0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (13,834 puan) tarafından

Kizlarrr gunaydinnn ay bana bir akıl verin oğluşum ayın 11inde 6 aylık oldu meme mama yapıyoruz.normalde yatarken mama icirirdim 9 da uyuyor ilk uykusu 4 5 saat olurdu sonra emzirdim duruma göre durursa onla uyurdu durnazsa üstüne az daha içerdi mama sabah kalkardı..şimdi iki saate bir uyanmiuor ama kipris kipris sonunda ağlıyor beslenmek istiyor emziriyorum daha az duruyor mama veriyorum iki saat duruyor iki saatte bir bu döngü sürüyor gece normalmi böyle olması bir akıl verin tesekkurler<3

5 Cevaplar

0 oy
(24 puan) tarafından
Tatlimmmmm

Gayet normal
(13,834 puan) tarafından
Ay iki saate bir ne bilyim çok az gbi geliyor arası yeni doğan bebek gibi bide uzun uyuyordu birden böyle oldu ondan sorayım bı dedim
(24 puan) tarafından
Kiz ozele gel burayi mesgul etme sjsjsjsjs hahaha
(13,834 puan) tarafından
Kendi postum nasılsa :-)arada uyuyup uyanyrm :-):-):-)
(13,834 puan) tarafından
Postum yukarı çıksın
Nnn
tarafından
Bişey olmaz tatlısııı özele gidin
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından

Postuma da cvp verinnnnn ayy:D

0 oy
(46 puan) tarafından
Tamda bizi anlatmissin benim oglumda 8.30da yatardi gece 2.30 da kalkardı sonra karnini doyurur 3 te yatardi 8 e kadar simdi 6 aylık olduk 2 saate bi uyaniyor bende kafayı yicem bi tek bizde bu durum var sanıyodum 
(46 puan) tarafından
Valla bizimki iki saatte bi bas bas bağrıyor karnını doyuruyorum iki pış pış poposuna uyuyor sabah cok erken kalkiyor iste 6 6.30 da uyanış
(46 puan) tarafından
Bende aynisini dusunuyorum herseyi ısıriyor damakları mı kasınıyor diye ama ilk oglum ilk disini 18 aylıkken cıkardı bu ne zaman cıkarır bilmiyorum :) bide kabızlık vqr biraz bizde ya 4 gundur yapamadi
(13,834 puan) tarafından
Oo masallh ne geç çıkmış :-)ilk oğlum 8 de cikrdi bklm ama bzm baya beyazlmis rhtsiz edyo evet bnmkide erken kalkyo 8 buçuk 9 yatis
(46 puan) tarafından
Cok gec çıkardı ama nasil cikti anlamadik bile ilk azı dişlerini cikardi sonra on dis sıralamayi karıstırdı ama ne agrısı ne atesi oldu kolay cıkmıstı bide ilk oglum cok sessiz sakin bi bebekti  6 aylık olan valla cok cektirdi bize kolik bebekte normalde aksam saat 9dan 1 e kadar bas bas bagirdi  sonra büyüdükçe biraz duzelir gibi oldu uykulari tam uzadı 6 saat uyuyor derken geri bozuldu simdi 2 saatte bir kalkiyor surekli kucak istiyor yırtıyor valla
(13,834 puan) tarafından
Bizimde tam tersi:-)ilk oğlum çok zor büyüdü kolikti şuan üç yaşına girecek dişler gaz hepsi zirvede yaşadık küçük oğlum sakindi hala genel olrk  öyle dişleri rhtsiz bu ara sdce
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Küme beslenme mi ne bişey diyorlar, böyle karmakarışık bi beslenme tarzına geçiyor çocuk.. Sanırım seninki de ona geçmiş.. Bi müddet sonra eski düzene dönüyorlar
(13,834 puan) tarafından
Ay vallahi geçti sanırım ya neyse bu...çok kötü habire yemek istyo gbi
(1,552 puan) tarafından
Yenidoğan döneminde herhangi bir zamanda başlayabilir, genellikle altı aylık olunca sona erer diyor.. Seninki tam tersine altı aylık olunca başlamış herhalde ama sona erer Allah'ın izniyle bi müddet sonra
(13,834 puan) tarafından
İnşallah amin uyanmyo ama işte kipris kipris vermesem gözü kapalı miziryo
(1,552 puan) tarafından
Anladım canım, Allah kolaylık versin
(13,834 puan) tarafından
Amin cümlemizin:-)
0 oy
tarafından
Bizmki 8den 8e kadar uyur 5aylik mama vermsn istmz ama parmk emer cop cop sesinden uyunmz sabha kadar ayktym hala 60ml içiyor o yüzden sürekli içiyor 
(13,834 puan) tarafından
Ay hepsi değişik bizim duzen çok güzeldi anlamadım birden noldu dislermi yaptı nedir
tarafından
Hepsinin bir değişik huyi var emin ol ama bir gülüşleri yetiyor
(13,834 puan) tarafından
Evet ilk oğlum zor büyüdü çok smdi üç yaşına girecek bu oğluşum sakin büyüdü şimdi dişleri zorluyo biraz belki ondan da oldu

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 115 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Poyrazsmom (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 78 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
3 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,213 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.