa hep böyle düşünürsün
0 oy
(1,331 puan) tarafından
Benim eşimde benim resmimi koymaz çokda kızar bn koydugumda arkadaşlarım var yanımda iş yerinde bazen birini arıcak oluyolar senimi görsünler diyo kızıyor kızımızın resmi var ekranda
tarafından
Galeride bir fotoğraf im bile yok
(1,331 puan) tarafından
Hmmm okdrini bilmiyorumm yaa
0 oy
(2,104 puan) tarafından

Amine olana kadar esimin ekran resmnde whatsap resmnde esimle ben vardik smdi kizim var her yerde benim resmim hic yok:ermm: bence onda alnganlk yapma benmkide kahveye gdio surekli ilgi konusunda bse diyemem ama benm esimde ayni bence cocuk olunca sevgi bolunuo esinle bi konus bakalm ne dio benmki dio kizim varken senimi koycam ekrana diye hosuma gdio benm aslnda

tarafından
Ben ekranda değil galeride bir fotoğrafm yok ona alindim
(2,104 puan) tarafından
Benmde esim yeni aldi telefonunu pek resmim yok bende bilerek whatsaptan atiyom kaydoluo o attklarimi silerse gebertirim onu o ayri konu at sende bak onlari siliosa bi bit yenigi ara bakalim
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Benim eşimde beni koymaz dışarıda görülmesin diye, ama eşinle konuşmalısın neden böyle yapıyorsun diye, sana vakit ayırması lazım ilgilenmesi lazım tabiki... Konuşmak iletişim kurmak en güzeli 
tarafından
Peki telefonunda fotoğrafın varmı bende bir fotoğrafim bile yok
(1,862 puan) tarafından
Sen çek canım, fotoğraf çekerken onunkinden çekin bulunsun yani böyle şeyler sevgisini ölçemezsin, başka şeyler var sizde problem bence
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnim eşimin tlfonundada hiç resmim yok benim çünkü arkadaşları felan alıyormuş tlfonunu görmelerini istemedigi için hiç yok
0 oy
(302 puan) tarafından
canım bu sevgiszle aakalı degil bnde sorun yapıyordum da artık yapmıuorum ne sosyal medyada nede ekran görüntüde beni koymaz heryerde kızımız yada kendi ve kızım var nede diye sordugumda önceler herkezin yanında acınca görmesinler oluyor bazen bişi göstermek icin alıyorlar görmesinler diyor sosyal medyasında evli oldugu belli sıkıntı yapma
tarafından
Benimkinin kimseye fotoğraf gostermiyo
0 oy
(157 puan) tarafından
Canim niye dert ediyon benim eşimin telefonunda da kizimiz vqr bendede kizim var böyle şeyleri dert etme kendine 
0 oy
tarafından

Benimde resmim yok kızımızı koymuş hiç öyle dsunmedim kıskanır ki koymaz beni 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 2,200 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Esra22 (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 371 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 376 göst.