0 oy
803 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
11 aylık evliyim 37 haftalık hamileyim şuan doğum iznindeyim eşimle aynı şehir hastanesinde çalışıyorduk orada tanıştık bana daha önce hastaneden kimse ile bi ilişkisi olmadığını ilk ben olduğumu dedi herkese sorabilirsin falan demişti ilk tanıştığımız zaman eşim biraz da fazla girişken sohbet muhabbet cok seviyor herkesle arası da iyidir şimdiye kadar bu konu hiç aklıma gelmemişti ama dün mail adresin de çiçek sepeti geçmişini gördüm biz tanışmadan 1 ay önce hastanede başka bi kıza çiçekler gönderdiğini gördüm fatura da dünden beridir aklımı kurcalıyor ki bu kızla denk geliyormudur konuşuyor mudur diye bunu bildimi ona demeli miyim ben mi abartiyorum acaba hamilelikten dolayı 

28 Cevaplar

0 oy
(1,392 puan) tarafından
Sana ne kadar eski deselerde bu durum senin aklını hrp kurcaliycak eşinle konuşmadanda rahat edemiyceksin bide hamilesin hamileyken tuhaf bir şey oluyoruz kendimden biliyorum git eşine durumu anlat göster bu ne felan de rahatla kafanda kuşku kalmasın yani brn olsam öyle yapardım aklıma bir şey takılınca konuşmadan geciremiyorum ben
-Reklam-
0 oy
(770 puan) tarafından
Tek taraflı olmuştur belki o yüzden ilişkisi olmadığını demiştir erkekler reddedilince pek demiyor :D
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hasta etme kendını gecmil gitmiş sadece eşini uyar bir daha yalan soylemesin
0 oy
(850 puan) tarafından
Yalan söylemiş sebebi ne olursa olsun, ben kabul etmez sorardım. Evet senden önce olmuş ama neden yalan söyledi? 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Adam sevgili olmadım demiş beli red edildi kız kabul etmedi neyse artık siz bunları düşünmeyin zaten sizden önce olmuş ciddi birsey olsaydı siz olmazdınız değil mi hamilelikten ve kafanızı dağıtacak birseyler olmadığından böyle düşünüyorsunuz.
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Gecmisi.pek.kurcalama senden önce zaten 
0 oy
(437 puan) tarafından
Geçmişi silmişki seninle olmuş hic kafaya takma ama gözlemle yinede onun elbet bi zamanı gelir şakayla karışık sorarsın hamilesin şuan fazla hassasın kendini dolduruşa getirme hormonlardan kaynaklı 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 543 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 198 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gebe olmayan (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
0 oy
8 cevap 361 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Minik1mucize_ (383 puan) tarafından soruldu