0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde (134 puan) tarafından
Kınamak nedir sizce mesela biri gerçekten topluma uygun davranmadığında kendini beğenmek ailesine sahip çıkmamak üstüne insanları kullanmak oturduğuna kalktığına ddikkat etmemek insanların zayıf tarflarını sürekli öne çıkarmak bir sürü sayabilirim ben bu tür kişiliklere direk sınır çizer vaktimi kaybetmem neden görüşmediğimi sorarlarsada yanlış yaptığını düşündüğümü söylerim ama şimdi insanlar hemen kınama başına gelir seninde çocuğun var sende şu olur bu olursun bir şey yanlış ise yanlıştır gerisi yok bazen bu konu hakkında kendime soruyorum uyuşturucu kullanana çocuğuna bakmayana ana babaya saygısızlık yapana kafamı sallamalıyım gençtir yaparmı demeliyim bu kınamak mı yanlışa dur demek mi 

5 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Yaa soyle bisi birinin cocugu yads birisi iste saygsz olur sert konusur falan  insallah kizim.sana benzemez vs gibisinden yapilirsa yada baska sekilde inslhh senin cocugunda aynisini sana yapar gbiisnnden bunlar kinamaktr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla yazını okumadım da ben zengin insanlari kınıyorum :D du bakalım :D
0 oy
(2,441 puan) tarafından
Oturduğuna kalktığına dediğini anlamadım tam bi tek. Hani sağda solda takılıyor arkadaşları bi tuhaf gibi bişey diyorsanız o da kınamak oluyor. Beğenmemek eleştirmek burun kıvırmak gibi. Başkasıyla konusunu açıp konuşmak yani.

Ama içiyordur sürekli, onu da sorarlarsa söylemişsinizdir o başka.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Büyük konuşmaktır misal benim çocuğum böyle yapsa ben şöyle yapardım yada cenazesi  var düğüne gitmiş ayıp birşey benim cenazem olsa gitmezdim 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Kınamak kötü bir durum hepimiz beşeriz kinadigimz başımıza gelmeden olmicez bu gerçek, kınamak su yani küçümsemek asla ben yapmam olayına grmek büyük konuşmak 
(11 puan) tarafından
Birinin çocuğu çok yaramaz olur ay bu çocuk benim olsa elimde kalırdi nasıl çocuk bu dersin sonra senin çocuğun ondan daha yaramaz olur bı de haksızlık yaptığında döner dolaşır yine bulur
(11 puan) tarafından
33 yaşımdayim konuşmanın bu kadar önemli olduğunu yeni öğreniyorum dil çok önemli bazen farkına bile varmıyoruz
(4,961 puan) tarafından
O yüzden az konuş çok dinlemek lazım gereksiz konuşmak kadar kötü bişey yok

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 777 göst.
5 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nare88 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 812 göst.
1 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,523 soru

11,361,391 cevap

34,839 kullanıcı