0 oy
1,003 göst.
Aile kategorisinde (7,317 puan) tarafından
Ayy kızlar günaydın hepinize piskolojim bozuldu resmen çocukluk arkadaşım aradı bir iki saat önce ağlayarak eşinin başka kadından çocuğu olma ihtimali varmış kesin bişey yokmuş ama ortada şöyle anlatayım bunlar görücü usulü evleniyorlar 3 yılık evliler bir iki ay önce arkadaşımı bı kadın arıyor esinim adı Emre emreden ayrılacaksın çocuğuyla arasına girme senin yüzünden çocukla ilgilenmiyor filan kız beyninden vurulmusa dönmüş resemen eşiyle biyuk kavga etmişler eşimde anlatmış herşeyi üç buçuk yaşında dörde gircekmis bir iki ay sonra çocuk diğer kadın arkadaşımın eşine bu çocuk senin diyip duriyomus ama ne DNA testine nede başka biseye ikna edemiyorlar mis bu kadına sadece sözde yani bu çocuk senin diyomus hiç biseye yanasmiyomus olay bu ve eşiyle dün konusurken biyerden konu açılmış pat diye o çocuğun doğum gününü söylemiş patır patır kızında zoruna gitmiş haliyle napicam ben diyo bosanamam arkamda kimsem yok diyo yokta sahip çıkmaz kimse bı çocuğu var iki buçuk yaşında ne dicemi sastim bende nasıl davransın bu pisliğe bu kız ay aklım almıyor 

Uzun oldu kızlar kb 

32 Cevaplar

0 oy
(7,317 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bu adama nasıl davransın arkadaşım sanki hiç bişi olmamış gibi davraniyomus bide çocuğun doğumgününü soylemis  pat diye hiç düşünmeden çok zoruma giti diyor arkadaşım nasıl davranacağını şaştım kaldım diyor 
(7,036 puan) tarafından
Yazık ya valahi çok üzüldüm rabim kimseye göstermesin ama elden ne gelir ki keşke biz bişi yapabilsek ailesiyle konuşsun yada eşinin ailesiyle bir konuşsun onlar olayı çözmeye çalışsınlar çok farklı bir durum bu durumun benzerini yengemin kuzeni yaşamıştı canım bir kızla tatile çıkmışlardı kız hamile kalmıştı iste tatilden dönünce çocuk  hapse girdi denetimli serbestlikle çıktı tekrar kizda bu durumu fırsat bilip çocuğun annesine gidip ben senin oğlundan hamileyim dedi bunlarda inandı tabi nikah felan kıydılar 1 ay sonra tekrar girdi hapse öylece çocuk büyüdü 2 yaşına geldi yengemin kuzeni tekrar çıktı hapisten sonra bunlar tartışmalar felan yaşadılar eşi bundan şüphelenip takip ediyor sonra başka bir adamla yakalıyor boşandılar sonra ortaya çıktı ki çocuk o yengemin kuzeninj altadigi adamın cocuguymus nafaka felan veriyordu işte karşı dava açtılar bizi dolandirdi diye şuan süreç devam ediyor
(776 puan) tarafından
Canım ondan önce ölmüş bir olay belkide kiz kocasından memnun değil bu adamı istiyo bence yuvasını bozmasın hiç olmamış gibi davransın kadına ağzının payını versin bir daha kendisini aramasına müsade etmesin
(7,317 puan) tarafından
Demi bncede çok istiyorsa DNA yaptırsin öyle konuşun
(7,036 puan) tarafından
Aynen öyle canım bencede yapıyorsa DNA testi yaptırsin gapmiyirsada boş teneke gibi salanip ses çıkarmasın tabi arkadaşında esiine guveniyorsa bunu yapsın ama eşine güveni yoksa tekrar yapar derseona bişi diyemem
(776 puan) tarafından
Yalan söylüyor yaa evlilik dışı çocuk yapan o çocuğu başkasına iteleyen adamın karısını arayıp çekil aradan diyebilen bir kadın madem niye önce dememiş hemde DNA ya yanasmiyo kek bulmuş yiyem diyo resmen farzedwlimki onun çocuğu kadını yine bağlamaz açsın davayı nafakasını alsın madem
-Reklam-
+2 oy
(119,481 puan) tarafından
Testin bi onemi yokki sonucta adamla kadin birlikte olmusmu olmus is orda biter ayrilmak icin arkasinda ailesinede ihtiyac yok ayrilmamak icin kimsem yok bahanesi bu
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Sevgili mi olmuşlar görücü usulü mü? Yani ondan önceye yapabileceği birşey yok. Babalık davası açıp dna yaptıracak doğruysa üstüne alacak. Eğer boşanmayacaksa ki aldatma yoksa gerek de yok huzur bozmaya. Eğer gerçekten babasıysa kabullenip geçinmek zorunda. 
(7,317 puan) tarafından
Görücü cnm iki hafta içinde evlenmişler
Kadın başkasıyla evliymis çocukta o adamın üzerine kayitliymis o yüzden dava acamiyor bunlar arkadaşım özel klinikte yapalım demiş kabul etmemiş kaidn
(13,202 puan) tarafından
Açabilir ki her türlü dava açsınlar içleri rahat olsun. Şarkıcı Emrahın oğlu gibi büyümesin çocuk da.
0 oy
(534 puan) tarafından
Bosanmaayacaksa DNA testine ikna etsin en azından gerçekten onun mu öğrenir o saatten sonra da eşi o kadın ile gorusmesin diye çocuğu görmeye felan tek yollamaz
(7,317 puan) tarafından
Gorusmuyorlarmis zaten diğer kadın pisliklik olsun diye kızı aramış
Yanasmiyomus arkadaşım herşeyi ben karsilaicam özel kliniğe goturcem diyomus banane diyip kaciyomus kadın
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ay Allah yardımcısi olsn ne desem bilemedim 
(7,317 puan) tarafından
Vala bende kötü bı durum nutkuk tutuldu
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Ben olsam boşanırdım adamdan ama işte herkesin imkanları aynı değil iki tane tanıdığım var bu durumda kadınlar çocukları da attı gitti ikiside kocasının başkasından olma çocuğuna bakıyorlar valla gerçi birinin ailesi falan arkasında da kendi adamdan vazgeçemiyor öyle gözü kör kocasına bağlı kadınlarda var tabi 
(7,317 puan) tarafından
Bu öyle deyil cnm gidicek yeri yok ailesi var ama ayrı annesi babası ikiside birbirinden beter
0 oy
tarafından
Benim için dna testinin önemi olmazdı. Çocuk ondan dediğine göre kadınla adam birlikte olmuş yani bu bile yeter. 

Ve bosanirdim 
(7,317 puan) tarafından
Olmuşlardir ama kızdan önce herlade çocuk büyük cunki evlwnmwden üç dört ay önce oluk bnm analdigim
Kız nasıl bosansin nere gitsin gidicek yeri TOKİ
(13,834 puan) tarafından
Ailesi yokmu napacak şimdi bunuda kabulmu edecek Allah yardımcısı olsun
(7,317 puan) tarafından
Ailesi varda bı boka yaramazlar ayrı anne babası en fazla bı hafta kalır oda misafir gibi sonra batar kız gözlerine
Diğer kadın DNA ya yanaşmadı dan arkadaşım ya yalansa diyor ya eşimden deyilse diyor
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla ne diyeceğimi şaşırdım Allah yardımcısi olsun 
(7,317 puan) tarafından
Amin cnm amin kizcagizda napicami bilemiyor emin de deyil kanıtlı biseyde yok
0 oy
tarafından
Büyük bir tramva Rabbim göstermesin kimseye 
(7,317 puan) tarafından
Aminn cnm aminnn kız hüngür hüngür ağlıyordu telefonda
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ya açıkçası kadın dna testine yanaşmaması beni şüphelendirdi net olsa hemen gidelim yaptıralım demesi gerekmez mi bir de arkadaşından önce yaşanmış bir ilişki mi bu
(7,317 puan) tarafından
Ha işte kızda ondan bişey yapamıyor ya emin deyil kanıt yok
Bunalr üç yılık evli çocukta dört yaşına girmek uzereymis önceden yani
(2,610 puan) tarafından
Önceden o kesin. Acaba dna yaptırma şansı hiç mi yok kadın ikna olmazsa eşide benden değil desin sahip çıkmasın o zaman yanaşır belki teste eğer eşindense yapacak bir şey yok boşanmasın sahip çıkanda yokmuş kötü bir durum evet ama öncesinde olduğu için ihanet yok
(7,317 puan) tarafından
Eşi gorusmuyor Muş zaten hiç bı şekilde kadına DNA testini yaptirmasan bana senin diye gelme  kabul etmem demiş
(2,610 puan) tarafından
Yani doğru olanı yapmış
0 oy
(7,317 puan) tarafından
.............. ..............
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Bosanmasi icin illa arkasinda birinin olmasi gerekmiyo sirf arkasinda duran yok diye hayatini o adamla gecirip.zehir etmesin bi cok ornek.kadin var ki.kendi ayaklari zuerinde duruyo boyun egmiyo bu pisliklere
(7,317 puan) tarafından
İşte adamın eski sevgilisiymis aldatmış öyle ayrılmışlar adamda emin deyil ya başkasından da diyor
(1,223 puan) tarafından
Annenin izni filan mi gerekiyo.dna icin yani kafin yanasmasa bile adam cocugu gorucem diyo bi sekilde sac vs alabilir yaltirabilir
(7,317 puan) tarafından
İzin lazimis cnm annenin de özel bı kliniğe sormuşlar öyle demişler
(1,223 puan) tarafından
Hmm anladm o iyi olmamis izin gerektgni bilmiyodm
(7,317 puan) tarafından
Bnm aklımda geldi dedim arkadaşım dedi banada insanın aklina direk o geliyo yoksa :)
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Dna ya yanaşmıyorsa  kadın yalan söylüyo bence
(7,317 puan) tarafından
İşte arkadaşımda ondan hiç bişey yapamıyor bı pisliğin sözüne inanıp yanlış şeylerde yapmak istemiyor
0 oy
tarafından
Kim ne derse desin elalemin kadını kafasına göre çıkıp kocama bu çocuk senin ama DNA yaptirmam karısına da sen bu adamdan bosanacaksin diyorsa yuva bozmaya çalışıyordur madem çocuk o adamın işte DNA demesi lazım kadinin psikolojisinin bozuk olmadığı ne malum ayrıca varsa bile kızdan önce yaşanmış bir ilişki her halükarda bı kadın  için geçmişte yasanan  bir şey için mutlu bir evliliğim varsa onu bozmazdim çocuk varsa ve kocasının olduğu kanitlanirsa adam ilgilenir en fazla çocukla 
(7,317 puan) tarafından
Ha iste arkadaşımda bu yüzden bişey yapamıyor eski sevgilisiymis eşinin adamı aldatmış ondan ayrılmışlar zaten
Kadında DNA ya yanasmiyo arkadaşımın çocuğu var iki buçuk yaşında
0 oy
(873 puan) tarafından
Bence sakin olsunlar bi çocuk ondan mı anlasın belki değil ve kocasını bu işten kurtarır.

Öncr adamla plan yapsın cocugu kabullenmiş gibi yapsın veya evi terk etmiş gibi. Cocugun yanına gitsin saç örneğini alsın çaktırmadan.

Sonra dna testi yaptırsın içleri rahatlasın acabalar gider 
(7,317 puan) tarafından
Yasakmış cnm annenin imzası lazım oluyomusb
(873 puan) tarafından
Özel klinikkerde olmaz mı ya parayla yapılıyor zaten ben öyle biliyordum
(7,317 puan) tarafından
Anne imzası gerekiyo demiş bı klinik
0 oy
(626 puan) tarafından
canım çocuk eğer evlenmeden önce olduysa yapacak bişey yok o çocuğun günahı yok boşanmasın zaten daha çocuk onun mu belli bile değil eşiyle bir olup kadını püskürtmeleri lazım ama arkadaşın evlendikten sonra olduysa o zaman boşansın kadın sığınmaya yerleşsin evlilik öncesi hayatına kimse karışamaz sonuçta
(7,317 puan) tarafından
Onceymis cnm
O pislikte arkadaşımı arayıp boş boş konuşuyormuş amacı huzur bozmak hiç biseyede yanaşmıyor eside çocuğun doğum gününü pat diye söyleyince iyice zoruna gitmiş
(626 puan) tarafından
zoruna elbet gider canım kabullenmesi zor bir durum ama olan olmuş önce bu meseleyi kabullenmeli sonra kocasının yanında olmalı kadın demiş ya emreden uzak dur çocuğunu sevmiyo falan diye kocasıyla beraber ikisi gitmeli çocuğu görmeye sonra mahkeme madem eşimin çocuğu biz büyütücez senin yanına bırakmayız diyip dava açıcaz önce babalık davası açılacak mahkeme dna isteyecek mecbur o dna yı vermeye tüm gerçekler ortaya çıkar hem mahkemeyle tehtit ettiğinde belki gerçekleri söyler
(7,317 puan) tarafından
Yeni arkadaşımla konuştum okadar karisikmiski durum ben ağzım açık dinledim
Bu pislik kadın başkasıyla evliymis çocukta haliyle başkasının üzerine arkadaşımın eside dava acamiyormus DNA için çocuk kimin ustuneyse o yapması lazımmış

Durumlar karmakarışık cnm kız kafayı yemek uzere nerdeyse
(626 puan) tarafından
o zaman kocasıyla bir olacak kadın üstüne gidecekler önce avukatla konuşacaklar iyice çocuk başkasının üstüne ama benim olma ihtimali var ne yapmam lazım diyecek sonra kadını ziyarete gidecek ikisi bu çocuk benden değil diyecek kocası başkasından yapıp benim üstüme atmaya çalışıyosun diyecek arkadaşında kocasının arkasında duracak ne derse onaylayacak geri afım atmayacak ya kadın inat edip çocuk emrenin diyip dna vermeyi kabul edecek yada çocuk senin değil diyecek zora gelince ikisinden birini kabul edecek yani
0 oy
(3,141 puan) tarafından
DNA testinden kaciyorsa arkadaşının eşinden değildir. Eğer emin olsaydı kacmazdi. Bosanamasindan yana değilim çünkü arkadaşıninda çocuğu var. Sonuçta arkadaşından önce yasanmis gitmiş bı olay. Velevki çocuk testten sonra da arkadaşının eşinin çıksa dahi niye bosansin arkadaşının eşi o çocuğuna da baksın ilgilensin arkadaşın ve arkadaşından olan çocuğuna da baksın ilgilensin. Ama kesinlikle o kadınla görüşmesin.
(7,317 puan) tarafından
Şuan görüşmüyor diğer kadında DNA ya yanaşmıyor çocuğun fotosunu görmüş arkadaşım aynı eşi hata kopyası diyor arkadaşımda iyice çıkmaza sokmuşlar kızı bende ne dicemi bilemedim
(3,141 puan) tarafından
Eğer evliliği mutlu huzurluysa arkadaşından önce olan ilişki yüzünden evliliğini bozmasın yazık kendi çocuğu da var. Eğer teste ikna olursa test yaptırsın kendisinin çıkarsa o çocuğa da baksın ilgilensin. Ama test yaptırana kadar asla taviz vermesin eşi. Benzemeye falan bakma madem kendine güveniyor teste gelsin o zaman. Yada direkt arkadaşının eşi babalık davası açabilir mahkeme zorla teste gönderiyor annenin rızasına bakmiyor.
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Hep bunu düşünüyorum esşimede çok sordum hatta kabul edilecek gbii değil Rabbim kimsenin başıba vermesin 
(7,317 puan) tarafından
Nasıl yani aynı şeyler sizdedemi var
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Peki neden hala kadına dava açmıyorlar merak ettim beni bu kadar rahatsız ediyorsa açarım davamı seveee seveee verir o dna yıda böyle tacize boyun eyip huzurmu kaçıracak 
(7,317 puan) tarafından
Acamiyorlar cnm kadın başkasıyla evliymis çocukta o adamın üzerine bunlar dava acamiyormus diğer adamın açması lazimis oda inadına acamiyormus arkadaşım özel klinikte DNA yapalım demiş kabul etmemiş kadin
(1,021 puan) tarafından
Dediğin gibi sürekli bir taciz varsa manevi tazminat davası açabilir onların amacı başka o zaman çok saçma adam olsa böyle bir durumda adam kendi ister zaten dna yı niyet farklı maddiyat nasıl arkadaşinda
0 oy
(913 puan) tarafından
Öncelikle Allah kader etmesin. Ama şu varki benden önce bu şekilde bişey olmuş olsa esimle konusurdum çocuğu üzerime alacam filan de o şekilde dna testi yaptır yoksa bidaha bana bu cocuk senin deme filan diye kadını ikna edip gerekirse yalan söylesin bosanacam senle evlenecem çocuk için filan desin çünkü cok önemli bir mevzu cocugun kimin olduğu belli olsun eşimden çıktı diyelim sonucta ortada bir cocuk var eşimin kadınla görüşmesini istemezdim ben iletisime gecerdim çocuğu görsün isterdim beraber gidip alirdim hatta o çocuğun ne günahı var 
(7,317 puan) tarafından
Yapamiyomus cnm kadın başkasıyla evliymis çocukta başkasının üzerine o adam açması lazimis babalık davasını

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 897 göst.
27 Ekim 2020 Aile kategorisinde ElifSu34 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 362 göst.
0 oy
22 cevap 302 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 415 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu