0 oy
280 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (17 puan) tarafından

image

Egzama tedavisi gördük geçti bunlar bir kaç gündür çıkmaya başladı

5 Cevaplar

0 oy
(6 puan) tarafından
Cnm el ayak hastaligina benziyor 
(17 puan) tarafından
İçi su dolu kabarcıklar
(6 puan) tarafından
Evet oyle oluyor cnm elleme hemen hastaneye goturun krem veriyorlr sakin kalin giydrme ve gece iyi havalandr evi tehlikesiyoksa hava sicaksa accamini sicaklabiyorlr
(17 puan) tarafından
Canım çok teşekkür ederim zaten hava çok sıcak dediklerini yapıyorum peki çocuk doktoru mu daha iyi anlat dermatoloji mi
(6 puan) tarafından
Cnm verdigi 2 krem birde surup yaziyor ben cocuk doktoruna gotrdm acile git sende pzrtesiyi bkleme 3 gunde söndü yaralari
(17 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
(7,036 puan) tarafından
El ayak hastalığı bu canım 1 haftaya yada 10 güne gever yavas yavaş ateşi çıktımı yakın zamanda 
(17 puan) tarafından
Evet bir kaç gün önce çıktı fakat aynı zamanda dişte çıkarıyor doktor dişindendir dedi ateşten bir kaç gün sonra vücudu kabardı
(7,036 puan) tarafından
Belki ateşi yükselmiştir oda dışarı atmış olabilir ama buyuk ihtimal el ayak hastalığı kuzum bulaşıcı bir hastalık bu çocuklardan da kapmış olabilir sizde dikkat edin kimseyi eve almayın yada çocuğu yaklastirmayin bulaşıcı bişi bak benim çocuklarında komşumun ihmali yüzünden çocuklarından bulaştı 3 çocugumuda perişan eti lütfen dikkatli ve duyarlı ol
0 oy
(606 puan) tarafından
Ayy canım ya el ayak hastalığı bizde yeni yeni atlatıyoruz böyle elleri döktü sonra dizleri ayakları doktora götür çok kaşıntı yapar o bi losyon veriyo geciyo kaşıntısı bide salgın var dediler el ayak hastalığı 
0 oy
(672 puan) tarafından
Kızım böyle oldu. Doktor 4 gün, günde 3 kez yıka dedi. Bir kaç güne geçti 
0 oy
(2,968 puan) tarafından
El ayak hastalığı oğlum da yeni atlatiyor. Aşırı kaşınır doktor kaşıntı için ilaç verdi. Yapılacak bir şey de yok kendiliğinden geçiyor. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 96 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
9 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 281 göst.
23 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,781 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 40 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Pelin&asya (16 puan) tarafından soruldu

383,297 soru

11,471,258 cevap

35,076 kullanıcı

...