0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Kızım bir süre kabızlık yaşıyor fitol bepanten kantoran yağı kullanıyorum ama galiab çatlak var beyaz çizgiler oluşmuş çok kötü ağlıyor sıcak suya oturunca geçiyor sadece bilgisi olan başına gelen var mı pazartesi doktora götüreceğim 

4 Cevaplar

0 oy
(1,223 puan) tarafından
Kiyamam ya biz bile dayanamiyouz kuzum daha cok kucuk insallah tedavisi uygulanir duzelir
-Reklam-
0 oy
(1,986 puan) tarafından
32 aylık oğlumda iki tane çatlak var ve tedavinin ikinci ayındayız şükür geçmeye başladı canım 

Kabızlıktan oluyormuş meğer 

Sabah akşam kremi var sürüyorum 

Hergun popo banyosu yaptırıyorum leğene oturuyor 10 dakika sonra banyo sonrasi kremi ayrı var onu sürüyorum 
(442 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım çocuk doktoruna mi götürdünuz direk bende krem sürüyorum ama fitol bepanten kantoran da iyi gelir diye sürdüm sürekli olarak sıcak suya oturuyorum bende
(1,986 puan) tarafından
Çocuk doktoruna çok götürdüm şurup verip yolluyorlardi

Ama kaka yaparken ağlayarak yapıyordu oğlum

En son denk geldiğim çocuk doktoru çok ilgilendi sağolsun

Yani doktoruna düşmek mesele canım

Onlar onun kremi değil malesef sen doktora götür canım
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Başımıza geldi bize iki tane krem bide şurup vermişti doktor kabızlığı düzene girene kdar vermiştim şurubu . Ayran kefir ev yoğurdu meyve zeytinyağlı çorba iyi geliyor. Kaka yaptıktan sonra agrır küvette suya oturt  rahatlar. Hatta bize günde üç kere suya oturtun demişti doktor  
0 oy
(15,985 puan) tarafından
Benim kizim da da vardı kaç doktor gezdim en son çocuk cerrahiye yönlendirdiler o zaman doktorun verdiği ilaçlar fayda etti

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 348 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 67 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Djdjjdhd (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 193 göst.
0 oy
1 cevap 24 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde eda1404 (169 puan) tarafından soruldu

379,926 soru

11,373,228 cevap

34,855 kullanıcı

...