0 oy
152 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (869 puan) tarafından

Kızlar iki marka arasında kaldım ikisi de çok iyi yorumları var siz kullandınız mı? Hangi marka kullandınız? 

image

image

11 Cevaplar

0 oy
(688 puan) tarafından
Hiç farketmiyor bebiş istediğini emiyor :) 
(869 puan) tarafından
Öyle tabi de hani gene anne memesine en yakın bu markaları buldum mamajoo arkadaşım kullanıyor lansinoh da ben araştırdım ikisi de anti-kolik anne memesine yakın Avent çok pahallı bayaaa bunlar muadil
-Reklam-
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Mamajoo kullandım ben ilk çocuğumda çok memnundum asla koku yapmıyordu şimdi ikinciye hamileyim yine mamajoo alırım 
(869 puan) tarafından
Peki temizliğini nasıl yaptınız sıcak suda bekletilir değil mi?
(1,296 puan) tarafından
Makineye de attım kaynar suyun içinde de çok beklettim hiç sorun olmadı
(869 puan) tarafından
İyi bari annem de cam al dedi cam da kırılır plastik de bilemedim kafam allak bullak oldu :D
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Ben Chicco kullandım ama etrafımda genelde lansinoh kullananlar vardı.
(869 puan) tarafından
Chicco evet gördüm araştırırken ama memesi bir garip geldi bana :D
(2,704 puan) tarafından
Anne göğsüne benzesin diye o şekilde:)
(869 puan) tarafından
Hadi ya bilmiyordum diğerlerindan daha farklı duruyor :D
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Lansinoh kullandım 20 aydır devam da ediyorum. Memnunum 
(869 puan) tarafından
Peki temizliğini nasıl yaptınız sıcak suda bekletilir değil mi? ve plastiğin de koku oluştu mu?
(1,204 puan) tarafından
E bebek fırçası ve deterjanıyla
 Yazın koku yapıyor ama yıkayınca geçiyor. Sıcak su her zman kullanmam.
0 oy
(1,542 puan) tarafından
Kesinlikle lansinoh
(869 puan) tarafından
Benim aklıma da o yattı biraz da arkadaşım da mamajoodan memnunum dediği için bilemedim bende
0 oy
(8,995 puan) tarafından
Ben avent ve Chicco kullanmıştım. Bu ikisinden biri olsun illa dersen lansinoh. Ben aldım ama çok kullanmadim gerçi 6 ay sadece anne sütü aldılar oğullarım mama takviyesi almadılar sadece bir yere gideceksem anneme sütü sahip birakiyodum o iciriyodu
(869 puan) tarafından
Avent çok aşırı pahallı ya chicco da gördüm bilemedim
(8,995 puan) tarafından
Bebek doğdu mu? Birde her bebek her biberonu kabul etmiyor. Böyle şet halinde çok pahalı şeyler alma. Ben 3.5 4 yıl önce almıştım aventi şuan çok çok pahalıdır. Birde nuk markaya bak istersen.
(869 puan) tarafından
Yok kız avent alınacak gibi değil Tai alanlar vardır bir şey diyemem :D hayırlısıyla doğacak aslında set halinde inan daha uygun :D  tanesi 200 lira misal uçmuş hep dün baktığım bugün almış başını gidiyo
(8,995 puan) tarafından
Yani şöyle düşün belki hiç biberon kullanmana gerek kalmicak bebeğin senin sutunle doyacak kendini biberona şartlama hee baktın mama vermen gerekiyo.o zaman alırsın bence yine karar senin. Ben aldım ama sor kaç kez bir elin parmağını geçmez
(869 puan) tarafından
Elbet öyle tabi ama bir mağazaya gittiğin de internetten çok daha pahallıya satıyorlar sadece mama olarak da düşünmüyorum ki zaten misal benim bir yere gitmem gerekecek sütümü sağıp en azından bakıcaksın olan kişiye verebilirim çünkü kış bebeği olcak hayırlısıyla her yere götüremem sınavlarım da başlıycak birde lazım olduğunda ha diyince de alınmıyor bazen tabi umarım sütüm yeter orası ayrı :)
0 oy
(12,565 puan) tarafından
Lansinoh memnunum 
(869 puan) tarafından
Benim de aklıma o bu marka yattı açıkcası
(12,565 puan) tarafından
Ondan sonra wee baby bi tane daha marka aldık yedek olsun diye sevmedı bunla devam
0 oy
(72 puan) tarafından
Avent kullanmıştım lansinohu bebeğim tutmamıştı ve akıtıyordu mamajoo denemedim
(869 puan) tarafından
Avent evet hep onu görüyorum ama çok pahallı fiyat
0 oy
(697 puan) tarafından
Ben mamajoo kullandım çok memnun kaldim
0 oy
(178 puan) tarafından
Lansinoh kullanıyorum geceleri mama verdim bazen bütün günde verdim ama bırakmadı emmeyi şimdide ek gıdaya başladı meyve suyu su falan veriyorum mamada veriyorum 
0 oy
(2,117 puan) tarafından
Bende ikiside var canım kaç aylarca biberon tutmayan oğlum lansinoyu tuttu şimdi yeni doğum yaptım bu bebişe de ikisinide denedim lansino daha rahat çünkü içindeki sütü hemen akıtmıyo bebek emdikçe geliyo mamajo öyle değil kendi kendine akıyor. Bunun da bebeklerde diş çürümesine sebep olduğunu okumuştum
(869 puan) tarafından
Evet tutuşunu hep yorumlarda rahat diye okudum o yüzden lansinoh daha yönelimli oldum :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 444 göst.
30 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 195 göst.
30 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,179 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Hazalhasan (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,946 soru

11,342,865 cevap

34,808 kullanıcı

...