0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (73 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar kaynanamla anlaşmadik die evden kovdu babam bana eşime daire verdi şuan ailemle komsuyuz eşimin eline para geçerse ev yapacakmış annem ne zaman benle konuşsa muhabbet etsek bana dio ne zaman tasinacaksiniz siz olsanız yanlış anlmaz miydiniz
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

10 Cevaplar

+1 oy
(6,669 puan) tarafından
Allah için düzgün yazın ya hicbisey anlaşılmıyor
tarafından
Anlayamıyorum ki
(13,824 puan) tarafından
Tercüme ediyim size:-)kaynanası anlasamiyorlar diye evden kovmus kendi ailesi de ev vermiş .eşi de eline para geçince ev yapacakmış ama kendi annesi sürekli ne zaman tasinacaksiniz diye soruyormus siz olsaniz yanlış anlarmiydiniz:-):-)
tarafından
Haa anladım.
Yani eğer istemeselerdi hiç evlerine almazlardı. Sadece ilgilenme tarzi bu
(13,824 puan) tarafından
Ama hep soruyormus kız ben olsam yanlış anlarım :-)her konuşmada da ne zaman tasincaksiniz denirmi
(6,669 puan) tarafından
Geçici süreliğine sahip çıkmışlar evini kaptırmak istemiyor lar anladığım kadarıyla kiraya çıksın daha iyidir minnetten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç birşey anlamadım yazından
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ya insan hiç rahat edemez ki emin ol yabancı bir yere ciksaniz aileden daha iyi aileller daha kötü yabancıdan ne diyelim Allah yardımcın olsun canım 
0 oy
tarafından
Gerçekten bişey anlaşılmıyor yazılanlardan 
0 oy
(10,880 puan) tarafından
Anlarım tabiki. Peki kira teklif etseniz. Daha once kiracı mı vardı evde
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Evet ben olsam anlardım kira verseniz
0 oy
(12,960 puan) tarafından
Ne zaman tasinacaksınız dediğine göre gitmenizi istiyorlar daha açık nasıl söylenir ki bu. En iyisi iki aileye de uzak durun siz kendi başınızın çaresine bakın 
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Ne biliyim az da olsa verin bence 500 veya bin filan. Yani onlar lafını ediyorsa altında kalamazdim sanırım 
0 oy
tarafından
Biri tercümanlık yapabilir mi rica etsem 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Kaynanadan beter etmiş annen 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 346 göst.
24 Mart 2021 Aile kategorisinde .Leman. (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 495 göst.
22 Ocak 2021 Aile kategorisinde Cemile tontil (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 525 göst.
15 Haziran 2020 Aile kategorisinde SağlıklaGelBebeğim (365 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 620 göst.
28 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Eymen kuşum (6,820 puan) tarafından soruldu

379,265 soru

11,352,506 cevap

34,824 kullanıcı

...