0 oy
178 göst.
Aile kategorisinde (367 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar merhaba. Daha kncede eltim ile zamaninda yasadigim sorunlardan bahsetmistim.uzerinden 1 sene kadar gecti. Zamaninda cok zarar verdi bana.. uzun hikaye.. en son dogjm yaptkm dgumuma geldi. Aradi sorduu herkes degistigini dusundu..  bende oyle sandimm. Ama inanmiyrm kimse degismez o yuzden guvenemiyrm ona. Telefkn numarasinida sildim iatemedim muhattap olmak. Smdi esiyle bize gelmk istiyorlar bn istemiyrm ama iatemiyrmda diyemem kaynanam kaynatam bu sefer beni suclar.. herseh geride kaldii o degisyi diyorlar ama guvenmiyrm iate. Ayni ortama gelince ben sinirleniyrm bnmi abargiyem anlamiyrm davranialari otirmasi kalkmasi mini etekler kahkahalar asjri sakimiyetsz davranmalarii.. cok samimiyetsiz. Ne yapacagkmi nasil davranmam gerektgkni bilmiyrum

Biz onunla ikiz kadar cok benziyrz gercekten guzl kiz onun oe guzel giyinmesi vs bni nedense rahatsz ediyr. Kendime kiskaniyrmuy diye soruyrm ackkcasi olabilir ama bn ona zamaninda cok yakin davrandkm hep pisman etti. Rahatsz oldugum sey buyuk buyuk davranmasi benden kucik ama bana buyukluk taslamasi skmarik olmasi kaynanamlar bana kisa kol giymeme bile laf ederken ona mjni etek giymesine izin vermesine kimseye boyun egmemesine sinir oluyrm. Bana bi akil verkn soguk mu olaykm yoksa herayi sineye cekip kol mu acayim evkme gelsinler mi napayimmm
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 592 göst.
0 oy
27 cevap 701 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 364 göst.
17 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 272 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Ayselanne (367 puan) tarafından soruldu