0 oy
932 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar gece 1de kaynaniz odaniza gelse ne dersiniz..

Evde eşimle çocuklarımla tektik kaynna kayınbabam misafirliğe gitmişti gece 1de geldiler kapıyı açtım odama gittim uyumak icin baktım kaynnam kapıyı vurdu içeri girdi tuz nerde diyo :) bi sınırlendm dedim tuzlukta nerde olacak kocaman masada görmemiş yalandan .... sırf ben odamda uyumuş muyum ona bakmak için gelmiş adım gibi eminim ayy sabaha kadar uyumadım sinirden eşime dedim durdum .annem i uyarcam dedi valla sinirden elim titriyor 

22 Cevaplar

0 oy
(9,247 puan) tarafından
Cok çakal ha
tarafından
Evet öyle .gece gece odama gelmesi çok saçma ya .git ara bulmasan sonra gel
-Reklam-
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kapiyi kitleseydinya yüzünede direk söyle ayibini vur birdaha yapamasin
tarafından
Anahtar yok ki cnm şuan evde deyil yoksa gidip yüzüne çarpacam
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Hemen çıksaydın adamın üstüne bi utansaydı deli mi ne 
(1,066 puan) tarafından
Bizimki de odama girdi Bi kere hava zaten sıcak iç çamaşırı ile yatıyordum baktım kapı açılıyor eşime dedim yapış bana anan geliyo ni girdi odaya bizi öyle gördü ayyyy bu ne hal dedi eşimde karımı koynuma aldım senin ne işin var burda ayıp evli insanın odasına girilmez dedi halbuki bişey yapmadım tabi ki ama utansın istedim ayıp çünkü
(2,688 puan) tarafından
Haklısınız ayıp ya benim annem kapıya vurmadan bizi odaya koymazdi kapıya vurun mutlaka diye büyüttü. İşte bazı insanlar çok rahat üslup filan hak getire
 Hala kaynanamlara gittikk mi banyo yapsak anlıyor herkes eşime diyorum ben orda bidaha bişey yapmam:D yani huy dehismiyor
tarafından
Benim kaynnam cahil ya kapıyı çalma öğrettik ama şimdide gece geliyor onu nasıl halledicez bilmiyorm eşim dedi ben hallederim sen sus
(2,688 puan) tarafından
Demekki anlamıyor laftan çok şükür kaynanam öğünden sora vurur kapıya ama zaten ihmale bırakmamak için kilitliyoruz bence sizde kilidi bulun veya eşin durumu anlatsın guxelce
tarafından
Ev kira ya anahtar almıyor ko eski ev bulunmaz belki
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Beninki bir kere namaza kaldırmak için girmek istedi evet güzel bişey yaptı ama ben uyardim sonuçta her pozisyonda olabiliriz özel yer o gelcek m heran diye mi düşüncem 
tarafından
Namaz icin çağırsa iyi ama tuz nerde diyo yalandan
(4,961 puan) tarafından
O saatte tuz için çağırmaya utanır insan ya
tarafından
Ne diyim cahil iste
0 oy
tarafından
Benim kayınbaba da yatak odama giriyo neymis çocuğun beşiği orda ya anne yani çocuğa bakcak b.k var uyuyan çocuğa ne bakiyosa bende habersiz kaynanam girer yatak odama terbiyesizler 
tarafından
Aynı benim gibi valla herşeye karışırlar. Kendi kızlarına öyle deyiller
(606 puan) tarafından
Ay bu bbenim başıma geldi misafirliğe geldiler Kaynım kaynanam kayınbabam bi bakıyorum odamdan biri çikıyo birindede gittim odamdam bisey almaya baktım kaynatam uyuyan bebeğin beşiğini sallıyo o an nasıl sinirlendim uyuyo niye sallıyosun dedim bırakti çktı bi baktım kaynım odamda geziyo sağa sola bakıyo yerde büyük bi kumbara var yatak odasında banyonun önünde yerde gitti aldı odaya geldi ne gall para vardır dedim ne bilim kumbara işte sayarak atmıyorz sonra kaynanam gittim ki yatağa çikmaya çalışıyo hemde diyoo ne yüksek buu gızzz çikamadım dedim kapalı yatak zaten yatacaksan baza var içerde o açık oturacakmş orda
tarafından
Ohaaa diyorm bisey demiyorm .benimde öyle malesef kaynım vat 20 yaşında odada biseyler arıyor acaba be var yesem
(606 puan) tarafından
20 cahil genç diyebilirim ben kaynım eşimden 12 yaş büyük 42 yaşında eşime dedim benim babam annem yatak odamızı kendileri aldığı halde girmez bi terbiyesizlik ya boşver onlar cahil şimdi konuşsamda anlamazlar dedi bende kapıyı kitledim gece kaynanam gelmişde kapıyı açamamış sabah başladı ğııızzz gece geldimdee çocuğu dolanmaya kapıyı kitlemişsin ağlar mı uyur mu bilemedim eşim dedii ooofff ana ya o odada biz yokmuyuzda çocuk ağlayacak da duyulmayacak sen yat uyu bide üste çıkar sizin bakcanız ayrı benim ki ayrı ayy yola çikacaklae bide 7 saat mesafe var ayrı illerdeyiz herkes ayakkabısını ustünu giydi yolcu ediyoruz baktık indi arabadan elinde poşet valizi açtı çamasır falan aldı omzunu silkerek gitmiycen siz gidin dedi 1 ay kaldı
tarafından
Offf kızlar vala son postuna bakın yine yaptılar yapcakarini buraya yazıyım dedim yarıda sinirlendim sildim
0 oy
tarafından
Şu gelin odalarına olan merakları ne bu kaynananlarin kapıyı cal tamam ama ne diye açıyorsun o esnada ilişki yasiyorlarsa ne yapican yani uyuyor olsalar bile açmamak lazım çok ayıp yaptığı bir kez net şekilde uyarirsan bir daha yapmaz emin ol 
tarafından
Eşim bi ara uyardı utanmıyor cnm.dusuncesiz  ve cahil biri malesef
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzum birlik değilim ama bir ara eşim askere gitti bende kaynanlarda kalıyordum mecbur tek te olsam kapım hep kilitliydi  seninde kitli olsun kapın hep anahtar yoksa yaptır bir anahtar hep kitli olsun laftan anlamaz böyle insanlr genelde ne kadar uyarirsan uyar beli ki pisliğine yapmış 
(7,036 puan) tarafından
Bizde var kız
(7,036 puan) tarafından
Çok. İse yariyor
(3,041 puan) tarafından
Anahtarcı ya sor canım. Ben evde her kapıya aldım kullanıyorum çocuk açıyor diye.
tarafından
Çok teşekkür ederim kızlar
(7,036 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(762 puan) tarafından
Biz ne m kavga etsek kayınbaba yatak odamıza girer oysaki sevmiyorum kimse yatak odama girdim 
tarafından
Eşim e diyorum hallederim diyo
(762 puan) tarafından
İns canım beraber mi yaşıyorsunuz ksynananls
tarafından
.malesef:((((((
(762 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(36 puan) tarafından
Bende olsam bende kızarım belki iş üstündeyim hayret ya:)))))
(36 puan) tarafından
Nasil yapcam cnm az taktik ver vallahi yoruldum artik
tarafından
Eşinin yaninda  bisey söyle sana tepkilerini gösterirse sende sus bakalım eşin ne dicek..
(36 puan) tarafından
Ne gibi bisey canım benim jeton geç düşüyo acikca anlat gulum
tarafından
Onların sevmediği bisey söyle mesela
(36 puan) tarafından
Tmm cnm cok sagol❤
0 oy
(830 puan) tarafından
Valla aynı evde oturduğunuz sürece bunlar hep olağan şeyler benim kaynanam gelir ama asla öyle art niyetli değil ben sorun etmem 
tarafından
Aynı evdeyiz malesef .ayırmıyor  napayım  hergun  kavga ediyor z
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ee gece 1 de uyumanda ne var nie bunu kontrol etme ihtiyaci hissetmis ki
tarafından
Misafirlikte geldi ben odama  gittim ya ondan gekdi tuz bahane
0 oy
tarafından
kapini kilitlee giremez bir dahakine
tarafından
Yok ki kilit
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Ya valla manyak bazıları. Değişik halde görse o saatte ne olacaktı acaba merak ediyorum. Yani görene kadar girmeye devam mı edecek acaba 
tarafından
Bide basın i çıkarmış mal gibi bakıyor tuz nerde
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Keşke sizi uygunsuz Bi şekilde gorseydide yerin dibine girseydi ayy sinirim bozuldu ne biçim insanlar var cidden 
tarafından
Görmedi  ya. Cahil biri demiyor çocuklar uyumuş tuz da olmasın ne olack
0 oy
(12,947 puan) tarafından
Şükür öyle huyu yoktur ama olsaydı ona seksi bir gecelikle açardım kapıyı iş üstünde sansın o utansın diye arsıza arsız olacaksın 
tarafından
Öyle mi yapsam bend e kız:)
(12,947 puan) tarafından
Ne bu haliniz diyecek hali olmadığına göre onun yaptığının densizlik olduğunu göstermiş olursun
tarafından
Haklisin valla canm
0 oy
(7,940 puan) tarafından
Oda bişey mi benim kayınpeder gelmişti kayın gelmişti 
tarafından
Benimde  öyle kız  sorma
0 oy
(27,353 puan) tarafından

İki fan Fin fon yapsaydiniz görseydi en azından o yerin dibine girerdi patavatsız

tarafından
Ayy yapmam zaten normalde korkudan yapmam  ya kapıyı açan olursa die
(27,353 puan) tarafından
Kitle yahu kapiyom
tarafından
Anahtar yok  kız
(27,353 puan) tarafından
Kız şu sürgüli kilityen yapsın eşin sanki bulunmaz brisey zor değil
tarafından
Alcam ya böyle olmaz
0 oy
(3,007 puan) tarafından
Gece 1 de tuzu napacakmis Allah aşkına:)) kayinpederine bir sorsaydın sabah valide gece geldi tuzu bulamamış neye lazım oldu diye :)) tövbe tövbe ya 
tarafından
Yemek yediler kiz  isleri gl güçleri yemek zateb
(3,007 puan) tarafından
Afiyet olsun bu yaşta gece yemek sağlığa zararlı tuz da zararlı gece yatak odasına girmek daha çok zararlı sen yinede kayinpederinin yanında dokundur bir daha giremez :))
tarafından
Yiyolar  sonra hastayız diyorlar:) kız bilmiyorm y a mal gibi gekdi içer i
0 oy
(361 puan) tarafından
Kitle kapini sabahda yuzune vur ne alaka odama nasil girersin diye
tarafından
Az önce söyledim diyo aradım bualmadim
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Kilit yoksa kapiya  nalburdan kilit al sürgülü yada pimapene takilan ondan taktir canım 10₺ falan, mahremiyet nedir anlasin 
tarafından
Haklisin valla alaçam

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 1,026 göst.
7 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 236 göst.
1 Nisan 2024 Aile kategorisinde GnlRenat (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 396 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 559 göst.

379,207 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...