0 oy
107 göst.
Diğer kategorisinde (3,111 puan) tarafından

20 aylık kızım en fazla bensiz 5 dk oynar böyle oturup da kendi oynayan çocuklar görünce imreniyorum :))

6 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
2 buçuk yaş yüzünü görmüyoruz odasında oynuyor 
(3,111 puan) tarafından
MaşaAllah hayalimdeki çocuk dermişim haha
(7,376 puan) tarafından
Biraz yanımıza cagiriyoruz ama yine gidiyor az duruyor yanımızda odasında oynuyor oyuncaklarla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Arabalarıyla oynar kendi kendine maşallah 
(3,111 puan) tarafından
Bi benimki mi bana bağımlı :( tuvalete bile yalnız gidemiyorum
tarafından
Ya oğlum banada bağımlı ama oyuncak koyduğumda duruyor
(3,111 puan) tarafından
Rahat 100 tane oyuncağı var legodan tut stikerlere kitaplara ne oyuncak varsa hepsi var bensiz oynuyor mu hayır :)
0 oy
(684 puan) tarafından
Hiç biseyle oynamaz memnun olmaz salicaksin sokağa sadece çamur pislik ot bilmem ne arada yemek yerken telefona bakar yoksa ne kendine ne evdekilere rahat veriyor ama canı sağ olsun napim ben şimdi :))
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ya ben de çok merak ediyorum. Kızım 18 aylık ve tuvalete giderken bile geliyor. Salonda oturuyoruz kızım hemej gidip geleceğim istersen bak diyorum, ev çok küçük salondan baksa wc görünüyor ama yok hemen ağlıyor o da geliyor. Kiyaslayacagim kimse yok ama garip gelmeye başladı. Salonda babası veya dedesi varsa sorun etmez gitmemi, aramaz yani.

Oyun konusunda ise asla yalnız oynamaz, bazen camdan dışarı bakar beş dakika o kadar. Kalan her şey yapışık ikiz gibiyiz
(3,111 puan) tarafından
Tipatip ayni tuvalet meselesini yazmaya çekindim ama beraber giriyoruz :) çok nadir kapinin önünde beklemeyi kabul ediyor.
0 oy
(3,451 puan) tarafından
21 aylık. Tek başına asla oynamaz. Ya babası ya ben. Anneanne dede falan mutlaka biri olsun istiyo 
0 oy
(551 puan) tarafından
Nerdeeee benim kızz 3.5 yaşında anca başladı çok şükür dedim bana yapışıktı evde ama dışarısını çok seviyor yazın nerdeyse hergün sabahtan akşama parklardaydık gelip banyo yaptırıp yatırıyordum
(3,111 puan) tarafından
Desene daha 2 yilimiz var
(3,111 puan) tarafından
Benimki de parkı sever orda güzel oynar ama evde paçamdan ayrilmaz
(551 puan) tarafından
Böyle çoçuklarla dışarısı rahat oluyor evde fazlaca darlıyorlar
(3,111 puan) tarafından
Aynen öyle çok doğru dedin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 138 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (1,687 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 221 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 147 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 332 göst.
20 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,914 soru

11,433,281 cevap

34,998 kullanıcı

...