0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Doğum yapalı 8 ay oldu sanki dikişlerim açılmış tutmamış gibi hissediyorum muayene için randevu bekliyorum böyle birşey olabilir ya 8 ay sonra bile açılma olabilir mi yoksa genişlememi olmuştur. 

3 Cevaplar

0 oy
(15,823 puan) tarafından
8 aydan sonra olurmu bilmem ama ilk günlerinde açılanlar oluyor 
(179 puan) tarafından
Bu vakte kadar dikiş açılmaz diyorum ama açıklıkta var ya. Rabbim hayra çıkarsın randevu bekliyorum bakalım
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Arada sızlar gibi oluyor anlamadım ilk doğum da rahattım ama bunda sıkıntılı şu dikişler
(179 puan) tarafından
Bende birkaç kez acıma oluştu sanki yeni evli gibiydim ama görünce açıklık oluşmuş :(
0 oy
tarafından
Sanmam kırk günden sonra bile iyileşme sürecinin çoğu bitmiş oluyor sekiz ayda acilacagini düşünmüyorum ama evet doğum sonrası anı hareket vs olunca da açılır dikkat etmek gerekir. Bendede bir sene geçtiğinde bile afedersin iliski sırasında dikilen yerin sanki incelmis olduğu gerildigi hissi olurdu sanki yirtilacak gibi hissederdim
(179 puan) tarafından
Hah bende de oluyor bu son bir iki seferdir bunu böyle yazamadım ama siz anlattınız dediğiniz gibi oluyor. Yırtık oluşmuş acıma yapıyor gibi
tarafından
Canım ben şimdi hamileyim 19 haftalık ve birkaç kez vajinal muayene olmam gerekti öyle bir sorun olsa fark edilirdi ama hassasiyet var kiminde oluyormuş diye duydum bende
tarafından
Ama bakabilirsin fark edilir yani yırtık yok bende disardan birşey yok en azından ama zaten bu his en çok iç tarafta ki onuda malesef göremeyiz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 203 göst.
0 oy
9 cevap 201 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde BsrKtk (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
0 oy
1 cevap 77 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,539 puan) tarafından soruldu

380,501 soru

11,392,555 cevap

34,902 kullanıcı

...