0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (198 puan) tarafından
İyileşmek için neler yaptınız 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Henüz ben olmadim lakin olanlardan gordum beslenme cok onemli canim
(198 puan) tarafından
Bnde hiç dışarı çıkmadım eşimn iş yerinden bulaşmış ona ondan da bana inşallah bebeğimi düşünüyorum sadece ya
tarafından
İnşallah sana ve bebegine gecmez canim ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gecmis olsun bu aradada
(198 puan) tarafından
Saolun
0 oy
tarafından
RABBİM yar ve yardımcıniz olsun inşallah
0 oy
(470 puan) tarafından

İşkembe çorbası,kelle paça,sirke , sarımsak, günluk servis tabağında meyve yeyin bir yakınım bu şekilde atlattı çocuğuyla birlikte hemde.gecmis olsn inşaallah hemen atlatırsın<3

(198 puan) tarafından
Teşekkür ederim bebğime de içirsem olur mu ki
(470 puan) tarafından
15 aylık bebek bile atlattı.ilac vermemislerdi doktorlar olur heralde ama siz yine de doktrla görüşün neler yapabilirim diye
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun eşin pozitif ise sende test yapılmasını talep et benim eşimde pozitif ve bana gelip yaptılar bende pozitif çıktım bol bol c vitamini tüketin kivi, portakal, elma. 

Kaynar suda buharda banyo çok iyi geliyor 

Kemik suyunda çorbalar, ıhlamur, bitki çayları tüketin 

Evi sık, sık havalandırın maskesiz kesinlikle gezilmemeli maskeyi değiştirmeyi unutmayın 

Bu şekilde sağlıklı beslenerek atlatır inşallah 

tarafından
Hamilemisin?
(198 puan) tarafından
Hayır 7 aylık bebeğim var
tarafından
Mümkün oldukça bebeğini kucağına almamaya çalış ilgilendiğin zaman maskeni tak gerekirse eldivenini tak bebeğinide güzelce yıka bende 40+2 haftalık hamileyim bebeğim bir türlü doğmak bilmedi bugünde bekliycem kendi sancım olmazsa yarın gidicem bu arada çevrende getirebilecek biri varsa plastik tabak, bardak iste eşin için kullan, at biz yapmadık pişman oldum ama bende makineye attıktan sonra çamaşır suyu ekliyorum bulaşıklara banyoya her giriş çıkışınızda çamaşır suyu dök strese sakın girme inan stresle negatif test pozitif çıkıyor bünyeni güçlü tut bende öyle yapmaya çalışıyorum yoksa çökerim biliyorum
(198 puan) tarafından
Merdiven çıkıp inersen doğum yaklaşır bn öyle yaptm 2 gün boyunca sonra doğdu sancım yoksa hiç gitme eziyet ediyorlar suni sancıyla 41+3 le dopum yaptm kendi sancım başladı suyum felan gelmemişti ama öyle ahır sancım yok diye bana suni sancıyı verdiler 12 saat boyunca canım çıktı sonra doğdu bni dinlersen kendi sancın gelmeden gitme derim ama bebğin harket etsin hep
(198 puan) tarafından
Teşekkür ederim bilgiler için
0 oy
(125 puan) tarafından
Bende yeni atladım canm ama hafif atlattık çok şükür sabah akşam udihindi yağı ve çörek otu yagi içtim yemeklerime  çörek otu kattım bal pekmez meyve portakal suyu işkembe çorbası soğan sarımsak bol su ıhlamur çayı ne bulursam yedim içtim inşaallah sende çok kolay atlatırsın geçmiş olsun 
0 oy
(72 puan) tarafından
Kac gun sonra belirtiler başladı peki eşinizden sonea

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 172 göst.
0 oy
7 cevap 255 göst.
24 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 232 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu