0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (5,355 puan) tarafından
22 aylık kızım nezmn parka gtsem kadınlar adamlar otryro çoöuklar tek başına oynuyor kayıyor ben sürekli peşindeyim çoçuk sallanıyor önlerine geçiyor merdiven de çıkmayı blyor dönen kayak varya geçen gün az kalmıştı atılıyordu bırakmıyorum artık tek bnsin korkuyroum çok hareketli bisiklet geçse önlerinde geçiyor bir saniye başında ayrılamıurıım bugun belim koptu bide sokakta iki adım atyoruz hemen kucak istyor szde parkta otryormusnz yoksa sürekli beni gbı peşinde misnz

9 Cevaplar

0 oy
(2,555 puan) tarafından
Kiz dur daha 4 yasina gircek kizim hala tek birakamiyorum seninki minicik
(5,355 puan) tarafından
Abim kızı 3 yaşında yengem kendıne oturmuştu telefona bakıyrodu kızı kendıne kayıyordu salanıyordu hiç sorun yoktu bnm çoçuk küçük haklısın vala ancak seneye belki
-Reklam-
0 oy
(6,166 puan) tarafından
Ay benimkide 22 aylık olacak sahilin oraya parka götürdük dahw yeni geldik ama mahvetti bizi 1 dakika durmuyo koşuyo düşüyor kalkiyo uşak yorulmak nedir bilmiyo gidiyo insanlara biseyler anlatiyo ay çok yorucuydu bugün daha yeni girdik eve 
(5,355 puan) tarafından
Ben elimden sürekli gelince gezdirmeye çlşyorum evimiz sıcak durmuyor durmıyro koşuyor bebek arbasında bile durmaz aylardır kullanmıyoruz artık belim ağrıyor ya
0 oy
tarafından
18 aylık tek başına oynuyo şükür elhamdülillah bir aydir filann 
(5,355 puan) tarafından
Ayy ne güzel büyük kayakta kendısı mi kayıyor
tarafından
Vallahi bizim parkta çıkma yeri biraz zor orda zaten bi bes dakika zorlanip cikiyo sonra bi kucuk var niye bilmiyom ondan kaymiyo büyük olana hoc bakmadi sonra bi baska var onu seviyo kayiyo birde zip zip var onu seviyo yaaa millet izin verse cok güzel oynuyo ama adam ayrı karılar ayri karisiyoo hareket li de bi bebek çocuk cikmaya calisirken hemen el atiyolar oda erkeklerden cok cekiniyo bi agliyo bazen sonra devem ediyo yoluna bende besinde geziyodum baya geçen ay gittim arkadaşim dolma ye oyle pesine gidersin dedi bende bi on dakika oturdum aaa baktim uzaklaşmayo oynuyo geliyo sariliyo geri gidiyo o gun bugun donmuyom pesinde yaaa ben pesideyken daha hizli oluyo bana guveniyo salıncağın onune geciyo filan ben yaninda deyilim yaaa daha temkinli insanlarla hep goz goze zaten gozum hep ustunde surekli bakiyorum uzktanda olsa insanlar dedimya cok duyarli cokk senden once atliyolar cocukta yavaşliyo millet hizlandikca benim 3 bebegim ikincide boyle oynardi ilk oglum cok zordu dur durak bilmezdi parkin dışına çıkarak koşardı o zordu ama cok şükür elhamdülillah bu kiz durcagi yeri biliyo biraz kalabalik olsun bi oyuncagi. Basi hemen uzaklaiyo buyuk cocuklar cok hizli yaaa oturuyo hemen duscegini ablayincaa cok şükür
(5,355 puan) tarafından
Vala maşallah ben korkuyorum bu kızım çok hareketli salancakalrın önune geçiyor allah korusun çarpacak büyük kayakta aşağı doğru bakyordı tutmasaydım düşyırdu bide eşimde çok pinpirkli sürekli tembihlet
0 oy
tarafından
3,5 yaş gibi kendi oynayıp kendini koruya biliyor ben tam rahata ermiştim şimdi miniğin peşinden koşuyorum şuan en zor dönemdeyim 17 aylık birde kiloluyum büyük kız var diye hergn parktayım  akşam ayaklarımın altı sızlıyo
(5,355 puan) tarafından
Bnde zayıfım vla çöp oldum kemiklerim çıkmış daka başı peşindeyim 3 5 yaş yıne büyük kendini ifade edeblyor hele bu kızım arkasına baka baka yürüyor ben olmasam kafasını heryerde çarpçak
tarafından
Seneye rahat olursun kendini korumayı öğrenir
(5,355 puan) tarafından
Seneye evet braz konuşsaydı
0 oy
(3,859 puan) tarafından
benimmi 3 yasinda , 1 dakika oturamiyorum valla parkta :( 
(5,355 puan) tarafından
İnsan korkuyır dimi
0 oy
(3,274 puan) tarafından
29aylik o nereye peşinden ben oraya bu yüzden çıkmak ta istemiyorum pert oluyorum salıncak carpar diye çok korkuyorum o un disinda sorun yok. Birde çocukların topunu, balonunu istiyor ağlıyor kendi topunu gotursekte ille onların elindekini alacak 
(5,355 puan) tarafından
Dün çoçumların topunu almştı ama bnm kız ağlamıyor vala geri veryor mesela birinin elinde bşey gorse oyle çok istemez
0 oy
(12,490 puan) tarafından
18 aylıkken başladı tek başına kaymaya falan ama salıncak önüne gidiyor tabi 
0 oy
tarafından
Aynı beni anlatmışsin cnm.malesef 4yasinda kendisi oynar sen oturursun
0 oy
(48,657 puan) tarafından
4 yasinda park sakinse pesinde dolanmiyorum kalabaliksa hep takipteyim daha koruyamiyo kendini

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 167 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 295 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 103 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,456 soru

11,359,080 cevap

34,835 kullanıcı