0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (1,493 puan) tarafından

Adı.ustu iki asiliydim ama.bana bulaştı semtomlarim grib belirtileri nasıl olcak napmaliyim çocuklarım var ne kadar uzak durabilirim

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aşının koruyucu olmadığını anlar inşallah insanlarımız.

Geçmiş olsun bol bol c vitamini tuket
(1,493 puan) tarafından
Anlicaklardir ama.gec olucaktir:'(:'(:'(
tarafından
En son aşınızı 6 ay içinde olmadıysanız sadece hafif atlatmanızı sağlar. Kaldı ki aşı olan covid olmaz diye bir iddaa hiçbir zaman olmadı. Covidiniz geçtikten 3 ay sonra hatırlatma dozunuzu olunuz. Çok geçmiş olsun
(1,493 puan) tarafından
7 ci ayın 17 sinde olmuşum 2021 de en son aşım
tarafından
Aktif antikorunuzun bulunması için en geç 6 ayda bir hatırlatma dozunuzu olmanız lazım.
-Reklam-
0 oy
(3,131 puan) tarafından
Tam olarak belirtileri neler bende bir haftadan fazladır gribim bir türlü iyilesemedim 
(1,493 puan) tarafından
İlk sıra boğazım burnum yaniyo su somrasinda ateş basiyo birden geri terleme geliyo boğazım burnum fln kötüydum öksürük geldi gitti elimi kaldıracak halim yoktu yoksa yani şuan bugün genzim acayip yaniyo
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Aşı olan covid olmucak anlamına gelmiyor malesef sadece daha hafif atlaticak diyorlar eşimin ilk covidi yoğun bakımlik oldu ölüm tehlikesi çok yüksekti Rabb'im bize bağışladı çok şükür 2 hafta önce tekrar oldu 3 tane aşısı var doktorlar vurulması gerektiğini söyledi grip gibi atlattı 
0 oy
(340 puan) tarafından
İyne atinmadim ve çok hafif atlatiyorum ben asi yalan birşey .
0 oy
(511 puan) tarafından
Ay tekrar hortladi resmen hastalık ya geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Asi rahat geçirmek için yapılıyor koruyucu değil zaten kızamık aşısı oluyoruz ama kızamık geçiriyoruz böyle düşünmek lazım bende asi oldum  1 haftadır felaket hastayım hala daha geçmedi doktora gidiyorum test yapıyor negatif benimki ama ilaçta vermedi baya salgın var normal griple kovit birbirine karıştı ama kovit çok farklı benim bildiğim boğazım burnum tıkalı ama kovit böyle olmuyor
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun vakalar arttı gene

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 227 göst.
20 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gulcnelanr (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,155 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 283 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde My life (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 37 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,308 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı