0 oy
2,670 göst.
Diğer kategorisinde (4 puan) tarafından
Hanımlar merhaba 2 sene sevgililik ve 5 yıllık bir evliliğimiz vardı. 1 cocugumuz şuan var ve ben ikinci bebeğimize yeni hamileyim. Yaklaşık 7 haftalık. Bugün aldatıldığımı öğrendim. Hiç şüphe duymamıştım. Bugün pavyonda çalışan bir kadınla mesajlarını yakaladım. Eşimin bahanesi ise doğum cocuk derken onunla ilgilenmememmiş. Ama ben çok zor bir hamilelik geçirdim ve çok zor bir cocuk büyütüyorum. Şuan yeni bir bebeğe hamileyim ve bu bebeği aldırıp boşanmalımıyım yoksa aldırmadan boşanmalımıyım bilmiyorum. Sadece annem yaşıyor benim için elinden geleni yapar ama iki cocuga birden nasıl bakarız inanın bilmiyorum. Kafam o kadar karışık ki ne olur beni yargılamayın. Soracak kimsem yok bir tane arkadaşım bile kalmadı etrafımda doğumdan sonra hepsi kendi hayatına bakıyor. Tabiki kararı burda yazılanlara göre veremem ama belki böyle hayat tecrübesi olanlar vardır diye sormak istedim. Çok üzgünüm kırgınım ne yapacağımı bilmiyorum eşim bunu sen yaptın diyip duruyor. Ama ben aldatmanın böyle basit bir şey olduğunu düşünmüyorum uzun oldu kusura bakmayın hanımlar.. 

58 Cevaplar

+9 oy
(6,180 puan) tarafından
Yaptığı pisliği de sana mı yüklüyo namus yoksunu

Anladığım kadariyla bebeği her şekilde aldırmayı düşünüyosun yapma günahı vebali çok büyük iki yakan biraraya gelmez Allah yardımcın olsun 
(13,821 puan) tarafından
Yani yapıyor bide hala suçu yukluyor o da daha kotu boyutu Allah yardımcın olsun Rabbim yasatmaisn
(682 puan) tarafından
O zamn s.ktir git o sürtüğün yanına de madem tüm suc sendeyse. Pusta bak ya. Hem 1 çocuk buyut bu yasa getir tüm kahrını çek sonra bir tanede daha hamile bırak yaranama git surtuklere bak. Hangi çağda yaşıyoruz ya Allah helak etsin böyle insanlari
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Ne doyim canım rabbim yardımcın olsun ne yapsın ki aldatmış seni sen ona guveniyirdun sonuçta demedin git beni aldattı karnındaki bebeğide sakin sldirma yazık günah  oda bir can 
0 oy
(111 puan) tarafından
Canım benim öncelikle sakin ol . Bende seninle hemen hemen aynı şeyleri yaşıyorum sadece ben daha elime bir kanıt geçirmedim onu bekliyorum . Öncelikle mesajın ekran görüntüsünü aldın mı ? İlerde lazım olacak çünkü . Bebeği aldırma meselesine gelirsek o konu sadece senin bilecegin bir iş burdan ne desek boş . Esin olacak insanla konuş beraber bir yol haritası çizin . Baktın adam hala aynı hareketlere devam ediyor o zaman ayirirsin güzellikle yollarını . Biliyorum boşanmak çok zor ama şuan aklıma başka birşey gelmiyor 
(4 puan) tarafından
Evet canım video görüntü ve ses kaydı bile aldım kendi ağzıyla itiraf ettiği
(111 puan) tarafından
Tamamdır canım . İlerde yan çizmeye falan kalkarsa sende gösterirsin ailesine dinletirsin . Peki hiç şüpheli hareketleri varmiydi ne bileyim telefon saklamak gibi kendine bakmak gibi seninle ilgilenmemek gibi
(2,357 puan) tarafından
O mesajları sadece kendi telinde tutma bence. Başka birkaç yere de kaydet. Ya da anlattığın ve çok güvendiğin birileri varsa gönder onlarda da dursun
(6,859 puan) tarafından
Cnm 6 ay geçerse üstünden affetmis gözüküp deliler suya düşüyor haberin olsn
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Bebeğe dokunma o nasibiyle gelir canım elbet, boşanam konusunda en doğru en sağlıklı kararı sen verirsin, enine boyına dğşğn ama kendini yıpratma yetişmen gereken biri yolda biri dünyada bebeğin var
0 oy
(143 puan) tarafından
Pavyondakiler zaten para avcısı, kendini kurtaricak birini arıyorlar. Her gelene canım cicim konuşmak yağlamak adetleri. Kaaale alınacak biri değil eşin böyle biriyle seni mi kiyasliyor. Allah yardımcın olsun. Su apavyonlarda kurusun insallah
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Aldır yada aldırma asla diyemem. O senin kararıdır.2 cocuk bakmak tabi ki cok zor. İlk aşama bence bunu kimseden saklamadan aile buyuklerini cagırıp anlatmak olacaktır. İki tarafımda cagır. Sadece annen olmasın. Amcan dayın vs varsa onu da cagır. Durumu anlat ıns bır delıl almışsındır.yok pyşe yama aldatmanın asla bahanesi olamaz. Tek sebebi karaktersizlik ve serfsizliktir. 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Rabbimin bir bildiği vardır. Hamile kalmadan önce de öğrenebilirdin ama şimdi öğrendin demek yaşayacak canı varmış. Bence bebeğini aldırma, o adam bir zahmet çocuklarına maddi destek sağlasın. Annenin yanına gidebiliyor olman büyük şans. İlk yillar belki zor olur ama her karanlık aydınlığa gebedir. Sana dua edeceğim Rabbim yardımcın olsun. İyi bir avukat bulabilirsen eşinin her şeyini alsın elinden maddi olarak yani manevi olarak sizin yokluğunuz ona yeter zaten
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Kendisi suçunu sana yukluyor ne olursa başka kadınlarla mesajlaşmak yerine mazuratini sana belirtebilirdi derdi seninle çünkü başka kadınlarla değil komik bahanelerine kendini inandırır anca çokta pişmiş soyluyor bunu pişmanlık emaresi yok gibi 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Namussuz ne diyim her ihmal ettiginde pavyonda mi soluğu alacak uzlse pisman olsa affet derdim pişkin hala üste çıkıyor bence ayrıl yine senin bileceğin iş 
0 oy
(13,047 puan) tarafından
O öküz oğlu öküz o çocuk büyütme konusunda sana yardim etseydi sen de nefes alıp önce insan olduğunu sonra kadın olduğunu hatirlardın ona da ilgi gosterirdin başına gelmeyen sana çözüm bulamaz ama maddi olarak yetebilir imkanın varsa yavrundan vazgeçme derim yine de sen bilirsin 
0 oy
(137 puan) tarafından
Aldatmak bir tercih meselesidir ve adam tercihini yapmış simdi senin üzerinden günah çıkarıyor. Ve benden sana tavsiye kıyma yavruna o aldırmak kürtaj dediğin şey bildiğim bebeğini diri diri parcaliyorlar hic gönlün el verir mi simdi yanındaki çocuğuna şunu yapmalarına o da senin evladin. Rabbim nasip etmiş vardır elbet bir bildiği ben sana hayatın toz pembe geçecek sana cennet bahçesi sunacaklar demiyorum ama hersey onlar için annelik de kol kanat germek degil mi tüm zorluklara.
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm ne diyebilirim ki senin hayatın en iyi ve en doğru kararı sen verirsin
0 oy
(736 puan) tarafından
Hiçbir zaman aldatılmanin suçu kadın da değil kendini avutmak için suçu sana atıyor olması kendisi haklı yapmıyor. Allah yardımcın olsn çok zor bir şey ama çocuğu aldırma Allah sana vermişse vardır bir hikmeti
0 oy
(5,240 puan) tarafından
İlk çocuğum cok sıkıntılı oldu hemen arkasından bir şok daha yaşadım ikinci oldu fakat eşimde bu sıkıntılı günleri birlikte gogus gerdi o ne saçmalamış yok sen yaptın diye Adi herif aldatmasina Kılıf takmış bebegi aldırmak günah ben olsam annem çocuklara bakar bende girer bi işte çalışırım bakarim çocuklarıma o**t kocanda nafakalarini verir gül gibi bakarsın 
0 oy
(634 puan) tarafından
Sen bizden şuan senin hatanda var kocanla ilgilenseydin dememizi bekliyorsun ama öyle değil güzel kardeşim 

Eşimin beni başka. Bir kadınla aldatmasina tahammül edebilirim birdaha yapmaz unuturum boşanmam korkarım diyorsan eşine tepki verme oralı olma birşey deme 

Ama eğer yok ben hazmedemem diyorsan anında boşan 

SENİN HİC BİR SUCUN YOK HİCBİR GÜNAHIN YOK KENDİNİ SUCLAMA ÇOCUĞU BABANİN EVİNDEN GETİRMEDİN KENDİ KENDİNE HAMİLEDE KALMADİN İHANETİNDE MAZARETİ OLMAZ 

O PAVYON KARISININ ESİN GİBİ BİR COK SEVGİLİSİ VARDİR AMA EŞİNİN BİR YUVASİ HAMİLE KARİSİ DUNYA ****İSİ BİR EVLADİ VAR AFEDERSİN GÖT.Ü B.OKLU KADİN İCİN SİZİ KAYBETMEYİ GÖZE ALDİYSA VUR GOTUNE TEKMEYİ KAYBETSİN 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Eşin gerçekten yanlışını sana mal ediyor ki bu bence ahlaksızlığın en üst seviyesi. Boşa demek haddim değil. Ama karnındaki bebeğin tamamen günahsız lütfen ondan vazgeçme.

Annenin yanına git kafanı dinle ve kararını ver.

Bu senin kararın olmalı canım. Allah yar ve yardımcın olsun 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bebegi aldirmak senin kararin bunun vebalini kimse almaz ama istemedigin bi cocugu dogurmak bilemedim tabi kocana gelirsek bosan bi kere yapan yine yapar ustelik pismanda degil senin ustune atmis sucu bak sana yalan gelir hamielligim cok riskliydi bi kere bile birlikte olmadik dogum.yaptim ke dimi toplamam 4 ayimi aldi  ama eminimki aldatilmadim bu biraz anlayis gerektirir senin esinde o yok
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Eger ayrilirsani ilk cocugun babasiz buyuyecek zaten 2. İse hic baba nedir bilmeden buyuyecek boşan denilmez oylece aldirda denilmez . Bu kararlari kendin vermen gerekir ama şunu gördüm bana aldirma diyen bi cok yaşli cevrem zamaninda kurtaj olmuşlar. Parasizliktan yada bakamamazliktan sebep tabi gunahi onlarin boynuna ama iyice enine boyuna düşünmen gerek. Birde bu aldatilmayi kabul edersen evlilige devam edersen elindeki kanitlar ilerde isine yaramayacak  tarihlidir onlar
0 oy
(36 puan) tarafından
Aldırma canım günah annenin evine git bir süre sessiz kal burnunu sürt peşinden koşsun hemen affetme boynu devrilesiceyi
0 oy
tarafından
Oha ya bide utanıp yüzü kizaracagina suçu sana mı atıyor. Boşan güzel kardeşim boşan. Bir dakika bile düşünme. Çocuğu dünyaya getirip getirmemek senin kararın ama böyle bir adamla kendine yazık etme sen bugün affetsen yarın öbür gün yine sana suç bulacak aldatmanın bahanesi mi olur kansız soysuz herif

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 422 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde BuseFe (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 371 göst.
0 oy
15 cevap 379 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Meltemco (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 621 göst.
23 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde AlpereNur (17 puan) tarafından soruldu