0 oy
1,387 göst.
Diğer kategorisinde (4,102 puan) tarafından
4 çocukla canim çıkıyor yetisemyorum zar zor bazen gece tezgahın üstü dağınık oda hep kızar ama yorulyorm elimde degil

84 Cevaplar

0 oy
tarafından

4 cocuk dediginin farkindamisin 6 aylik bi oglum var bazen benim bile daginik oluyo kiz ben öleyim o halde :D maşallah iyi yetişiyosun kusurs bakmasin bi zahmet onuda kendi yapsin disarda calisip eve gelmesi kadar kolay bisey yok 

(4,102 puan) tarafından
Ah cnm yemeğini yapar utusunu yapar herseyini yaparım genede yaranamam
-Reklam-
0 oy
(1,307 puan) tarafından
4 çocuk mu helal olsun. Ben daha 1. Ye hamileyim attım kendimi yatağa hiçbir iş yapmıyorum :D eşim işten gelip bulaşık makinesini boşaltıp doldurur ben ellemem. Canım ben öğretmenim bazen okulda 4 çocukla canım çıkıyor 5 6 saatte sen onlarla uğraşıyorsan ve tek sorun mutfaksa helal olsun eli öpülesi kadınsın kızmak ne kelime 
(4,102 puan) tarafından
Ah canım koşmayı biraz şiddet bile uygulamştr
0 oy
tarafından
Vallaha Bir çocukla bn yapmıyorum bazen berbr yaprz der işten gelince o suprge tutar bnde hmn yaprm yada kızımla dışarı giderlr hmn halderm
(4,102 puan) tarafından
Oh ne güzel beni mbiraz yapsa herşey yaparm
0 oy
tarafından
Ne ben ona kızdıracak kadar salarım ne de o böyle şeylere karışmaz karıştırtmayacağımı bilir böyle bir mesele olamaz bizde ama canım dört çocuk evin işi rabbim sana yardım etsin tabii ki yetişmemen çok normal keşke o kadar vicdansız olacağına sana yardım etse biraz. Rabbim akıl fikir merhamet verdin üzülme kısa bile hiç takma yani kaça bölüneceksin ahtapot gibi sekiz kolun olsa bile yetişemezsin 
(4,102 puan) tarafından
Ah canım akşama kadar canim çıkıyor herşeye kosmaktan
0 oy
tarafından
Abooo 4 cocukmu valla Allah yardımcın olsun konuşan sana yardım etsin 
(4,102 puan) tarafından
Çok dogru
0 oy
(924 puan) tarafından
Benimde üç bebe var genelde ev dağınık olur mutfak tezgahı da genelde dağınık olur eşim bişey demez topalyacagim.zaman yarın hallet gel der benimde işime gelir bu hafta hic öyle bırakmadım hep temizledim ama arada bırakıyorum keyif yapıyorum senin dört çocuk varmış yarım saatte bir su icseler tezgahta hep bardak olur biseyler atistirsalar illaki dağılır sürekli peşini mi kovaliycaksin eşin temizle diyorsa rahatsız oluyorsa temizle çenesiyle uğraşma 
(4,102 puan) tarafından
Haklsin cnm
0 oy
(392 puan) tarafından
Valla bitane ye yetişemiyorum kaldı 4 Allah yardımcın olsun kardeşim nice benimki de derli topluya alışmış çok yorgun yada hasta olunca bırakırım o da der ne buranın hali takmam ama ne olacak 
(4,102 puan) tarafından
Ev hali sonuçta norml
0 oy
(7,896 puan) tarafından
Oglan evin ortasına sicsin 3 gün temizlemeyim yine kızmaz 
(4,102 puan) tarafından
Ay ne guzel
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Cok sinirleniyosa kndi el atsin.ölmez.yapma kız
(4,102 puan) tarafından
Hayata yapmaz suyun yanından geçer git su getr der
0 oy
(7,332 puan) tarafından
4 çocukla bi zahmet yorul sen de insansın çok biliyorsa kendi baksın bakalım.
(4,102 puan) tarafından
Ah ah keşke evimde kamera olsa
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Oh masallah senin ayakta durman mucize dört cocukla ben delirirdim kalkip yardim etse bir isin ucundan.tutsa ya
(4,102 puan) tarafından
Ah sorma hesap çok küçük bide
0 oy
tarafından
Benim eşim arsızdi burdaki çoğu kişi bilir ama ben ondan daha arsizim mutfaktaki bulaşığıma bugüne kadar hiç laf demedi ama derse de eline süngeri veririm sen yap derim sonuçta mutfak benim alanım istediğim gibi bırakırım 
(4,102 puan) tarafından
Ne güzel dişli kadın olmak ben olsam herhalde dişimi kırar:)(
tarafından
Ben böyle değildim en son bı cinnet gecirtti ondan sonra böyle oldu çok şiddet gördüm 15 aylık evliyim düşün. Şimdi yine bazen kuduruyo işime gelir gel de gorim boyunun ölçüsünü diyom
(4,102 puan) tarafından
Ne güzel sözünü dinletmssn
tarafından
Deli deliyi görünce sopasını saklarmış o deli mi Sen daha Deli ol görsün ebesini �nan ki adam olur
0 oy
(9,242 puan) tarafından
Kızmaz mumkunse sen topla derim.hizmetçisi yok anam avlıyor cocukla tek basıma
(4,102 puan) tarafından
He vallahi
0 oy
(415 puan) tarafından

Malesef benimki de söylenir nefret ediyorum o huyundan:angry:

(4,102 puan) tarafından
Bendeeee
(415 puan) tarafından
Ben bişey desem benim işime karışma der ama o benim işime karışır tabi **** herif
0 oy
(362 puan) tarafından
Dört çocuğu at başına çık bir saat dışarı bak bakalım lagaluga yapabiliyor mu bir baba ancak 724o çocuğa bakarsa baba olduğunu anlar embesiller dışarıda çalışmaka analigi olcuyorlar böyle birine bir tane çocuk yeterde artar keşke yapmasaydin 
(4,102 puan) tarafından
Keşke malsef
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kızdığı yere buz soksun ayol 

Heriflerin her sözüne kulak asılmaz tatlım hehe deyivereceksin bazen 
(4,102 puan) tarafından
Öylede sinrlenip vurablr
(14,428 puan) tarafından
Yaaa Allah ıslah etsin,sanada kolaylık versin kuzum
0 oy
(446 puan) tarafından
Kiyamam yardim etsin ozaman sana benim esim 1 cocugum var rahatsizsam ya cocugu alir yada yardime der. 2 senedir evliyim masayi nadir toplamisimdir hep o toplar ayranli bardak ise su koyar ki kurumasin yikarken zorlanmayayim veya yagliysa tencere falan sicak su koyar yagi gitsin diye 4 cocugun var yardim etsin bi zahmet kizarsa bende kizarim yap ozman derim simdiye kadar dememiştir bile
(4,102 puan) tarafından
Ah ne güzel valla yapmaz canim
0 oy
(202 puan) tarafından
tek bir cocugum var yeri geliyr bn bile yetisemiyorum allah bagislasin siz bide dort tane diyorsunuz Allah razi olsun benim esim yardimci olur cok yorgunsa cocugu oynatir ben yaparim yada kalkar kendi yapmaya calisir .
(4,102 puan) tarafından
Ah ne güzel esler varmış
0 oy
(496 puan) tarafından
Kiz ben bı çocukla yetişemiyorum. 4 tane olsa kurtlanirim heralde valla helal olsun 
(4,102 puan) tarafından
Kız gene yetisryorm herşeyi utusunu yemeğini hizmetini sadece gece çocuklar uyuyana kadar bende yorulyorm uyuya kalyorm
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Yok canım 7 senelik evliyim hiç karışmaz
(4,102 puan) tarafından
Maşallah canım

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 1,164 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,102 puan) tarafından soruldu

396,400 soru

11,857,531 cevap

35,954 kullanıcı