0 oy
2,672 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Hanımlar merhaba 2 sene sevgililik ve 5 yıllık bir evliliğimiz vardı. 1 cocugumuz şuan var ve ben ikinci bebeğimize yeni hamileyim. Yaklaşık 7 haftalık. Bugün aldatıldığımı öğrendim. Hiç şüphe duymamıştım. Bugün pavyonda çalışan bir kadınla mesajlarını yakaladım. Eşimin bahanesi ise doğum cocuk derken onunla ilgilenmememmiş. Ama ben çok zor bir hamilelik geçirdim ve çok zor bir cocuk büyütüyorum. Şuan yeni bir bebeğe hamileyim ve bu bebeği aldırıp boşanmalımıyım yoksa aldırmadan boşanmalımıyım bilmiyorum. Sadece annem yaşıyor benim için elinden geleni yapar ama iki cocuga birden nasıl bakarız inanın bilmiyorum. Kafam o kadar karışık ki ne olur beni yargılamayın. Soracak kimsem yok bir tane arkadaşım bile kalmadı etrafımda doğumdan sonra hepsi kendi hayatına bakıyor. Tabiki kararı burda yazılanlara göre veremem ama belki böyle hayat tecrübesi olanlar vardır diye sormak istedim. Çok üzgünüm kırgınım ne yapacağımı bilmiyorum eşim bunu sen yaptın diyip duruyor. Ama ben aldatmanın böyle basit bir şey olduğunu düşünmüyorum uzun oldu kusura bakmayın hanımlar.. 

58 Cevaplar

0 oy
(496 puan) tarafından
Allah günah yazmasın ben aldırıp bosanirdim heralde. Bu hayat mücadelesinin içine o çocuğu getirmek belki istediğini alamamak bakamamak da günah. Bu bennim fikrim tabiki 
-Reklam-
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Valla kuzum.annen arkandaysan bosan.ama kesinlkle bebisi aldirma.omun vrbalini alma ne guzel onlar sana destek cikar yarin bi gun ama dedgm.gbi aldirmaa 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ben de seni aldatıcam o zaman sen beni aldattın bunu sen yaptın desen dövmeye kalkar. Pislik ya utanması vicdanı da yok. 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Çok çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun inşallah ama sakın bebeği aldırmayin bu geçici dünya için hakiki dünyada yanmayın gelip geçer buda sizin imtihanıniz boşanma konusunda birşey diymem ama bebeğe yazık Allah rizikini verir 
0 oy
(7,376 puan) tarafından

Çocuğu yaparken iyi sonra ilgilenemedim benle falan filan her altı kadın yapsın bide ondan sonra benle ilgilenmedim aldattım var ya bunları bir dövecen tam olacak 

Canım bebeğini aldırma o yavrunun ne günahı Allah büyüktür yolunu açar canım Allah yardımcın olsun 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Gavatt hem senin çocuğuna bakıyorum senin çocuğun için gebelikte bir sürü sağlık sıkıntısı çekmişim hem yıllarca sana hizmetcilik etmişim üstünü yikamisim karnını doyurmusm yol arkadaşı olmuşum karşılık etmişim neymiş bebekten sonra ilgin azalmış ne yapcaksin 10 tane canın mı var dünyaya bir insan gelmiş ben bakmicam kim bakicak. Nasıl senden eski performansını bekleyipde hala senin suçun diyebiliyor uckuruna sahip çıkamamış Allah korkusu yok içinde. Oldu o zaman sende deki çocuk olduktan sonra daha fazla para kaznmak için çok çalıştın benle ilgilenemedin bende gidip başka adamla yattım. Kabul edebilir mi ? Kusura bakma tak gavatt.
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Hayatına bı yorum yapamam ama elinde ki ses kayıtları aldatıldığını öğrendiğinden itibaren 6 ay geçerli daha sonrası kabul ettiğin anlamına geldiği için mahkeme delil olarak görmüyo canım 
0 oy
(2,922 puan) tarafından
Hayatına bı yorum yapamam ama elinde ki ses kayıtları aldatıldığını öğrendiğinden itibaren 6 ay geçerli daha sonrası kabul ettiğin anlamına geldiği için mahkeme delil olarak görmüyor canım 
0 oy
tarafından
Bu zihniyette biriyle bence evliliği sürdürme bacım. Sen onun çocuğunu ne zorlukla taşı doğur büyüt yok söyle yok böyle diye utanmadan suçu sana atsin ar damari çatlamış yaa resmen. Çocuğu aldırma konusunda Allah sabır verir inşallah aldırman taraftari değilim açıkçası ama ben asla o çocuğa bir gelecek veremem ve kesinlikle bakamam dersen bilmiyorum artık. Allah yardımcın olsun çocuğunu dogursanda bir şekilde ailene vs git çalışırsın yaparsın ama böyle bı adamla evli kalman büyük hata. Pişmanlık dahi duymuyor yaa ne kadar iğrenç bı kadın içinse nasıl içler acısı. 
0 oy
(563 puan) tarafından
Yaptıgı şeyi sana nasıl yüklüyor ya bide yine yapar o zaten. Ayrılmayı düşünüyorsan tabi karar senin ama Bi bebek hayat demek yazık olur o cocuga ben olsam aldırırdım 
0 oy
(2,923 puan) tarafından
Bide yag gibi üste çıkmaya çalışıyor ya en nefret ettiğim şey ilgilenmediysem ilgilenmedim koşa koşa pavyon karısına mi gitmek lazım yani bide sana suç atıyor 

Durumun çok zor malesef yaşamayan anlayamaz da ne kalbini dinle öyle karar ver 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Annen elinden geleni yaparsa git yanına çocuklara bakar sen çalışırsın gül gibi de yaşarsın alırsın nafakanı kafa rahat. Özgüveniniz olsun nasıl bakarız diye bir şey yok çözüm üretin 
0 oy
(291 puan) tarafından
Benim hamileliğimde cok zor geçti hep hastanede yattım eşim hep destek cıktı hiç yanımdan ayrılmadı ve hiç o konulara girmedi çok şükür öyle bişeyde yapmadı. Bu durumu sana yüklemesi seni suçlaması kendş pisliğini çamurun sana atmak. Edepsiz 
0 oy
(304 puan) tarafından
Allah belasini versin canim demekki yapacagi varmiski bahane yapmis sucu sana yikmaya calisiyor canim. Hic dueunme annenin yanina git bosan bebek bereketiyle gelir aldirmak gunah onun sucu yokki cnim dogdugunda bi bakmissin buyumus anlamicaksin bile
0 oy
(3,101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Agzimi doldurdum yazdim yazdim sildim.bozmayacam.degmez.allah sana hayirli bir yol gostersin.ama kiyma be bebene.annen arkandaysa o baksin sen calis.halledersin.ona da de ki lan düm.bk madem bunu ben yaptim benm sucum seni sķtirediyorum hadi bu yuzumu bir daha gor göreblirsen .direk makheme celbini gorsun aşşalik
0 oy
tarafından
Kuzum kararın ne olursa olsun sakın o bebeği aldırma lütfen bir kadının çocuklarına bakabilmesi için bir erkeğe ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum evet zordur ama imkansız değildir 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Çocuğu aldırma fikri kesinlikle yanlış ocbebegin suçu ne senin evladın boşanma konusunda bişey diyemem ama biraz surundurmen lazım hemen kabul edip susarsan devamı gelecek
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Senin üstüne yıkmaya çalışıyo uçkuruma sahip çıkamadım demiyoda ******** hiç kendini suçlama azına sen sıç bahaneye bak bebekmiş ilgi yokmuş yapmsaymıl o zaman iki çoçuğu yapmayı biliyo göze alamamışmı 
0 oy
tarafından
Canim ben senin olayını kendi başıma gelmiş gibi düşünüyorum. Ben kesinlikle boşanmazdim  eşim bana iyi bir eşlik yapmamış olabilir ama çocuklarıma iyi bir baba oldu diye düşünürüm .benim babamda annemi aldattı ama annem bizim için gitmedi iyikide ayrilmamişlar 
0 oy
(976 puan) tarafından
Aldatılma nin zaman aşımı var 6 ay bnde aldatildigimi öğrendikten üç ay sonra açmıştım davayı . Kanıtlarinla hem tazminat hem nafaka talep et eğer boşanacaksan tabiki . Ve evladına kıyma Rabbimin en güzel hediyesi evlattir. Allah' yardımcın olsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 423 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde BuseFe (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 376 göst.
0 oy
15 cevap 382 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Meltemco (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 622 göst.
23 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde AlpereNur (17 puan) tarafından soruldu