0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Dün dışarı çıkacaktım üstüme bol bi tunik baya bol bi alt giydim gidicektim tam kaynanam böylemi gidiyosn dedi evet dedm neden sordun anne dedm kendine yakıştırıyosan git dedi bende evet yakıştırıyorm senin kızın daracık giyiyo dedim o kız dedi bende ne farkediyo günahsa onada günah evlisi bekarı mı var bu işin dedim sen bilirsin dedi bende çektim gittim ama cok sinirlendim kendi kızı taytla dışarı cıkıyo bir ton makyajla balkona şortla tşörtle cıkıyo üstelik kapalı 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Ay bol giyinmek kadar rahat bisey yok aman kiz takma kafana:Dsenin kıyafetin onların ruhu geniş:D

-Reklam-
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Bende başlığı görünce açık giyindigin için karışıyor sandım ee buna da karisilmaz yani çok ayıp ya
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Böyle bir kıyasa gerek yok ki onun kızı ne giyerse giysin size karışamaz. Yani kızı tam tesettüre uygun giyinse de karışamaz ikisi farklı şeyler. Bence hiç uzatmayın bile münakaşaya girdiğinize değmez 
0 oy
(916 puan) tarafından
En azından ağzının payını vermişsin canım ağzına sağlık
0 oy
tarafından
Biz giyimimizi bilmiyoruz. Zaten bu yaşa gelmemiz şans eseri
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bosver bacım eşin ne diyor ona bak. Kaynanan vermeyecek sualini dediğin gibi baksın kızına karışacaksa ona karışsın bi daha böyle bi hareket ettiğinde sor kocam kim söyleyin bileyim ona göre konuşayım diye. Ayıptır ya. Açık giymiş olsan neyse diyecem.
0 oy
(3,933 puan) tarafından
ya gercekten bazi kayinvalideler oyle . bizim de komsumuz gelinini zorla kapattirdi ama kizinin kiyafetleri o kadar acik ki
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Nesini beğenmediğini tam anlayamadım. Laf dalaşına girme bence, onun kızını vs de karıştırma, hadi görüşürüz de çık git. Konuştukça sinirin bozulur gerek yok. 
0 oy
(13,907 puan) tarafından

Aynen ben bilirim koskoca kadınım deseydin o sinir olurdu :)) bir de bu var o bekar kız o genç kız sanki ben emekli teyzeyim hey Allahim kime ne ne giyiniyoruz her şeye de burunlarını sokmasalar olmaz 

0 oy
(11,216 puan) tarafından
maksat laf olsun ya amannn illa varliklarini belli edecekler. 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ağzının payını almış boşver
0 oy
(3,112 puan) tarafından
Kendi zamanında giyemedigi şimdi de çok beğendiği ama yaşından dolayı giymediği için kiskaniyordur
0 oy
tarafından
Gelin olunca onları temsil ediyormuşuz. Yürümemiz konuşmamız önemlidir imiş.
0 oy
(8,250 puan) tarafından
Annaaa resmen bizi anlatmışsın kaynanam banada karışır kızına gelince o kız sen kadınsın der 
0 oy
tarafından
Ohh iyi vermişsin cevabını. İstediğimi giyerim kimse karışamaz de. Giyimin evlisi bekarı mi var ya saçmalamış 
0 oy
(1,394 puan) tarafından
En anlamadığım konu bu zaten millet kendi çocuğuna bakmaz ama dışarıyı hep eleştirir mantığım almıyor çok aklın varsa içe kendi yetistirdigine ver 
0 oy
(606 puan) tarafından

Yaani sizeneeeeeeeee ister don giyer isterrr etekkk ister tangaaaa yaaa gelin kıyafeti kız kıyafeti evli kıyafetii bekar kıyafetimi diye vi ayrım mı var benim görümcemde 48 yaşında gece yatarken bile aynı şalvarı benyeyi giyer gündüz onlada çarşı pazar yemek avm her yere onla gider birgün dedik ki yemeğe gidelim ben hazırlandım siyah tunik taba ceket siyah pantolon üzerinede eşarp taktım takı makı işte evden çıkarken demesin mi ayyy abam düğün mü :Dkendide şalvar uzerine penye üzerine yelek kırmızı çorap mavi babett bide bama gelirken salvar getirmiş giyersin diye hemde diyo şalvar almıştım rahat olur dedim biz giymeyiz erzurumda yok salvar falan tabi eşim hemen konuştu o süslenmeyi seviyo abla giyinmeyi almayı sever ama hâlâ ne giysem bunu nerden aldın kaş paraya aldın baban mı aldı kocan mı:D

0 oy
(966 puan) tarafından
Dunde kaynanama bana dedi iste siyah tul corap giy bileklerin gorunmesin felan filan diye . Dedim ben sevmiyorum tul corap duye orda iste gunah felan filan uzatti bende biliyorum herkes kendinden sorumlu dedim kim ne giyecegini bilir dedim aynen diyip bozuldu daha da bisey demedim ilk evlendigim zamanlarda ferace giydirmeye calisti. Elinde olsa carsaf giy diyecek de insanin icinden gelmesi lazim bunlar icin allah icin yapmak lazim baskasi icin degil yani 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 979 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 251 göst.
0 oy
31 cevap 783 göst.
19 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Rabiaaaax (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 507 göst.
14 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu