0 oy
303 göst.
Aile kategorisinde (48 puan) tarafından
Kızlar düşük tehlikem var bişey olucak diye çok korkuyorum kanamam da oluyor o kadar haset kıskanç varki düşer o bebek diyorlar moralim çok bozuluyor 

15 Cevaplar

+1 oy
(2,469 puan) tarafından
Mümkünse sohbeti kesin kendini bilmezlerle hamile kadının moralini yukselteceklerine ne kadar pişmemiş insan var ya 

Sakın kendini bilmezlerin sözüyle karnındaki yavruyu üzme senden en çok o etkileniyo 

Üçüncüsü Allah bilir dünyada rızkı varsa kimse mani olamaz 

Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin 

Aç sevdiğin bir film müzik kitap onlara bak kulağımni tıka 

Kanama için doktora git ama illa düşük belirtisi demek değil benimde olmuştu progestan veriyolar bebiş tutunuyo dünyada rızkı olanın kimse mani olamaz 

Allah sağlıklı mutlu huzurlu olarak büyüsun ins 
-Reklam-
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Ya benim calistigim yerde amirim bana doğurabilecek misin sen dedi bir ona bak dedi o kadar kotu oldumki bunu söyleyen kadındı inadına doğuracak dedim ve nasip oldu doğdu ikinci kuzum inşallah doğacak kötüyü çağırma ilk kızımda her ay kanamam vardı ama oda doğdu 
0 oy
tarafından
sen elinden geleni yap gerisini allaha birak öyle diyenlerede benim.moralimi bozmayin zaten üzgunum de ve konusmayi kes onlarla doktorundan başkasini dinleme
0 oy
tarafından
Niye onlara vahimi gelmiş lüzumsuzlar Allah bilir kim ölür kim kalır Rabbım.sana bağışlasın insallah
0 oy
(810 puan) tarafından
Korkma canm alacak nefesı varsa ne yaparsan yap düşmez sen pozitif ol bebişi olumsuz etkıleme Allahın evınde o suan rahımde Rahman ve Rahım olan Allah ın adıyla :) fitnr fesat cok olr banada cok ederlerdı gecelerı uyuyamazdım agrıdıan sızıdan onlara ınat sapasaglam geldı güclü onlar cok güclü
0 oy
(810 puan) tarafından
Korkma canm alacak nefesı varsa ne yaparsan yap düşmez sen pozitif ol bebişi olumsuz etkıleme Allahın evınde o suan rahımde Rahman ve Rahım olan Allah ın adıyla :) 
0 oy
tarafından
Kötüyü dusunme düşüncelerin hayatımıza çok büyük etkisi var 
0 oy
(309 puan) tarafından
Hiç korkma canım yaşamın sahibi Rabb'im eğer o sana o bebisi nasıp edecekse kim ne derse naparsa yapsın birşey olmaz ki  o duaları kabul eden bol bol dua oku üzülme böyle yaoarsan bebisinde etkilenir hisseder gözü olanın gözü çıksın sen Rabbine sigin sende bebeğinde çok güçlüsünuz hiçbisey olmaz Allah'ın izniyle 
0 oy
(546 puan) tarafından
Selamın aleyküm benim ilk muaynemden beri düşük tehlikem vardı lekelenmelerle başladı 3 ay doldu bu şekilde tam tehtit bitti artık yürüyüş yapabilirim vs derken kanama pıhtı düştü bebeğim düştü sandım ambulansla hastaneye kaldırıldım çok şükür ki yaşıyordu ama düşük ihtimali daha yüksek olarak bakildi genel olarak dusuk yapiyosun yapıcaksın tarzı konusmalar oldu her doktorla kanamam oyleki bardaktan bosalircasina akiyordu yere yurumekte zorlaniyordum insanlar taziyeye arıyorlardı dusmez yavrun dogacak demelerini beklerken en yakınlarım olsun ikinciye olur hic uzulme neyin uzulmesini yapiyosun sanki kucagina mi aldin da bebeği dediler...Sonra kendi doktoruma gittim o sira surekli muayne oluyorum dusuyomu diye o kadar kanamaya agliyorum sakin aglama tutuncagi varsa da bu kadar aglamaya olmaz dedi inan korkuma aglayamadim bile ondan sonra icime icime agladim ah cokk zor gunlerdi hic bitmeyecek sandım ustune safra kesem tas uretmeye baslamisti tabi o donem bilmiyoduk surekli acillik oluyodum kusmasi gazi ishali Rabbime sukurler olsun suan yavrum 11 aylik yanimda yatiyor Rabbim evlatlarimiza uzun saglikli omurler versin.Velhasıl isteyen istedigini desin rizki varsa bu dunyada neler neler olsa doğuyor saglikla.Birde surekli boyle bi gebelik hastalikli bebek herhalde diye uzduler sukurler olsunki sağlıklı her soylenileni takmamaya çalış bol bol dua et bebeginide kendini de üzme sürekli konus onunla seni saglikla bekliyorum yavrum diye.Rabbim hayirlarla saglikla kucagina almayi nasip etsin.
(48 puan) tarafından
Ayy insallah benim bebeğimde tutunur Allah razı olsun
(546 puan) tarafından
InşAllah amin ecmain :)
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Boş konuşanları kafaya takipta canını sıkma canım nerden biliyorlarmis moralini yüksek tut benimde düşük tehlikem kanamam vardı birşey olmadı çok şükür kızım 1 yaşına geldi inşallah birşey olmaz rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Kuzum.bosver takmaa.konusma onlarlada  muhtap olma moral bozanla allahn iizniyle hbcbisi olmaz sen doktorunu dinke ne yapman gerekiyorsa omu yap
0 oy
tarafından
Korkma canım Rabbim bağışlasın sana inşallah o boşboğaz salakları da boşver takma kafana bebeğine odaklan 
0 oy
(1,552 puan) tarafından

image

Böyle birşey görmüştüm, bebeklerin özrü olmaması içinmiş ama ameller niyetlere göredir, sen de uygula istersen evladına zeval gelmemesi için.. Rabbim sağ salim kavuştursun 
0 oy
(506 puan) tarafından
ya canim pozitif dusunsene niye dussun Rabbim nasip edecekse istersen atla zipla düş yine dunyaya gelir. sen hamileliginde bol bol dualar oku hem bebegine de dinlet ac youtube dan o da karninda sakinlesir. bu surecte kimseyle gorusme , nerden biliyorlarmis dusecegini de bos bos slak slak konusuyorlar herkes otursun kendine baksin bos islerle ugrasmasinlar. sen de bu sekilde insanlari engelle direk ne konusuyon sunlarla. evinde guzelce kitap oku bebegin dunyaya geldiginde neler yapacaksin onlari arastir. kendine ugras bulmazdan hep bunlar aklina gelir. hayat bu canim hersey biz insanlar icin akisina birak sen olumlu dusun ki olumlu olsun psikolojik olarak sen boyle yaparsan bebegine zarar verirsin.
0 oy
tarafından
Canim kuzenemizin düşük tehlikesi kalpte yavaşlama doktor cumaya kadar durur kalbi dedi bebeğin ama o hayata dönmeyi tercih etti yoğun kanamalar yaşıyordu artık 5 aylık çok şükür hiç bir riski kalmadı sen merak etme için rahat olsun stres yaparsan bebiş üzülür 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 45 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevda.yts (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 48 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevda.yts (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 183 göst.
0 oy
1 cevap 29 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Y (133 puan) tarafından soruldu