0 oy
1,049 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar öncelikle ben eski üyeyim çocuklardan sonda sildim hesabı. 

Üye olduğum ara bir üye ile telefon alıp verdik. 

O zaman da aklımda kuşku vardı ama üzerinde durmadım. 

Sonra hesabı sildim öyle takip ettim burayı.

Bu arkadaşın kim olduğunu söylemeyecem. Ama Allah iyi etsin öncelikle  

Ne zaman konuşsak sürekli çocuklara patates soğan veriyorum derdi. Onlara protein bazlı gıdalar al desem yok yok demekten başka bir şey demezdi.

Öyle gel zaman git zaman ben buna ufak tefek gıda alışverişi yaptım hepsi helal olsun derdim o değil inanın

Benim kızım 9 Aylık onun 2 yaşında neredeyse kızımın elbisesini istedi 

Olmaz dememe rağmen kızım küçük ona olur diyordu. Aynı şekilde oğlumun da o şekil 

Taki işi abartıp kanepe isteyene kadar. Bana annem aldı bir takım bu arkadaş da eskileri istedi. Hatta nakliyi yarı yarıya yapacakmışız. O zaman sustum

Bu üye birkaç başka üyeyi admine şikayet etmiş onlar da benim gibi düşünüyor diye. Bana boy boy ekran görüntüsü attı utanmadan. Mağdurum Mağdurum diye diye.

Bu kişi milletin sırtından geçiniyor.

Kızlar dikkat edin eşlerininiz ceplerine yazık günah 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Arkadaş hesabını silmiş. Bu day haklı olduğumu gösteriyor elbette.
tarafından
Daha uzun yazacaktım misafirlikteyim
tarafından
ablam ablam ablam dıye geziyordu hıc haz etmemıstım o kızdan zaten
(2,610 puan) tarafından
Banada yazmıştı o özelden kıyafet istemişti
tarafından
Bendende kıyafet vs istemistiki ben bir takım birşeyler gönderdim
(2,610 puan) tarafından
Bende varsa sen bana gönder demiştim. Böyle insanlara nedense hiç inanmıyorum iyiki inanmamışım baksana
-Reklam-
+6 oy
(15,823 puan) tarafından
Kimsede numaram yok vermeyide düşünmüyorum inmi cinmi her türlüsü var burda.......
(1,633 puan) tarafından
Aynen cnm ne münasebet instada bile eklemem
(2,089 puan) tarafından
Evet neden verelim ne yaziryorsan burdan yaz kaç yaşındayız sanal arkadaşa gerek yok.kimseyede güven yok
+2 oy
tarafından
Burdan kimseye güvenmemek lazım.çok yardım isteyen var ama alıp satan çok.gerçek ihtiyaç sahibine ulaşmak daha zor
+1 oy
(881 puan) tarafından
Normalde gördüğüm insanlara bile numara verirken tereddüt ederim ki böyle ortamda asla vermem bide yani yardim istenir ama gerçekten ihtiyacın varsa bu kişi ihtiyacı dışında yapmış herşeyi. Keşke kim olduğunu söylesen kuzum insanlar da ona göre önlem alır o kişiden uzak dururlar 
+1 oy
(1,405 puan) tarafından
e ozman kim olduğunu neden söylemiyorsun. müneccim değiliz bizde
tarafından
Onun yüzünden yeni hat aldım. Kurban Bayramında kurban kesmememe rağmen taciz edip durdu. Eşimle kavga ettim gidip hat aldım.
0 oy
(4,928 puan) tarafından
Buraya numara verilir mi canım güvenme buraya benim gercek adım bile değil bu nick
0 oy
tarafından
Benim akşma bi kişi geliyor ama kaç çocuğu var ve kaç yaşlarında 
tarafından
Bosver  canm bidaha da kimseye aldanma Allah herkesin yardımcısı olsun sanki biz çok mu iyiyiz inan ki sıka sıka kendimi dışım kalmadı ama Allah büyük diyorum kimseden bisey istememem yani
tarafından
Vala bizde öyle aman aman iyi değiliz ama ramazan diye öyle oldu
tarafından
Allah bilsin kuzum
(4,426 puan) tarafından
Fattooogğğ dilenci değlim be abba bana da bi çorba parası be abba
tarafından
Get Allah versin bre:)))) kerpeten diye duydum seni herkeso kerpiyon  heraldaaaa:)))
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Burda gayet görüşen arkds olan da çok insanvar sürekli bir şey isteyen insana zaten güvenmem
0 oy
tarafından
Herkese açık bir platformda resim koymak bile saçma geliyor bana, ki burdan tanıdığın birine asla numara verilmez,durumu çok kötü olan insan kalkıp burdan yardım istemez 
0 oy
tarafından
Adını unuttum ama burdan biri vardı sürekli özelden mesaj atardı bana. Adanalinoldugumu öğrenince görüşelim falan da dedi ama uzağız şükür. Elbise istemiyor anam illaki para. Dedim k.bakam benim eşim burayı bilmiyor ben ne dicem kargoya giderken birde dedim hamileyim zaten iki çocukla bu sıcakta gidemem bir yere ondan sonra özelden atmayı da kesti. İnanmıyorum burda  yatdimisteyenlere ne bilim gerçekten muhtaç olan zaten istmeyee .
tarafından
Yaaaa hemen anladı kendini bak aşkım yaaa. Sen bi tanesin balim❣❣❣ inşallah gel yolun dusssun bi ara deki Fatoş ben kapidayim
(4,426 puan) tarafından
Ay insallah inşallah aşkım ya ama adana da olsan onumuzdeki sene olurdu gibi çünkü o taraflara gelmeyi düşünüyoruz ama urfa da biraz zor benim adamı ikna etmem lazım "D ama belli mi olur bide bakmışsın balıklı göl de durum yapmışız "))
tarafından
Ha ha ahadi inşallah kuzum ❣❣ keşke hiç gitmesem ama işte biliyorsun hayat....
(4,426 puan) tarafından
Öyle canım ama boş ver belkide senin için böylesi daha hayırlıdır yaşayıp göreceksin hayat neler getirir bilinmez ")
tarafından
Öyle kuzum hayırlısı diyorum artik
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kimseye numara vermem ailem dışında ve 3 5 arkadaşım bilir Allah ıslah etsin onu
tarafından
Aminnn
0 oy
tarafından
O tarz insanlar. Onlara göre normal. Sen almazsan başka aldıracak bulur. Ama gidip çalışmaz. İnsanlardan geçinir. En büyük özellikleri. 
tarafından
Kesinlikle öyle.
0 oy
(5,813 puan) tarafından
Valla kimseyle görüşmüyorum burdan. Yardım söz konusu olunca eğer gerçekten yardıma ihtiyacı varsa elimden geleni yaparım ama o üye kimse seni sömürmüş bildiğin.. 
tarafından
Kanepeden sonra ne isteyecekti diye düşünüyorum ara sıra. Vala kullandı resmen beni
(5,813 puan) tarafından
Boşver Allah görmüş iyiliğini
0 oy
tarafından
Yani ne denir ki böylesine de. Yazık sadece. Durumu yoksa bile gerekli yerlere başvuru yapılır vs. Özelden bebek kıyafetleri falan isteyen biride vardı unuttum omu değil mi bilmiyorum ama.  Sonuçta gormeden bilmeden kimin amacı nedir anlamadan neye göre yardımcı olacağız ki? 

Tel vs paylaşmamak gerek
tarafından
Yeni hat alacak kadar pişmanlık yaşadık
0 oy
tarafından
Kimseye numara vermedim şimdiye kadar vermem de kimseye güven olmaz 
0 oy
tarafından
Gerçekten fakir olmadığını nerden anladın ? 
(3,663 puan) tarafından
Bende onu merak ettim söyledikleri kişiyi anladım hatırlıyorum ama ne olduğunu anlayamadım
tarafından
Gerçekten fakir yada değil bilmiyorum söylemek istediğim milletin cebine göz koymuş. Eşim onun eşine iş bulmak istedi kabul etmedi. Durumları herkes gibi aslında ama onlar milletin sırtında geçiniyor. Bana evdeki kanepeleri yolla diyince sohbeti kestim ondan.
0 oy
tarafından
Benden bazen özelden isteyen oluyor. Birde herkesi iyi tanıyor. Ve bana şu nickili, ismi şu hanım banada yardım ederdi. Bi süredir o yok çok sıkıştım şeklinde derdi. Direk admine derdim bende
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Buradan bir kac kisiye yardimda bulundum hamd olsun dolandirilmadim zaten her zaman birine yardim ediceksem duamdir Allah eyer param bu insanin bogazindan  gecicekse nasip et yoksa engel koy o kizla bende bir iletisim oldu ama yardimda bulunmadim  iyikide nasip olmamis
tarafından
Burda çoğu kişi ile iletişimi var. Hatta eminim ki şimdi WhatsApp grubundan millete ekran görüntüsü atıyordur
(5,311 puan) tarafından
Yazik gunah ya
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Ben bir ara açtığın postlarla kendini acındırıyorsun dedim millet beni linç etti resmen demekki haklıymışım ben nedense hiç inanmıyordum ona bir tane tişört atmış bunu düğünde giycem diye belli günlük giyilcek birşey sonra eski bir çocuk ayakkabısi atmıştı oda giyilcek gibi değildi sırf millet ona acısın diye atıyordu onlari
0 oy
tarafından
Herkes bir değil kimseyi bir tutamayiz burdan tanıyıp Instagram'da takipleştigim kişilerde var numaramı verip sürekli konuşup görüştüğüm kişiler de var çok şükür ki hep doğru kişileri tanıdım ♥️ Rabbim herkese kalbinin iyiliği kadar iyi insanlar versin♥️ 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 469 göst.
14 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 597 göst.
0 oy
4 cevap 337 göst.

378,433 soru

11,327,633 cevap

34,781 kullanıcı

...