0 oy
502 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar aşırı derecede nefatif elektirik slıyorm bakışlarından gözlerine bakamıyorum kadının kelimeleri diken gibi batıyo sanki ne dese üstelik aynı evin içindeyiz 1ay mecburi laflarıyla o kdr kendinden soğutmuşki göz göze iki kelime kurmak istemıyorm gözlerimi kaçırıyorm

20 Cevaplar

+2 oy
(7,673 puan) tarafından

Kuruyorum yaratık yok ya karşımda o da insan yani niye kurmayim :D

tarafından
Herkes insan olamıyo canım malesef o yüzden
(7,673 puan) tarafından
Bilmiyorum biz saygımızı hiç bozmadık karşılıklı o yüzden taraflı yorum yapamıyorum
(3,162 puan) tarafından
Aynen canım
-Reklam-
0 oy
(5,307 puan) tarafından
Hiç kacirmam
0 oy
tarafından
Biri benimle göz teması kurmazsa tekrar muhattap olmam biri karşımda konuşuyorsa biri seslenirse ona bir dakika işareti yapar konuşması bitince efendim derim
tarafından
Bitek kaynanama böyle bakışları cok tuhaf geliyo
(7,249 puan) tarafından
Ama biz gözgöze bakismadsn konusuyoz esmoş
tarafından
Ama sen farklısın :)
(7,249 puan) tarafından
Huhuuuuu :))
tarafından
:)))))
0 oy
(2,456 puan) tarafından
Aynı ben. Bir süre sonra bende böyle oldum (yaptıklarını düşündükçe) Bakamıyorum. Eşimde farketmiş. Annemle başka yere bakarak niye konuşuyorsun diyo. Ama çok keskin bakışları var renkli gözlü üstelik. Renkli gözlülerin nazarı bana çok değer. 
tarafından
Aynen yaptıkları herşeyi aklıma geliyo imkanım olsa asla knsmam tek kelime cok itici geliyo herşeyi bakışları bile igneleyici
(2,456 puan) tarafından
Boşver kendi kendini doldurma yinede
tarafından
Haklısn canım
0 oy
(6,992 puan) tarafından
Yüzünü görmeye tahammülüm yok bi de gözlerine mi bakacağım. 
tarafından
Benımde bacım benımde ruhum daralıyo kadını görünce
(6,992 puan) tarafından
Sorma Allah bize sabır versin canım.
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Çok şükür kaynanam iyidir ana kiz gibiyiz. Tabiki konuşurken ikimizde göz teması kurarız. Samimiyete bağlı göz teması bence 
tarafından
Kesinlikle canım
0 oy
tarafından
Göz teması kurmadan konuşmaya bile başlamam anne diye hitap etmediğim için illaki göz teması gerekiyor konuşmaya başlamak için 
tarafından
Aynen dogru ya anne diceksin ya göz teması kurman gerek
tarafından
Çok gerekli olmadıkça konuşmuyoruz zaten çoğu zaman da tercüman oluyor birisi aramızda Türkçe bilmediği için
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Bilmem hiç dikkat etmedim
0 oy
tarafından
İstemiyorsam kurmam zorunda mıyım he he der geçerim
0 oy
tarafından
Ben çocukluğumdan beri herkesle göz temansi kurarak konuşurum artık o kadar tecrübeliyim ki kimin yalan söyleyip kimin soylemedigini anlıyorum gözlerinden 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Yok kacirmam direk bakarim 
0 oy
(12,590 puan) tarafından
Ben haftada 5 gün kayın annem evindeyim bir gün gelmesem görüntulu arar yada ben ararım.  Göz temasını bırak çekirdek kurulmuş cips fln masayı donatıp muhabbet edip sabahladığımız çok oluyor 
0 oy
(261 puan) tarafından
Aramiz cok iyidi cok severdim sohbet edip konusmayi. Bir gün teyzemlerde yan odadaydim orda oldugumu bilmiyordu. teyzemin gelinine benim dedikodumu yapti. Kendi kulaklarimla sahit oldum. Büyük bir hayal kirikligiydi benim icin. Ondan sonra yüzüne dahi bakamadim. 1 senedirde konusmuyorum
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Sürekli göz gözeyiz canım kıymetli annem o benim :)
0 oy
(1,629 puan) tarafından

@hıc bakmiyorum hatta kafamı cewrıp komusurum hicte sewmiyorum hicte takmıyorum sınsınerlla

0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kaynanam göz teması kurmayı sevmez kurmuyorum bende
0 oy
tarafından
İnsanlarin bir çoğu ile konuşurken bilinçli olarak göz teması kurmam 
0 oy
tarafından
aynen ben de oyleyim ses tonu gülüşü bakışı elleri bana çok haset ediyor kızıyla kiyasliyor sürekli.kizi da boşandı çocuğu yok benim çocuğu ona yamamaya calisiyor.
0 oy
(659 puan) tarafından
Bende bakamıyorum nedenini bilmiyorum normalde birinin gözüne bakmadan odaklanamam ama kadına bakasim gelmiyor 
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Gözü yüzü batsın :D 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 117 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asabii (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 43 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysb (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 269 göst.
22 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kayrammm (426 puan) tarafından soruldu

379,263 soru

11,352,421 cevap

34,824 kullanıcı

...