0 oy
1,055 göst.
Diğer kategorisinde (4,102 puan) tarafından
Ya dort cocgum var hepsi kucuk ister istemz dagiliyor ev en buyugu daha 4 bucuk yasinda 3 bide 16 aylik yeni dogum yaptim bide 20 gunluk ev daginik olunca esim cok kiziyor  nie daginik die gecen oglum bi yandan aglyor bi yandan benek aglyor hangisine bakacagima sasrmsim beyefendi gels dior tezgahın üstü nie daginik? Sizinkilerde öylemi?

57 Cevaplar

+2 oy
(384 puan) tarafından

Bacım kusura bakmada böyle adama ne diye çocuk doguruyon :ermm:

(4,102 puan) tarafından
Off akilsiz basin cezasini ceker
-Reklam-
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Kendisi yapamıyor mu acaba eli yokmu ne var yardımcı olsa çok şükür eşim öyle biri değil aksine beni otutturuyor yeter iş yapma diye 
(4,102 puan) tarafından
Ne guzdl yaaaa benim bide calsmyor sabaha kadar telefn sabaha karsida uyur aksama kadar
(1,472 puan) tarafından
Beraber yapıyoruz çok şükür oda gocunmuyor bu duruma inşallah seninkinin de aklı başına gelir huysuz adamın kahrı küçük çocukta zor olur
0 oy
tarafından
Hayir degil ne demek niue daginik ya toplamakkk istemedim belki yorgunum canim istemiyor hizmetçimiyiz biz benim esim asla demez. Bir bardak cay getirirmisin dediğini bile dogru duzgun hatirlamiyorum
(4,102 puan) tarafından
Ne guzell ben adamin donunu bile yerde toplyorum
0 oy
(48,482 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim en büyüğü bile aslinda küçücük çocuk ben tek cocukla arkami zor topluyorum yine bile ev mum gibi olmuyo hep dağınık görüntü var. esinde gormeyiversin yada yardim etsin paşam çocukları yaparken iyi bakarken yok
(4,102 puan) tarafından
Malseff oyle cnmm bide calsmaz surekli uyur
(48,482 puan) tarafından
çocuk yapmak icin calisiyo adam bide sen aile apartmanindasin demi hic yardim etmiyorlar mi
(4,102 puan) tarafından
Ediyolsr tabi gunde 2 saat felan disarya cikaryolr ama bana yetmyor
0 oy
(113 puan) tarafından
Kendisi toplasin o zaman beğenmiyorsa bi zahmet ne adamlar var ya
(4,102 puan) tarafından
Sormaaa gercekten oyleee
(113 puan) tarafından
Her ise kadin kosacak die bisi yok sen onu yanlis alistirmissin ve o ailesimden yanlis görmüs 4 cocukla nasil yetisceksin ben birine yetisemiyorm
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayır asla kızmaz bırak kalsın der yorma kendini der
(4,102 puan) tarafından
Ne guzel masallah
(16 puan) tarafından
Çalışmıyorsa neden 4 küçük çocuk:(
0 oy
(240 puan) tarafından
Eşim daha çok ben topladıkça bırak yanıma gel sonra beraber yaparız diyor. O kadar çocuk var bir de yeni doğmuş bir bebek var konuşacağına kalkıp kendi yapsın beyfendi
(4,102 puan) tarafından
Masallah size masallah cok anlasyssz insanlar var
(240 puan) tarafından
Yapma canım sende yetişemiyorum de olur mu öyle şey
0 oy
tarafından
Eşim dağıtıyor anasından emdiği sütü burnundn getiriyorum yapma etme diye o bna diyemez toplayan bnm sonuçta
(4,102 puan) tarafından
Aynen oylede malsef bazilari anlamyor
0 oy
tarafından
Eşinde bu kadar rahatsızsa tutsun bir işim ucundan o zaman. Eşim öyle değil çok şükür ne kadar dağınık olursa olsun hiçbir şey demez 
(4,102 puan) tarafından
Ne guzel cnmm bu sanki misafir
tarafından
Çocuklara mı yetişecekmişsin eve mi sinirlendim valla eşine
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Az yesinde hizmetçi tutsun haspam
(4,102 puan) tarafından
Aynen oyle cnm:(
0 oy
(12,483 puan) tarafından
Bi zahmet el at topla deseydin

Çok aşırı dağınık olursa mesela oturduğumuz salon güzelce der biraz toparlasan diye çocuk olunca illaki dağılıyor hele sende 4 tane o ev toplu kalırmı hiç bacım 
(4,102 puan) tarafından
Malseff cnmm kalmyorr ne yapablrm
0 oy
(6,204 puan) tarafından

Esine bunu goster :D daginik olabilir normal

image

(6,204 puan) tarafından
Uleeen ne normal degili bebeleri koltuga mi yapistircaz :D Benim 1bebeyle evim bu halde.O ev dagitilmadan nasil oynanacak sonucta hepsin kucuk tabi oynayacaklar
(4,102 puan) tarafından
Kiz bide kendisi cok daginik afedrsn adamin donuni yerde toplyorm
(6,204 puan) tarafından
He bi de sana mi daginik diyor -_-
(1,272 puan) tarafından
Sen gel bide bizim evi gör. Benim kız minik minik oyuncaklarla oynamayı çok seviyor. Toplaması işkence. :D babası ona kızıyor dağıtıyorsun toplamıyorsun diye :)
(6,204 puan) tarafından
Yok bizim Allahtan buyuk :D
0 oy
(1,161 puan) tarafından
canim arka arkaya  bebek neden yapdinki. bakmak cok zor  olurr  illaki. rabnbi. hepsini korusun..esin anlayissiz demek 
(4,102 puan) tarafından
Sorma cnm salaklik bende aslinda
(1,161 puan) tarafından
rabbin esine  bir az akil huzur versinde. anlayis  gostersin
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Allah kolaylık versin canım 4cicukla kolaymi hepside çok küçük dağılır tabi cicuklu ev toplu olurmu eşinin anlayışlı pası lazım sana yardım etmesi lazım rahatsız oluyorsa eğer. Çok şükür oyle bı sikintimiz yok 
(4,102 puan) tarafından
Saol cnmm allah razi olsn senden
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok zoruna gidiyorsa kendisi toplasın hizmetçisi yok 
(4,102 puan) tarafından
Sylyorum kavga ciksrtyor
(3,167 puan) tarafından
O zaman okadar çocuğu yapmasaydı yapmaya gelince güzelde sana yardımcı olmaya gelince mi zoruna gidiyor sınır oluyorum böyle erkeklere sanki sen babanın evinden getirdin o çocukları
0 oy
(10,775 puan) tarafından
Dilini koparırım onun. Manyak mı ne. 
(4,102 puan) tarafından
:(((((((
0 oy
(149 puan) tarafından
Çok meraklıysa kendi yapsın paşanın şeyi kadar elde hız olsaydı da az sana yardım etseydi kızmak yerine tövbe tovbeee
(4,102 puan) tarafından
Agznaaa saglikk
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Kizmada çok anlayışsız bir eşin var öyle dediğinde deki bu evde sende yaşıyorsun bunlar seninde çocukların o zaman bana yardımcı olcaksin de valla canım benim eşim Allah razı olsun hiç aramaz öyle şeyi yeri geldi yemeğimi yaptı temizliğimi yaptı işten gelir gelmez ertesi gün yorulmayayim diye doğumdan sonra kimse bakmadı mesela eşim işi gücü bıraktı o baktı bana eşinle konuş sende evlilik öyle kadından iş bekleme olayı değil o yanlış anlamış galiba evlilik bu adı üstünde bir evi beraber paylaşıyor bir hayat paylaşıyorsunuz
(4,102 puan) tarafından
Malseff bu evliligi co baska anlamş
0 oy
(384 puan) tarafından
Benim eşimde senin kocan gibi oğlum 1yaşındayken ikinciyi istedi yardim edeceksen olsun dedim yok ben maddi konuda tek varım dedi bende yok o zmn dedim oğlum şuan 3 yaşında ikinciyi düşünüyorum kendimi hazır hissediyorum artık kocalara kalsa 10 tane getir der oğlum 
(4,102 puan) tarafından
Ne kadar akiĺsn
0 oy
tarafından
Şeyini tutsaymiş  da arka arkaya çocuk yapmasaymiş  madem öyle
(4,102 puan) tarafından
Kizz allah seniii
tarafından
Öyle ama kuzum en büyük çocuğun bile bebek daha 4 yaşında

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 991 göst.