0 oy
497 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Eşinizle disardasiniz yemek yiyorsunuz Lokantada birşey oldu bi anda size herkesin için de bağırdı Ne Yapardınız  ?? Ben olsam çekip giderdim Heralde ...

24 Cevaplar

0 oy
tarafından

Nedenine bağlı. Eğer haksız yere bagirdiysa kalkarim evde hesabını çok kötü sorarım. Hakliysada yine kızarım insanların içinde ne bu tavır diye ama terk falan etmeyi düşünmem. 

-Reklam-
0 oy
tarafından

Kesin aglardim:))) 

0 oy
(1,379 puan) tarafından

Böyle bir hadise olmaz onun için ne tepki veririm diye düşünmem hiç eşim başbaşa iken bile 5 yıldır bagirmamistir  kaldı ki birinin yanında yada ortamda bagiracak

(8,084 puan) tarafından
Kız kocayla bebe ovulmez derler her an yanıltabılır :) inşallah boyle devam edersiniz esin kendı kısılıgını tamamlamıs bırı demekkı.
0 oy
tarafından

Susup otururdm hrralde kalkp gitsem birakmayacak daha cok olay cikcak ama eve gittigimzde yandii:))))

0 oy
(145 puan) tarafından
Önce sakince neden sesini yukseltiyosun ben seni duyabiliyorum derim baktım devam ediyo orayı terk ederim :) 
0 oy
tarafından

O birseyin ne olduguna bagli ama nolursa olsun onun dustugu hataya dusup kendimi rezil etmezdim sakin kalirdim duygusalimdir gozlerim hmen dolardi gidelim derdim orda durmak istemezdim cikinca arabada yada evde konusurdum hakliysam uzerine giderdim ozur dileyene kadar basinin etini yerdim ama haksiz oldgm bi nokta varsa konusurdum bende ozur dilerim ama yinede insanlarin icinde bagirdigi icin kirgin olurdum dogru olmadgni soylerdim bidaha yapmamasini da 

0 oy
tarafından
bilemedm napilirki boyle bi durumda herhalde bende giderim tabi olayada bagli bu biraz
0 oy
(2,931 puan) tarafından

Herkesin icinde asla bagirmaz ama olduda yapti kesin aglarim gozlerim dolar yemek bogazima dizilir asla o yemegi yemem suçluysam ama haksiz yere bagiriyosa ki benm dha cok bagircagimi bildigi icin ona cesaret edemez :-) kalkar giderim

0 oy
(6,360 puan) tarafından

Once gozlerim dolar :D kahrolsun duygusallik sonra bağırma falan derim baktm.devam ediyo ya kalk insan gibi beraber cikalm ya da ben tek giderm derm tercih ona kalms ama eve gidince kacacak yer bulsunn kendinee 

0 oy
(1,456 puan) tarafından

Hiç sesimi çıkarmadan ağlarım  :( ama o yaptığının hesabı elbet sorulur 

0 oy
(545 puan) tarafından
Cikar giderim giderkende sinirimden ağlarım ustune bide ;(
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Alttan depiği yediği gibi susardı :D etrafa belli etmem gülerim eve gidince yamulturum konu ne olursa olsun insan içinde bağırmaması lazım

0 oy
(929 puan) tarafından

Tek kalkmazdım onuda kaldırırdım beraber eve gidince bi güzel sorardım bağırmasını eğer haksızsamda inan içinde ağzını açamaz kırarım ağzını :) 

0 oy
(1,886 puan) tarafından

Oturur ağlardım çok duygusalım evde burnundan getirirdim ama 

0 oy
(8,084 puan) tarafından

Yapmayacagı bısey ama oyle olsa oturur kalırdım herhalde.

0 oy
(9,652 puan) tarafından

Susarmısin benı değil kendini rezil ediyosun gel dışarıda konuşalım der dışarı çıkarırdım herhalde gelmiyosa da sakinleşmeye ihtiyacın var ben gidiyorum sen sakinles sonra konuşuruz der kalkarım 

0 oy
(66 puan) tarafından
Cekib gitmemde ama cook kotu kuserim ona aff etmem ama bidafa oldu oyle bisey gecenlerde hamis elbisesi aliyorduk nereye bakdiysam kendim isdediyim gibi elbise bulamadim yolda alıyordum elimden tutmusdu cook fena sikarak neden aliyorsun herkez bize bakiyor dedi o zaman dahada aladim bidaha seninle disari cikmam dedim ama yapacak bisey yok onsuz hic bi yerede gidemiyorum 
0 oy
(2,866 puan) tarafından

Allahtan eşim öyle hanzo değil :D o yapıda bi öküzle evli de kalmam herhalde. Sebebi ne olursa olsun eşim benle Dışarda ne tartışır ne surat asar nede ses yükseltir. Bişiye alındıysa yada yanlış anladıysa evde dile getirir toplum için de ikimizi de küçük düşürmez.. Aksi yapıda olsa herkesin içinde bağırıcak yapıda olsa zaten evlenmezdim ben. 

0 oy
(7,402 puan) tarafından

Duruma bagli simdi ne diyecegimi bilemedim vallahi.:/

0 oy
(2,849 puan) tarafından

Çekip giderdim 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 327 göst.
3 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 261 göst.
11 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde aleyaley (392 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 365 göst.
10 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 447 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,706 soru

11,208,503 cevap

34,514 kullanıcı

...