0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
36+ 3uz ama sanirsin 11 aydir icerde cok rahatsiz ediyo beni ya vucudum hep agriyo ayaklar eller sis bacağım  hep yel varmis gibi agriyo iki adim atamiyorum nefesim yetmiyo sanki artik 

doktor dogsa bi sorun olmayacagini soyledi siz dede boyle oluyomuydu kizlar 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından

Evet ama dogunca keske biraz daha icimde kalsaymis diceksin :D

tarafından
Dmem ya valla artik dayanamiyorum o kadar zorlaniyorumki
-Reklam-
0 oy
tarafından
39 olduk bizde :/ bekliyorum
tarafından
Sagsalim kavusursunuz insallah ya bi saaten sonra sıkılıyor insan
0 oy
(118,473 puan) tarafından

42 kadar yolu var :D benimmi 38w5 geldi 

(2,104 puan) tarafından
Ben hersey yaptim ama gelmedi sguat merdiven yuruyus hurma suya oturma ama yok gelmedi 18 saat suni sanci sonrasi sezeryann
tarafından
Allah baslasin :) Dogdugunda doktorla bide  sen vuraydn dötune ne cok ugrastiyor sipalar yaa
(2,104 puan) tarafından
Ben gozumu actgmda kizimi babasina vermsler ☺️ yanmda baska bebek yikiyodular o benm bebegmmi dedm yok seninki gtti dedler narkozluyum benle dalga geciyolar sandm guzelmi bebegm dedm masallah cok guzel dedler ☺️
tarafından
Kiyamam yaa :) ne tatlı  doğum anısı bende yasarim insallah ❤
(2,104 puan) tarafından
Insallah canm saglicakla kucagna al insallah ☺️
0 oy
(12,502 puan) tarafından
Rabbim hayırlı kolay doğumlar nasip etsin inşallah canım 
tarafından
Allah razi olsun bekleyen herkese Allah kolaylık versin inşallah cok sagol csnim ❤
0 oy
(313 puan) tarafından
Olmuştu geçti gitti hemde ben 42 de doğurdum  sabret zamanında önce olması bebek için iyi değil gkendisi gelmeye karar verdiğinde gelsin
tarafından
30 kiloya yakin alfim belimde  kireclenme var bacaga vuruyo inan cok zorluyo beni yoksa niye beklemiyim ama gunlerim zehir oluyo resmen
0 oy
(27,151 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Az daha sabir elbet gelip çıkacak orada kalacak degil ya 

Özleniyor o anlar tadını çıkar

tarafından
Dogru diyon csnim ama 30 fazla kiloyla agrilarla her gun zehir gibi geciyo valla zorlanmasam zamabini srve seve bwklerim ama cok zorlaniyorum artik
(27,151 puan) tarafından
Evet son aylar cok zor oluyor saglikla kucagina alırsın insAllah
tarafından
Insallah Allah razi olsun  ❤
0 oy
(1,822 puan) tarafından
38+5 im su an asagi indi iyice asagiya baski yapiyo ama gelmiyo canim bende darlandim iyice dogsun artik diyorum ama azcik bi agri hissedincede ayyy nasil dogurcam diye korku basliyo napcam bilmiyorum
tarafından
Allah sagsalim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Ayni piskolojik valla bide benimki dogum korkusundan beklenmeyen gebelikti Allah kolaylik versin
(1,822 puan) tarafından
Benimki beklenen bile bile yapilan bisey :) hicte korkmuyodum aslinda ama isler ciddiye binince artik dogumda yaklasinca korku basladi :)
tarafından
Son günlere  girdinmi is degisiyo gercekten ilk baslardaki rahatlik yok artik :)
0 oy
tarafından
Benimki 40+4 geldi. O hallerin tadını cıkar kız geldiklerinde hamileliyini özliceksin)))
tarafından
Yok kiz cok cektiriyo sipa özlemem gelsin artik :)
0 oy
tarafından
Az kaldı yolun sonundasin (◍•ᴗ•◍)❤
tarafından
Oyle valla gun sayiyoruz artik :)
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Evet oluyordu bende de zaten 36+5 te doğdu oğluşum üstelik geçen sene kadir gecesinde doğmuştu 
tarafından
Maşşallah Allah hayirli uzun ömür versin inşallah saglikli dogdu insallah yanina verdilermi hemen
(1,939 puan) tarafından
Evet normal doğum yaptım zaten odaya birlikte çıktık bebeğimle
tarafından
Masallah sağlıkla  büyüsün artik benimkide doğarsa  sorun olmayacagini soyledi ondan rahatim bende biraz
(1,939 puan) tarafından
Aynen bi sorun olmaz bence de
0 oy
tarafından
Bende 37 haftalik oldum uyumaya çalışırken cok yoruluyorum saga sola dönmek dahi beni yoruyor yürüyüşüm git gide değişti yani
tarafından
Ben yattigim zaman nefes alamiyorum ya kanepeye yaslanarak uyuyabiliyorum anca
0 oy
(1,265 puan) tarafından

Canım ben hamileyken keşke yanımda olsaydı diyirdum geceleri uyumayincada keşke karnimda olsaydı diyorum :D

Ben 41+1de dogum yaptım kendi sancin yoktu suni sanci ile doğum yaptım 

tarafından
Ben cok zorlaniyorum artik vucut kaldirmiyo ya dogdugjnda zorluk verirse anama gideriz biz  5 dakka yol en kucumizde 1 yasinda anam baksın  :)
0 oy
(667 puan) tarafından
Tam 40ta,dogurdum ama,bana dogum sonrasi daha zor gelmisti lohusalik gunleri mutlaka birinin yardimci olmasi lazm hele ilk bebekse dogum normaldi ama dogumdan sonra cok halszdm hic ayaga bile kalkacal halm yoktu uykusuzluk bi tarftan
tarafından
Valla ben her donemindende korkuyorum ya ama 8 kardesiz coxuklardan az cok anlarim annemle de aramiz 5 dakka insallah dogumdan sonra 1 hafta bana gel dedi esimde evde oludsa biraz kolay atlatirim diye düşünüyorum ama bakalim erken konusmakts istemem o kunuda
(667 puan) tarafından
Benim kucuk kardesim yoktu canim dusun alt degstrmeyi bile oglumda ogrendim ondan zorlanmistim bi de emzrmede zorlandm ama sen deneyimliysen cok daha kolay gecirirsin
tarafından
Valla deneyimli  sanirim ama bu farkli olucak sonucta senin cocugun ve omur boyu sorumluluğum bitmicek bu korkutuyo beni bide sutum gelmezse diye korkuyodum ki annem hala emziriyo ya ben varim deyince rahatladım
0 oy
tarafından
Bende  cok sismistm ne uyku uyuyabiliyodm ne oturabiliyodm cok zordu hamur isii tuz seker uzak dur canim suyu cok ic ayaklarini suya sok biraz
tarafından
Valla hepsine dikkat ediyorum canım  ama genetik bu bizde anne tarafım  hep cok kilo aliyo hamilelikte bide kireçlenme de var ayak sikayetleri hep  ondan bende
tarafından
Cok gecmis olsun kuzum Rabbim sabirlar ihsan etsin
tarafından
Allah razi olshn cok sagol canım ❤
tarafından
Cümlemizden insallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
22 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozlem.oz (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 169 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gizem Mert (140 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 455 göst.
1 Eylül 2019 Aile kategorisinde Sim (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 1,863 göst.

374,576 soru

11,203,340 cevap

34,504 kullanıcı

...