0 oy
1,334 göst.
Diğer kategorisinde (4,101 puan) tarafından
4 çocukla canim çıkıyor yetisemyorum zar zor bazen gece tezgahın üstü dağınık oda hep kızar ama yorulyorm elimde degil

84 Cevaplar

+9 oy
tarafından
DORT COCUK dıyosun DORT, 6 cocukla kreş acılıyo ya, onun asıl sana soylemeden toplaması lazım ınsan olsa, robot musun sen
tarafından
gözdecim dıyınce suc oluyor ıste kalıbımı basarım kı 1. cocuktan bellıydı bu adamın ne halt oldugu ev isinde cocuk konusunda vs destekcı olmadıgı neyıne guvenıp 4 cocugu yapıyosun kendını de savunamıyor bellı kı tepesine cıkmıs kı yuzsuzce boyle davranabılıyor yanı davulda da var tokmakta da var seni doguran hortlakta da var suç derler ya o hesap herkeste hata var
tarafından
Yağmurun büyük konuşmamak lazım insan kaderini yaşar ben bekarken ne için büyük konustuysam herşey başıma geldi
tarafından
Valla canım buyuk konusmak degıl ya tercıh meselesi bu 1 ı anlarım 2 yı anlarım hadı 3 u anlarım 3 ten sonra doktor soruyor zaten baglatmak ıstıyo musun diye :D sen dogur babam dogur ondan snra 4 cocukla tek basına bır hayat
tarafından
Ben artık cocuk meselesıne ses etmıyorum herkes kaderını yaşıyor, ben 2 yasında kızım var maddı durumumuz da var cok sukur ama 2. Cocuga cesaret edemıyorım, Allah avr esımden hıc laf duymadım dagınıkmıs pismiş cunku cevabı bellı topla derım, bır cocukla bazen ev savas alanına donıuor 4 cocuk boyle adama ınan yapılmaz
(294 puan) tarafından
Mutfak dağınık olunca ben eşime kızıyorum :) görmüyor musun toplayamamisim toplasan eline mı yapışır diye
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
E kızar tabi 
(2,132 puan) tarafından
Nasıl kızar tabi ya?
(1,862 puan) tarafından
Temizle yat der sabah bırakma der yani
(2,132 puan) tarafından
Kadın dört çocukla yetişemiyorum diyor buna rağmen kocasının kızmasını normal görüyorsunuz yani. Çocuk olmasa bile kızamaz arkadaşlar. Kocanız patronunuz değil işinizi tam yapmadığınızda kızsın. Patron bile doğru üslupla uyarır kızamaz. Birey olduğunuzu unutmayın.
(1,862 puan) tarafından
Aynen haklısın
(4,101 puan) tarafından
Arkadaşa norml gelmş
0 oy
(913 puan) tarafından
Yardım etsin soylenecegine
(5,921 puan) tarafından
Valla bana mutfak dağınık dediğinde kalk topla ben çocukla ilgileniyorum diyorum. Bunu bildiği için yetişemediğimi gördüğünde kalkıp yapıyor babasının uşağı değilim hizmetlisi değilim evde yalnızca ben yaşamıyorum
(913 puan) tarafından
Aynen bende öyle valla daha çocuğum yok hamileyim ona rağmen bazen canım istemiyor :D eşimde bura çok dağınık derse topla o zaman derim o da yapar saolsun
(1,160 puan) tarafından
Eskidenmis o aman erkek iş yapmasın mutfağı girmesin köle gibi yapmışlar kadınları şimdi bende hiç susmuyrm herkes işini yapsın sonra birbirimizi bol bol severiz
(5,921 puan) tarafından
Hayır erkeklerin uydurduğu bişey bu Kuranda bile var sen ona yemek yaparsan sevaba girersin yapma zorunluluğun yok. Ahiretin için yaparsın başka.. Ben yemeğini yapıyor çamaşırını yıkıyor ütüyü yapıyorum çayını kahvesini yapıyorum bir zahmet oda evi temizlemeye yardım etsin :D
(1,160 puan) tarafından
Elleri ayakları tutuyor yapsınlar tabi
0 oy
tarafından
Bi zahmet oda toplayıversin ev ikinizin evi yemek yerken sorun yok. İlla herseyi kadın yapacak sinir oluyorum böyle zihniyete
(4,101 puan) tarafından
Malsef asla yardım etmez üstüne hizmet bekler
tarafından
Az yesinde hizmetçi tutsun. 4 çocuğu yaparken iyiydi
(4,101 puan) tarafından
Etmezzz
0 oy
tarafından
Yani dağınıksa yardım etsin oda herşeye yetişmen imkansız 4 çocuk diyorsun bide
(4,101 puan) tarafından
Malsef etmez sadece kizar
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
(4,101 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Ben bıraksam söylenir kardeşi bıraksa nolmuş toplayaymışım offf sinirlerim tepeme çıktı
(4,101 puan) tarafından
:(((((((( ah şuan bende bu duruma sinirlendim
0 oy
(8,115 puan) tarafından
Kizamaz kızgın yağ ile haslarim onu
(4,101 puan) tarafından
Haahaha ustunede yogurt
0 oy
tarafından

Hic dağınık bırakmadığım için sorun yok :D

(4,101 puan) tarafından
Çok iy banada gel
tarafından
Kız hayatta dağınık bırakamam hemen yemekten kalktığım gibi ilk işim onu toplamak oluyor geleyim kız ☺
(4,101 puan) tarafından
Ne güzel benim çocuklar izin vermyor
0 oy
(6,373 puan) tarafından
Oğlum çok küçükken benim mutfakta dağınık oluyodu ara ara eşim kalkıp kendi koyuyodu makineye sana laf söyleyeceğine kadar kalkıp yardım etse keşke 4 çocuk Allah yardımcın olsun biriyle baş edemiyom ben
(4,101 puan) tarafından
:((( malsef etmez
0 oy
tarafından
Allah uzun saglikli omurler versin 4 tane cocugu isteyip yaparken iyiydi de sen toplamaya vakit bulamadiginda mi kotu?

Cok istiyorsa kendi toplayabilir eli ayagi tutuyordur esinin allaha sukur.
(4,101 puan) tarafından
Malsef etmez en büyüğü 5 yaşında düşün
tarafından
Kız maşallah 5 yılda 4 çocuk
(4,101 puan) tarafından
Öyle calla
0 oy
tarafından
Eşimi bırak asıl ben kızarım kendime nolursa olsun asla mutfağı dağınık koyup yatmam 
tarafından
Bende yoruluyorum canım sancılı haldeyken bile mutfak topladığımı bilirim
tarafından
Hah çıktı bir tane daha
tarafından
Yani canım sancılı iken de bırak kalsın canın dan kıymetli değil ya bu konuda katılmıyorum kadının dört çocuğu varmış ben bir çocukla yetişemiyorum ki nerde kaldı dört çocuk he birgün toplu olur iki gün dağınık olur biraz gerçekçi yaklasalim . Tezgah üstü dağınık sevmezsin o ayrı ama illada yapılacak değil ya bu bir anne dört dörtlük beklenemez birşey .
tarafından
Huy meselesi kuzum ben arkadaşa bişey demedim kendi huyumdan bahsettim :)
tarafından
Hepimiz elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz öyle oluyor ki mutfak taşının önünde kaç defa bulaşık yıkayıp gün geçiriyoruz ama insanın coo yorgun halsiz hasta olduğu dönemler oluyor onda bende dağınık bırakıyorum mesela akşam içtiğimiz çay bardakları falan kalıyor napalm peygamber değiliz ya o kadar da olur iki çocukla ayağım altıma gelmiyor insanın bir yerden sonra vücudu iflas ediyor vallahi bayanı çok iyi anlıyorum benim eşim de birseu demez hatta bırak sabah yaparsın diyor
0 oy
(53 puan) tarafından
4 çocuk ve sana soylenıyor ha, bı işin ucundan tutsun zahmet olmazsa. çocuğa bakmazlar yardım etmezler, ev hanımısın diye herşeyi senden beklerler, sen ondan daha çok yoruluyorsundur
(4,101 puan) tarafından
Ewet malsef
0 oy
(4,384 puan) tarafından
Ayy neye kiziyomus, gecsin toplasin, cok biliyomus 
(4,101 puan) tarafından
Yapmaz asla
(4,384 puan) tarafından
Ayy bak sen
Eskidne benimki de yapmazdi,sonra bende biraktim,her yedigimi ictigimi tezgaha koydum bi zaman sonra anladi sukur
0 oy
(888 puan) tarafından
Kizacagina toplasın bi zahmet 
(4,101 puan) tarafından
Yapmaz
(888 puan) tarafından
Çenesini kapasın o zaman
0 oy
(1,231 puan) tarafından
Evet kizmasada söylenir ama sağolsun oda yapar yine 
(4,101 puan) tarafından
Ne güzel maşallah
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Benimde 4 çocuğum var seni çok iyi anlıyorum. Elimden geleni yapıyorum yine herşey yarım. Allah kocana merhamet versin 
(4,101 puan) tarafından
Benimkiler daha küçük 5 yaşında en büyüğü
(1,928 puan) tarafından
Benim en büyük 8 olacak ağustosta ikinci yavrum 6 yaşında ve ağustosta yaşına girecek ikiz bebeler. Gurbetteyim ve eşimin çalışma saatleri düzensiz. Elimden geleni yapıyorum. El insaf eşinede.
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Rahatsız oluyorsa kendisi toplasın ya da az yesin hizmetçi tutsun sen onun eşi çocuklarının annesisin evin robotu ya da hizmetçisi değilsin 
(4,101 puan) tarafından
Öyle robotum galiba
0 oy
tarafından
Asla karışmaz tam tersi bazen yapma kalsın sabaha der 
(4,101 puan) tarafından
Ne güzel
tarafından
Darısı başına
0 oy
tarafından
Yok hic bisey demez karışmaz temizliğime☺❣
(4,101 puan) tarafından
Oh ne güzel
0 oy
(6,678 puan) tarafından
Kızmaz kizamaz. Bir iki kere niye dağınık diye laf söyledi elimde olsa toplarım zaten. Daginiksa vakit bulamamidimdir ne karışıyorsun benim işime dedim. Beğenmiyorsan sen topla dedim. O günden beri daginiksa eşim toplar. Ama bende tek çocuk var bu yüzden nadir dağınık olur. Anlayışlı bir insan 4 çocuklu bir kadına kızmaz. 
(4,101 puan) tarafından
Çok haklsin

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,082 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu

384,952 soru

11,513,609 cevap

35,174 kullanıcı

...