0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (21 puan) tarafından
Merhaba. Daha önce doğum yapmış olanlar nişanınız ne zaman geldi? 36 haftada nişan gelince erken doğum olur mu? Nişandan ne kadar sonra doğum yaptınız acaba. Bir de nişan kansız sadece sarı akıntı şeklinde olur mu 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sabah 9:30 da nişanım geldi. Gece 3:45 de suyum boşaldı. Ertesi sabah 10:30 da doğuma aldılar ( Sezeryan ) çünkü bebeğimin suyu tamamen bitmişti ve normal doğum olamadı. 

tarafından
Benim tuvalette geldi canım afedersin idararimi yapıyordum. Bı anda pıt diye birşey düştü. Akıntı şeklinde kan rengine yakın ama asla kan kırmızısı değildi. Ben normal günüme devam ettim gece birden suyum boşaldı. Bu şekilde oldu canım
(21 puan) tarafından
Anladım çok teşekkür ederim canım
tarafından
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum
(21 puan) tarafından
Amin inşallah canım seninkileri de sana bağışlasın inşallah
tarafından
Aminnnnnn
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Canım benim Nisan geldikten.hemen sonra da doğum olabilir 1 hafta sonra da demişti bana doktor su gelmedikten sonra sadece doktorunu haberdar etmen lazım o konuda yeterli benim yaklaşık 4 saat önce geldi nişanın doğumdan ikincide gelmedi hiç direk sancıyla gittim
(21 puan) tarafından
Anladım canım inşallah 1 2 hafta sonra olur. Ben emin olamadım şimdi nişan mı akıntı mı ilk defa bu kadar yoğun görünce nişandır diye düşündüm de doktora da sormaya korktum gel diyecek hemen diye
(4,431 puan) tarafından
Yok demez desede doğumu baslatmaz bence birde kanla karışık geliyo Nisan sanırım herkeste farklı olsada Allah gönlüne göre versin
0 oy
tarafından
38+3te gece 23.30da nişanım geldi gece sancılarım başladı ertesi günde doğum yaptım. Suyumda hastane de suni sancı ile geldi. 
(21 puan) tarafından
Peki nişanın kanlı mıydı canım
tarafından
Kanla karışık renk gibiydi  kahve tonunda sümüksü yapıdaydı
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Nişanım geldi gece hafif hafif sancılar başladı 2 gün sonra doğum yaptım canım benim kan olarak geldi nisan 
(21 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 457 göst.
1 Eylül 2019 Aile kategorisinde Sim (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 176 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gizem Mert (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 460 göst.
18 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu