0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (383 puan) tarafından

Bazen geçmişimi lise hayatımi şu an söylenen yada geçmişimde denilen şeyleri unutamiyorum kafaya takip ağlıyorum en ufak şeye aliniyorum :( 

Lise de yeri geldi çok dislandim 

Arkadaşım olmadı grup şeklinde gezemedim 

Ne öncesinde ne şimdi kimseyle sanki anlaşamıyorum 

Derdimi kendim yaşıyorum 

Bazen sürekli post açıyorum evet sürekli yazıyorum çünkü yok yani deniyorum olmuyo 

Bn hep iyi oldum yaklaştım ama kimse bna iyi davranmadi 

Ee bende sıkılınca buraya giriyorum burda bna yazilmasi bna güven veriyo kendimi mutlu hissediyorum 

Bazıları şey diyodu hiç mi arkadasin yok cevap vermiyodm

Malesef ki yok bn iyi oluyorum  herşeyi yapıyorum yakın olmaya çalışıyorum ama kimse istemiyor 

Eşim bile der bazen gergin olunca susta uyuyalm kafam dolu der ağlarım

Kimse beni aramaz yazmaz hep bn ararım yazarim :(

E buda beni çok uzuyo artik istemediğimi anliyorum 

Kimse kimseyi bilemez 

Diceksiniz oyalanck bişi bulun  

Neler denedim oyunlar ormeler filimler herşey ya 

Birileriyle konuşmak kadar iyi gelmiyor 

Kendimce bende burda iyi oluyorum sürekli yazıyorum post açıyorum :( 

Belki sizi fazla sıktım postlarimla özür dilerim nedeni sebepleri bunlar:(

8 Cevaplar

0 oy
(7,709 puan) tarafından
Sana şunu söyleyeyim ben de aynı senin gibiyim hiçbir arkadaşım yok ve kafama hiç takmıyorum. Böyle olunca insanlar daha çok konuşmak istiyor. Ben de onlardan sıkılıyorum çoğu zaman. İnsanları izlemek daha keyifli geliyor bana. Onların hayatlarını kurgulamak, kişiliklerini incelemek daha keyifli inan bana. Ve uzaktan seyredince kimin ne olduğunu ilk konuşmada anlayabiliyorum
(383 puan) tarafından
Bazen böyle olmak güzel ama cidden bı yerden sonra çok zor :(
(7,709 puan) tarafından
Ben sekizinci sınıftan beri böyleyim. Hep bir darbe yedim ondan sonra. Ben de bıraktım insanlarla muhatap olmayı. İşte o zaman işler tam tersine döndü. Bu sefer de sürekli merak edilen ve konuşturulmaya çalışılan kişi oldum
(383 puan) tarafından
Ben olamadım saflık bende çünkü:(
(7,709 puan) tarafından
Hayır bunlar hep kafana taktığın için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bence kafana fazla takma ozelliklede böyle şeyleri 

Benimde şuan arkadaşım çok var ama hiç biriyle konuşmam bende herkese karşı mesafeliyimdir okuldada böyleydi hatta din ogretmenim vardı çok severim kendisini adımı tek tabanca koymuştu:D 

Gerçekten kimseyle muhattap olmak istemezdim çünkü hiç kafama uymazlardi herkes cıvık civik konuşurdu ve bende böyle şeylerden çok gıcık kaparım itici gelirdi herkes 

Şuanda evli arkadaşlarım falan var ama yine bana itici geliyorlar çünkü insan biraz olgun olmalı 

Hiç kafama göre arkadasim olmadı 

Tabikide bu benim dusuncem herkes benim gibi dusunmeyebilir saygım var 

Ama bu gibi şeyleri kafana takma 

Benim eşimde öküz gibi konuşmayı hiç sevmez bende fazla dert etmem annemle konuşurum annem hem arkadaş oluyor bana 
(383 puan) tarafından
En kotusude lise de dışlanmak ya bna uyarlardi bn gidince susarlardi benm olmadığın gruplar olurdu bişi olsa cagirmazlardi anlatirlardi üzülürdüm bende ekliler instada ne bilim sadece lafta iki selam bitiyo çok özeniyorum çok samimi arkadaşlıklara hep yakın oldum hep benden uzak kaldilar bı eşimin kuzeni o var çok samimiyiz ama rahatsız etmek istemem aramam yazmam napiosn die ararken bile çok düşünürüm belki de bu yüzden kaybettim hep:(
tarafından
Anlıyorum seni bazı insanlar çok duygusal sende öylesin ama gerçekten üzme o tatlı canını sonra pişman olursun iyi gibi davranıp arkadan binbir türlü pislik yapan çok insan gördüm
(383 puan) tarafından
Öyleleri çok var da işte insan saf olunca masum saniyo ki ne şeytanlar kim bilir:)
0 oy
(3,008 puan) tarafından
Kıyamam sana ya aslında artık kimseye güven olmuyor ki benim de yok ben fe tek başıma otursam kimse olmasa diyorum mesela karşıdaki teyze tek yaşıyor ona çok özenmeye başlauım nedense tek başına karışanı yok ne gğzel diyorum belki oda tam tersini diyordur
(383 puan) tarafından
Tek olmak bazen guzek bazen çok kotu :(
0 oy
(11,238 puan) tarafından
Bu devirde arkadaşlık dostluk diye bisi yok canım benim de kimsem yok her zaman söylerim yüzüme gülüp arkamdan laf edeceklerse yüzüme de gulmesinler kendini kötü hissedecek bi durum yok evet bazen dertlerimizi birilerine anlatma ihtiyacı duyuyoruz bide şöyle düşün birine derdini anlattın seni dinliyor gibi yaptı derdini bi başkasından duydun etraf böyle insanlarla dolu sana tavsiyem için bunaldiginda birilerine bisi anlatmak istediğinde kağıda dök al eline bi kağıt kalem kime ne anlatmak istiyorsan kime kızıp kırıldıysan tek tek yaz bak nasıl iyi geliyor sonra da yırt at o kağıdı 
(11,238 puan) tarafından
Allah seni tamam kağıt kalem al o zaman  :))
(383 puan) tarafından
Hahahah tavsiyen için çok saol canm senle bu minik sohbet bile kafamı dağıttı:)
(11,238 puan) tarafından
Rica ederim canım ne demek inşallah faydasını görürsün ben kendime kızınca bile yazardım :D
(383 puan) tarafından
Verdiğin tavsiye ve enerjin çok güzel cidden sayende bende yapicm çok güzel enerji dagitiyosn gerçekten ♥️
(11,238 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
0 oy
(1,584 puan) tarafından
Benimde hiç arkadaşım yok lise yıllarında hele.bic yoktu hep yanlız gezerdim şimdi ise iyikide arkadaşım yokmuş çevremdekilere göre yazıyorum insanları gördükçe tanıdıkça çıkarcı olduklarını gördükçe iyikide yokmuş 
(383 puan) tarafından
Haklsn öyleleri var mesela eşimin çevresi hep bişi olunca ararlar kotu bişi ama ne bilim bı tane güzel düzgün arkadaşı olmalı insanın:(
0 oy
tarafından

Bazen insan içtiği bir çayı iki laf edecek kafa dengi biriyle içmek istiyor. Üniversite hayatımda bir arkadaşımla hadi der çıkar gezerdik. Anam nasıl iyi gelirdi evlendim dört duvara sıkıştım.... hergun çocukla günü akşam et dışarı çıkarken bile yanımda olmak zorunda hep karıştırıyor. Bugün aynı sekilde çıksam kafa rahatlığı yok çocuğu zapt etmekten bir tat alamayacağım. Eskiden yaşadığım günlerin sadece birgununu öyle yaşamak istiyorum şu an. Evladımı çok seviyorum iyimi var hamd olsun binlerce kez. O özgürlüğün verdiği tadı hiçbir şeyden alamıyorum.

Ablama da diyorum bazen o bekarligin özgürlüğünü çok özlüyorum ama oğlunu bırak çok iyi bakacaz o özgürlüğü yasa sende deseler oğlumu birakmam diyorum. 

Oturup biriyle bir iki laf edip birşey içmeye ihtiyacım var.. çok iyi anlaşalım hep birlikte çıkalım alışverişe parka bahçeye. Eşimde sürekli çalışır birlikte zaman geciremiyoruz oğlumla dört duvar arasına sıkıştık kaldık. :(

0 oy
(6 puan) tarafından
Aynı ben yemin ediyorum aynı şehirde olsakta arkadaş olsak keşke 
tarafından
Eski post canım bu sen hangi şehirdesin
(13,824 puan) tarafından
Sude nerelerde kayboldu gelmedi eski post hortlamış
(6 puan) tarafından
Ben bursadayım canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 121 göst.