0 oy
202 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
23 aylık kızım kardeşi doğduktan sonra garip huylar edindi kızım doğduktan 2 gün sonra alt dudak emme huyu başladı günün nerdeyse tamamı dudika ağzınsa.sadece uyurken yemek yerken birde konuşurken çıkar ağzından o dudak naptiysam bırakmıyor..ve yumisak bütün herşeyi vücuduna sürüyor gıdıklanmasi hoşuna gidiyor bı bakıyorum bebeğin sacinj kulağına koltuk Altına yüzüne sürüyor artık çok üzülmeye başladım Allah rızası için başına gelen duyan bilrn var mı nasıl terk ettilebilirim baya takıntı yaptı bunları offf:((((( 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden bu kadar strest yaptın ki? İki yaş sendromunda birlikte bebeklerin çevresindeki her şeyi beteridir taklit yeteneği ve kıskanma iç güdüsü oldukça yüksektir. Ayrıca ilginin bir çoğu bebekte olduğu için dikkat çekmeye çalışıyor ve kendince kardeşiyle oynuyor. Bebek seni emdikçe ve küçük olduğu için emme refleksi geliştirmek için dudaklarını emer ablası da onu taklit ediyor sinirleneceğin hiç bir durum yok. Hala lohusa isen o yüzden bu kadar rahatsız olmuş olabilirsin
tarafından
Bir yere gidince bile yumuşak biseu görünce orasına burasına sürüyor bı bakıyorum kenera çekilmiş öyle yapıyor üzülüyorum ister istemez '(
tarafından
Zamanla geçecek canım. Sürekli üzerine düşme ama tehlikeli yanlış gördüğün hareketlerini kesin ve net dille uyar zamanla bırakır. Eğer bebeği emzirmek için ya da sevmek için kucağına aldığında o da dikkat çekmek farklı hareketlerde bulunursa bil ki kıskanıyor o da ilgi bekliyor dizinin bir tarafına da onu al öp kokla başını okşa gel kardrşini birlikte sevelim annecim de. Bu dönemde tatlı dilli olmak ve farklı hareketlerinde dikkati farklı yöne çekebilmek en önemli tutum olur. Üzülme annesi ya
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Uyarma üzerine düştükçe o hareketi devam ettiricek.bnmde kizim kardesinden sonra her yönden huy degistirdi bir birbucuk sene oyle devam etti yeni yeni duz3lmeye başladı jer seyin ilacı zamn ve sabır
tarafından
Var mıydı böyle garip huyları canım
(749 puan) tarafından
Tabiki canm kardesi dogdugunda tam 2 yasina girdi ve cok gzl bir cocuktu kardesten snra 5 parmagin 5 ode agzindaa .ellerini yalamalar taa dirseklere kadar .parmaklariyla agzini yirtiyodu nerdeyse ve hep aglama hep mizmizlik.kardewini emzirirken oda gelio emmeye cakisisrdi birakmazdi uyutayim.besige binerdi benm benm der orda uyur kalirdi.hatta altini ıslatmaya başlamiştiki bnm coxugum tuvalete aliairken dahi altin akacirmamisti bir gunde ogrenmisti.ardimdan kaka tutma problemi baslamiati ve aylarca sürdü.senn cocugum sadece bu saydıklarını yapiyorsa hic skma canını kolay atlatıyorsun demktir

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 263 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kralice (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 487 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 489 göst.
15 Şubat 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 425 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde MelikeArslan (830 puan) tarafından soruldu

381,075 soru

11,408,562 cevap

34,945 kullanıcı

...