0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (809 puan) tarafından
Arkadaşım hediye alacak. Şuan ikili büyük boy biberon 100 TL. Köşe de dursun ek gıda zamanı su içer kaliteli olsun dedi. Emzirme eğitiminde de kadın hemşire yani lansinoh önermişti. Memnun musunuz acaba. Bide fiyati da çok uygun bozulan eskiyen birşey değil sonuçta diye düşünüyorum. Başlığı orta akışkanmis 

7 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bende küçüğü var 160 ml ligi çok mennumun doğduğundan beri kullanıyoruz şuan bebeğim 11 aylık  bence fiyatida uygun 
(809 puan) tarafından
2 tane 240 ml. Allah korusun da hemen biberon vermicem kaşık biberon aldım emzirme danışmanı her zaman anne sütü ama olmazsa Kasık biberon demişti. Bunu da köşe de dursun diye arkadaşım alalim diyor bide çok ucuza diye . Başlığı değişir sanırım eğer extra kullanmak zorunda kalırsam demi yavaş akışkan ile değişim yapabilirim
(2,194 puan) tarafından
Canım kullanmak zorunda kalirsan korkma meme reddi yapmıyor eğer Yenidoğan zamanında vermek zorunda kalirsan yavaş akışlı başlık al tabi süt sagip vermek zorundada kalırsan, gerçi herkeste aynı olacak diye birşey yok ama kendi basimdan öyle geçti sütüm azaldığı zamanlarda sagip biberonla vermiştim emiyordu da yetersiz geldiğinde önceden sagip dolaba koyuyordum sütümü baktım yetersiz olunca çıkarıp ılıyınca biberonla süt iciriyordum hem beni emiyordu hem biberondan içiyordu sorun yaşamadım bizde meme reddi falanda yaptırmadı lansinoh biberon çok memnun kaldım
(809 puan) tarafından
Evet emzirme danışmanı da lansinoh meme reddi yapmaz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz demişti. Çok teşekkür ederim hemen sipariş veriyoruz:)
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Yenidoganlara yavas akisli oneriyorlar bende cam biberon olani aldim 240 ml yavas akisli ama 1 sene oldu biberon ucu delindi
(809 puan) tarafından
Şimdi bu orta akışkan 2 tane 240 ml. Başlık değişir demi. E bebek de çok pahalıydı fiyatı magazina gitmiştim 2 gün önce
(123 puan) tarafından
Tabi istedigin yavas orta hizli akisli baslik alip kullanabilirsin ayri satiliyor
0 oy
(144 puan) tarafından
Yenidoğan zamanından beri kullanıyorum ben şuan 9 aylık bebeğim o zamandan beri hem meme hem mama şeklinde ilerliyoruz şükür bir problem yaşamadım tavsiye ederim ben sadece vereceksen yavaş akış ucu ile başla asla pişman olmazsın aventten bile güzel
(809 puan) tarafından
Evet emzirme danışmanı bile avent almayın demişti. Avent olarak sadece emzik aldım ne olur ne olmaz köşe de dursun diye. :) Teşekkür ederim sipariş verdik :)
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Kesinlikle onu alsın. Asla meme reddi yaptırmıyor.
(809 puan) tarafından
Teşekkür ederim sipariş verdik:) 240 ml plastik inşallah bebeğim hep beni emer de kullanma gereğinde bulunmam büyüyünceye kadar :)
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Fiyat cok uygun bacım nerden alacak. Bu fiyatlar degil cunku.bir meme baslıgı bile 60 tl. Ben cok memnun kalmıştım lansinohtan
(809 puan) tarafından
Amazon prime de üyelere özel indirim var. Avent emziği de 77 TL'ye aldım ikili. 180 TL niye vereyim ki bir emziğe resmen ucuz emzik gibi aldım :) biberon da çok uyguna geldi sadece cam değil
0 oy
(12,709 puan) tarafından
Ben kullanıyorum sanırım daha pahalıya aldım ebebek ten . İlk sutum gelmedı 10 gün kadar kullandım memnunum dursun ek gıdaya başlarsa meyve suyu fln verırız
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Bende bir küçük bir büyük var. Doğduğundan beri kullanıyorum, meme reddi yapmadı akış sistemi buna göre yapılmış. Memedeki gibi çekmesi gerekiyor gelmesi için. Tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 204 göst.
30 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 155 göst.
27 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havvanur1 (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 78 göst.

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...