0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ne yemekler yediriyorsunuz 

Fikirlerinize talibim anneler

Istahsizliga cozumu olan bizim yedigimiz yemekleri sevdirmenin yolunu bilen var mi
Cok zorlaniyorum

11 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Oğlum Ekim'de 3 yaşına girecek 13 800 kilosu boyu 98 herkes çok zayıf diyor doktor boyu uzun nrmal diyor her şeyi yediriyorum ondan bende takmyrm ne yapayim
tarafından
Hıc de zayıf degıl ya
(13,821 puan) tarafından
Kız zayıf duruyo geçen rahatsuzlandi ya serum verdi doktoru işte ozaman da knsmustuk neyse gittik hemşire serum takacak işte ay dedi küçücük kollar ben sana nasıl takicam serum nasıl zayifsin sen ay ben de dedim smdi doktorla o konuyu knstk herkes zayıf diyo dedim iste doktor boyu uzun diyor ondan zayıf duruyo hrlde  bende dedim yiyo yapcgm bsi yokki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızım bir bucuk yaşında 12 kilo 80 cm boyu

Sabahları mutlaka 3 tatlı kaşığı pekmez yiyor sonra iki tane yumurta yiyor Bi biberon su içiyor onun dışında evde ne yemek varsa onu veriyorum yiyor 
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Ekimde üç yaşına girecek kızım 12 buçuk kilo boyu iki üç ay önce 93 cm Di galiba tam hatırlamıyorum 93 94 cm filandı şimdi bilmiyorum boyunu. Yemekte biz ne yersek yiyor sabah sucuklu yumurta Yedi öğlen tavuk pilav çorba ayran Yedi az öncede Bi tane muz Yedi akşamada Allah kerim arada meyveli süt içer kek yer meyve yer boyle
(5 puan) tarafından
Kizim asla bizim yedigimiz yemegi yemez bu alışkanlığı nasıl kazandırabilirim cok zorlanıyorum
0 oy
tarafından
Benimki 32 aylık ne yersek onu yer kahvaltı ara öğün öğle yemeği yani ne yersem aynısını yer
0 oy
tarafından
22 aylık kızım 90 cm 14.5 kg sabahları yumurta peynır meyve vs ekmek yedırmıyroum, ogle corba ıcer, aksam bız ne yıyorsaj onu yer aralarda mısır,meyve,patates kızartması fırında yapıyorum onları yıyor yanı sınırlaması yok hıc 
0 oy
(385 puan) tarafından
2ay sonra 3olucak boyu 95ti kılosu 15yeni oldu gün içinde iştahsız ıse 14 800 fln oluyor 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
12.5 kilo 92 cm önüne ne gelirse artık onu yiyor mecbur 
0 oy
(1,148 puan) tarafından
3 yaşına girdi bir ay önce 24 kg 110 cm kilosunu göstermiyor iki iki bucuk yaşındayken doktor rejim vermişti karın bölgesinde yağlanma başladığı için boy atınca sıkı rejimi bıraktık şükür ki doktorum şu an en fazla 15 kg olması lazım diyor bizde bu durum genetik kimse benim düştüğüm duruma düşmesin bırak kuzum az yesin sağlıklı yesin kilo sağlık değil inan
(5 puan) tarafından
Allah'ım yardımcin olsun canım şükür rejimi birakmissiniz.
Bnde cocuguma Birsey yediremeyince üzülüyorum
0 oy
(14,032 puan) tarafından
2bucuk yaşında oğlum boyundan tam emin değilim 95 cm civarında sanırım 13 kilo adam akıllı bir şey yemez varsa yoksa pilav makarna yayla çorbası çok nadir et tavuk kahvaltı da hele hiç yediremiyorum 
(5 puan) tarafından
Bnde ayni durumdayim cnm artik makarna pilav da yemek istemiyor tek yedigi corba yaylaydi ondanda usandi
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ver eline kaşığı ccatali rahat brak yesin doktumu brak döksün şer sofrayı şarkı söyle onunla oyna oyala öyle e yesin elleri ile yese bile karışma cnm benim oğlan mamadan başka bişi icmezdi ymwzdi şuan masllahu var Paşa'nın 
(5 puan) tarafından
Birde oyle deneyeyim canım
0 oy
(7,023 puan) tarafından
26 aylık 85 cm 12.5 kilo her şeyi yiyor çok şükür. 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 251 göst.
27 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 204 göst.
25 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Linkin (15,212 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 397 göst.
0 oy
5 cevap 305 göst.
28 Mart 2021 Diğer kategorisinde Balyavrularim (64 puan) tarafından soruldu

379,976 soru

11,374,695 cevap

34,857 kullanıcı

...