0 oy
781 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
tarafından yeniden kategorilendirildi
Arkadaşlar iki kızım var çok şükür sagliklilar birde üçüncü çocuk istiyoruz  onunda haliyle erkek olmasını çok istiyoruz hamile kalmadan önce erkek olsun diye bireyler yaptınız mı 

36 Cevaplar

+4 oy
tarafından

image

image

bak cabım bunları dene bakma sen dalga geçenlere 
tarafından
Aynen nihocum gelr şmdi bun da saçma diyenler :)
(14,428 puan) tarafından
Uyarı gelir uyarııııı puhahahhaha
Kapı gibi kitabı koymuşsun oraya ne diyebilirler
(15,823 puan) tarafından
Millet dalga gecmiss akıllarınca ama Allah razı olsun senden Gulo☺️❤️Yer Gök dua üstüne Rabbim iki nimetten de tattirsin inşallah tüm isteyenlere
tarafından
Amin canım cümlemizden ❤️❤️
(2,801 puan) tarafından
Allah razı olsun senden canım
-Reklam-
+3 oy
(3,101 puan) tarafından
Iliskiye girmeden once erkek erkek erkek erkek diye kocanin cevresinde dön.spermler insafa gelirse sansin yüksek
tarafından
Ya of karnıma ağrı girdi sjsjsjsj
tarafından
Hahahahahahahaha Allah için ya . Soruya çok sinirlenmiştiim fakat yorumlar kahkaha tufanı :D
(6,047 puan) tarafından
Hahahaha hepsi siz gülün diye
(3,101 puan) tarafından
Kafama kurban ol sayin korkak üye :))
(563 puan) tarafından
:)) valla güldüm ha
+2 oy
(3,046 puan) tarafından
Kardeşimin de iki kızı var toplam üç çocuk istiyorlardi. Bi tane de erkek olsun istiyorlardı. Tam yumurtlama gününde olursa erkek olma ihtimali daha yüksekmiş. Bilimsel karşılığını bilmiyorum. Bi de o gün erkek dinlenik olacakmış. Yani yumurtalama gününden bir iki gün öncesi bişey yapmayacak mişsiniz. Kardeşim şuan erkeğe hamile bir buçuk aya doğumu olacak. Bunda lincleyecek ne var anlamıyorum. Benim de bir oğlum var en fazla 2 çocuk istiyorum. 2. Ci için inşallah önce sağlıklı olsun ama içimden hep kız evlat geçiyor. Bunda garipsenecek ne var ki. Sanki istediğimiz dışında olunca daha mı az seçeceğimizi sanıyorlar anlamıyorum. 
(1,198 puan) tarafından
Haklısınız aslinda. Hayırlısını sagliklisini istedikten sonra istemenin bir sakincasi yok bence. Bilimsel açıklaması da şöyle dediğinizin erkek hücreli spermler vücutta en fazla 24 saat yaşıyorlar kız hücrelilerse 72 saate kadar yaşayabiliyor. bu vücudun ph dengesiyle ilgili.Yani yumurtlama gününu iyi takip edip o gunu değerlendirilirse şans artıyor. Rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
(3,046 puan) tarafından
Zaten böyle inanç abidesi gibi davranıp yok günah yok hayırsız olursa bilmem ne diye konuşanlar insan değil mi acaba. İnsan illa ki içinden de olsa bişey geçirir. Hamile olduğumu ilk öğrendiğimde önce sağlıklı olsun hayırlı olsun dedim ama içimden de kız olmasını istedim. İnsanım ben sonuçta. Şuan dünya tatlısı oğlum var . O benim herşeyim. Kızım da olsa oğlum da herkesden çok onları severim.
(1,198 puan) tarafından
Aynen öyle. Allah bağışlasın. Ben çok aradım çok bekledim bebeğimi. O yuzDen hep sağlıklı olsun hayırlı olsun dedim kız erkek fark etmez dedim Rabbim canima can bir oğlan nasip etti. Dediğiniz gibi insanız herşeyden ister insan nefsi de. Bu gayet doğal. Zaten rabbimin hazinesi bol. Ne isterseniz benden isteyin demiyor mu?  Dediğimiz gibi once hayırlı ve sağlıklı olsunlar Rabbim ikisinden de tattirsin her isteyene.
(3,046 puan) tarafından
Amin canım inşallah. Rabbim isteyen herkese nasip etsin
+1 oy
(6,177 puan) tarafından
Kız o öyle tarifle olmuyo biliyon mu Allah nasip edecek ki olsun 
+1 oy
(2,523 puan) tarafından
Ne yapsan boş Allah nasip ederse olur böyle şeylere inanmayın
+1 oy
(1,618 puan) tarafından
Peki yaa.. Erkek olup hayırsız olursa?
(24 puan) tarafından
Hayırlıysa olsun tabi illede olsun demiyorum Allahını takdiri ama onuda tatmayı istiyorum
+1 oy
(899 puan) tarafından
Şimdi seni lincleyecekler olacak.. bilimsel olarak şöyle bı yontem var.. yumurtlama gününde ilişki olursa erkek olma şansı yüksek oluyor ama yumurtlamaya iki üç gün kala olursa kız olma şansı yüksek oluyor.. lincleyenlere aldırma herkes böyle isteyebilir benim oğlum vardı bı tane de kız istedik olsun Allah da nasıp etti inşallah sağlıkla doğar..
(899 puan) tarafından
Tabi ki bunu istemek gayet doğal..
(899 puan) tarafından
Tabi ki bunu istemek gayet doğal.. herkes gibi
(899 puan) tarafından
Ben bunu bir doktordan okumuştum.. tabi erkeğin stres faktörü beslenme şekli falan da etkili olabilir
(899 puan) tarafından
Kız spermleri yavaştır yumurtlamaya iki gün kala ilişki olursa iki güne ancak ulaşıyor zaten gittiğinde yumurtlama gerçekleşince dolleniyor.. ama yumurtlama gününde olursa erkek spermler hızlı olduğu için daha hızlı ulaşıyor yumurtaya dolleniyor kızlar yetişene kadar geçmiş oluyor.. oğlanı hangi dönem yaptık hatırlamıyorum ama kızı iki gün kala yaptık hayırlısı dedik tabi ama bunu bildiğimiz için böyle denedik Allah da verecek inşallah bir ay sonra
(899 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Takvim hesaplariyla hamile kalanlar var. Yani çin takviminde falan hangi tarihte hamile kalirsan hangi cinsiyet olur diye bişeyler var  ama gerçekten tutuyor m bilemem. 
(24 puan) tarafından
Yok bende tutmuyor birinci kızımda erkek gösteriyo
(13,852 puan) tarafından
Benimde iki kizimda da çin takvimi erkek diyordu. Rabbim hayirlisini nasip etsin.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Allah kısmet etmedikçe hiçbir şey fayda etmez akrabamız her yolu denedi yine olmadı  şuan 6 kızı var Rabbim hayırlısını versin o istemedikçe her şey boş bi kızım var aklımdan hiç geçmiyor bi de oğlum olsun diye hayırlısı olsun derim hep hani insan iki meyveden de tatmak istiyor falan filan diyorlar ya bende hiç o his yok çocuk çocuktur kız erkek farketmez 
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Cinsiyeti belirleyen spermdir sizin yapacaginiz birşey yok maalesef.hayirlisi sağlıklısı olsun her zaman 
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Rabbim nasip etmedikçe olmaz benimde 3 oğlum çok isterdim kızım olsun diye ama olmadi
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Rabbim Herkesin gönlüne göre versin inşallah ♥️
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Kız Allah seni yaa öyle şey mi olur kız kardesminde 2 kızı vardı 3 uncusude kız oldu ama hiç böyle şeyler sormadı dua etmekten başka ne yapabiliriz ki 
0 oy
(679 puan) tarafından
Yinede duyduğum bı tavsiyeyi soyluyon adetten sonra 10. Günü iliskiye girerseniz erkek çocuk tutma ihtimali artiyormus
0 oy
tarafından

Allah akıl fikir versin :ermm:  allah sağlıklısını versin Allah nasip ederse olur

0 oy
(11 puan) tarafından
Bir dua var canım erkek bebek olmasi icin çevremde yapanların erkek bebegi oldu istersen soyleyebilirim 
(24 puan) tarafından
Çok güzel  Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin duaya nerden ulasabilirim
(11 puan) tarafından
Canım internete erkek bebek icin dua yaz ilk çıkan bismillahil ehadis diye devam eden dua ben ve çevremde deneyen herkesin oldu bunu inanarak yaparsan seninde olacagini dusunuyorum bide hamileligin ilk haftalarindaysan daha iyi olur internetten bunu arastira bilirsin yapma konusunda kararliysan bikac ayrintisi var onlarida anlatrim istersen
(24 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bakıyorum simdi
(7,036 puan) tarafından
Bunu bende duymuştum hata para toplayıp bir fakiri mi ne doyuruyorlardi bizim burda herkesten 1 TL aliyorlardi
(11 puan) tarafından
Yok para toplama olayi falan bilmiyorum ben
0 oy
(2,804 puan) tarafından
2 kızdan snra erkek bebek istemen çok doğal canm ama bu siparişle olmuyor ki. Hayırlısını iste nasipte varsa olur 
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Hic bisey yapmadim 3. Tane oglum oldu. Ama şunu soyleyebilirim benim hep adetten hemn sonra ki gunler hamile kaldim
(7,004 puan) tarafından
Ben de kızıma adetten hemen sonra kaldım yani değişiyor.
(3,950 puan) tarafından
Rabbimin bileceği  besy bizim yapabilecegimiz bisey yok
0 oy
tarafından
Rabbim öncelikle sağlıklı hayırlı evlat versin diye dua et 

Evet herkes ister hem kızı hem oğlu olsun ama erkek çocuk olsun diye ne yapabilirim demek çok cahilce
(24 puan) tarafından
Sana cahilce gelebilir deneyipte yapanlar çok oluyor bende doğal olarak sordum uğraşan olmuştur diye
0 oy
(809 puan) tarafından
Cinsiyeti belirleyen erkek spermi yani kocan. Allah ol der ve olur. 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 542 göst.
8 Ocak 2023 Aile kategorisinde Doruk Hatice (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 358 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 165 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 66 göst.