0 oy
920 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar balkonda kuslar yuva yapmis cok ugrastim yaomasinlar diye yok yapmışlar o gün ablam bizim 03ncerenin kenarinda yaprilar evi bit sardi dedi. Sonra kayinvalidem bizim balkona yaptilar bizimde evi küçük bocekler basti gunlerce temizleyemedim dedi. Ya benimde olursa napabilrim esim atalim çöpe dedi. Ya günahı mi bilmiyorum. Ben bahceye indirelim dedim esim anneleri bulamaz kediler yiyebilir dedi napicam akıl verin küçük b4begim va. O odada yataklarim yiyecekelrim kuru erzaklar var bi gelirse atmak zorunda kalirim herseyi napayim bi care diyin

44 Cevaplar

0 oy
(1,065 puan) tarafından
Camı kapıyı açma olur biter gidene kadar sabret yazık değil mi hayvanlara yer mi kaldı napsın lar 
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Kus yuvasi bozulmaz onlar dogunca gidecekler zaten mecbur yerinde kalmali
0 oy
(909 puan) tarafından
Annemlerin balkonunda surekli yuva yaptilar bir gun bit ve ya baska birşey gormedik annemlerin odunlarinin üstünde de yuva yapmislardi bi ara uyurken baktk ses geldi butun odunlsr aşağı düşmüş ama kuslarin oldugu kisim sapasağlam duruyordu bence karismayin zaten cok cbk buyuyorlar
0 oy
(2 puan) tarafından
Ben köyde yaşıyorum. Bizim de küçükken dedemin çatısına güvercinler yuva yapmıştı babam da yeni ev yaptırmak için dedemin eski evinin çatısını yıktırmıştı o güvercinlerin yuvasını bozdu yeni ev için. Ben o zaman 6 yaşındaydım ve şimdi 19 yaşındayım 13 yıldır hiçbir işi rast gitmez binlerce kez annemle ayrılma derecesine geldiler doğru düzgün iş bulamadı halâ da aynı o yüzden böyle şeylere dikkat edin yuva yıkanın yuvası olmaz insan için geçerli değil bu bütün canlılar için bitkiler bile 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 137 göst.
4 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eeebbrrrruuuuuu (676 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 349 göst.
30 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 273 göst.
24 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 39 göst.
24 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 4Efem maslaimm (90 puan) tarafından soruldu

378,380 soru

11,325,774 cevap

34,778 kullanıcı

...