0 oy
1,524 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (26 puan) tarafından
Kızlar çok üzüldüm bu akşam eşim hastaydı bana benim sırtımı keseleyebilirmisn dedi bende normalde kapalı biriyim onun yanında hiç iç çamaşırıyla gezmedim açıkçası.. banyoya koydum onu etegi çıkardım şu sıçramasın diye keseledim bi güzelce isim bitince elimi yıkadım o da o an arkadan bana bakıp gülüyor arkadan hiç güzel gorunmyorsun selülit olmuş kalçaların dedi güldü ben nasıl üzüldüm anlatamam normalde çok zayıfım kilo almak için nelere baş vurmadım neler..  Bide 34 haftalik gebeyim o kadar üzüldüm ki arka odaya girip ağladım baya....napim gerçekten bende hiç kalca yok ama selülit az olmuş Allahım ne olur banada biraz fizik varsaydın benimde kendime öz güvenim olsaydı.:(   ne olur olumsuz yorum kaldiramicam üzülürüm sezeryan  3 hafta kaldı:((( geçermi doğumdan sonra bu selulitler 

45 Cevaplar

+4 oy
(48,086 puan) tarafından
selüliti bilmemde esinin kafa yapisi insallah gecer oyle saka mi olur soylenir mi sanki kendileri kasli seksi erkek göbekli kıllı klasik türk erkegi işte 
(14,476 puan) tarafından
He ya bunu diyen adam Kıvanç Tatlıtuğ gibi biseyse hadi tamam diycem. Baksan her tarafı kıl doludur.  Dostum boşuna aglamissin. Ağlayacaksan da arka odada gizli gizli ağlama görsün agladigini da vicdan azabı çeksin.
(48,086 puan) tarafından
bende kivanc Tatlıtuğ mu bu yazıp silmistim aklin yolu bir aynen niye gizli agliyon trip at beğenmiyorsan git guzelini bul de
(7,035 puan) tarafından
Hahahhaha ay ikbal valahi çok haklısın :D aynaya bakmıyor bey efendi galiba
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bence şaka yapmak istemiş öyle düşünüyorum 
+1 oy
(552 puan) tarafından
Kendinizi bu halinizle sevin lütfen. Bence eşiniz çok ayıp etmiş hamilesiniz bir de duygusallık daha çoktur. Ama lütfen önce siz kendinizi beğenin 
+1 oy
(2,550 puan) tarafından
Böylelerine cirilciplak gezecen kuzum saklamiyacan 
(632 puan) tarafından
Hahaa aradigim yorum cok iy idemissin
+1 oy
(3,552 puan) tarafından
Konunun farklı bi noktasından yorum yapacağım. Fizik çoğunlukla Allah vergisi olmaz ki ( zayıflık demiyorum zayıflık başka güzel Fizik bambaşka şeyler ) beslenme, uyku en en önemlisi spor ile olur. Ağlamana gerek yok doğumunu yapar spora başlar toparlarsin vücudunu 
tarafından
Allah dan tabi misal bn kalcaliym güzl duruyor uzermde herşey ablm düz poplu herşey olmuyor estetik mi taptrlm
(3,552 puan) tarafından
Benimde vücut yapım güzeldir kalça göğüs vs ama spor yapıp forma girdiğinde de çok güzel oluyor üst bacak kalindır mesela sporla toplarsın incecik olur. Yani çözümü var anladın mı? Vücudum kötü diye ağlamasın kimse
0 oy
tarafından
tam bı Hödüküs
(48,086 puan) tarafından
osuruk böceği naber ☺️☺️☺️
tarafından
Hwhshdhdhdh iyidir ikbosum senden :D
(48,086 puan) tarafından
iyiyim bende ☺️
tarafından
Mis kokulu o bı kere :)
tarafından
Çilek kokuluyum ben ebehehhe
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Belki sanadır ciddi söylememişti r hamilesin ya ondan alınmışsin beki takma bence
0 oy
(4,428 puan) tarafından
Bence şaka yapmıştır canım ya üzülme gülerek söylemiş 
0 oy
(7,652 puan) tarafından
Şuan kaç kilosunki canım. 
0 oy
tarafından
Kız ne ağlıyon Allah aşkına bir hödüğünn lafına ağlanır mı beğenmiyorsan aha kapı buda sapı de gülerek olsun bitsin 
0 oy
tarafından

Dönde kıçına gül deseydin :woot:

0 oy
tarafından
Saka yapmıştır eşin ama sende isyani araya sıkıştırdın hemen Tevbe et bence şükret sağlığın yerinde elin kolun sağlam 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kese yaramamış senin herife,üzülme kuzum 

Kurban olsun sana
0 oy
(5,292 puan) tarafından
Ciddi dememiştir ya hamilesin alışmışsın selülit olsa nolur yani manken değiliz sonuçta 
0 oy
tarafından
O kendi boklu gotune baksın.hamile kadına öyle denir mi dingilll ya 
(196 puan) tarafından
Ama Yarabbi bu nasıl bir yorum
tarafından
Nesi varmış gayette doğru. Kendisi mükemmel gibi hamile kadını uzup aglatmis .
0 oy
(10,567 puan) tarafından
Kız ne aglıyon. Kendine aynadan bakmıyor o herhalde. Millete kusur aracagına kendi daha keselenecek begin gücüne erişememiş ona yansın
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Saka yapmistir hakilesin duygularin tavan suan senin 
0 oy
(2,775 puan) tarafından
Hamile hâlinle sırtını keseledin ve sana teşekkür edeceğine bunu mu söyledi pes yani
0 oy
(11,979 puan) tarafından
Doğumdan sonra forma girer kurtulurum selülitlerimden benim biscolata erkeğim deseydin 
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Ya gülerek demiş şaka yapmış adam bence hormunlarin coşmuş alinmissin:) benimkide 8 yıldır bana diyo keşke kalcan azıcık buyuk olsaydı keşke göğüslerin daha büyük olsaydı gercekten popo yok bende dümdüz göğüs desen erkek gibi adam haklı ne yapayım benimde elimde değil bende derim keşke sende senin götü eritsen biraz kilo versin böyle sevmiyorum diyorum :))
(7,652 puan) tarafından
Bendede yok popo hiç sen kaç kilosun :)
(7,744 puan) tarafından
Ben hep 46 47 dim şimdi 55 kiloyum 165 boyum ama.popum göğüslerim çok küçük
(7,652 puan) tarafından
Bende 46 kiloyum göğüs var yine ama popo hiç yokk genetik bende anneminkide öyle eşimin benden iyi poposu var baya :d kıskanıyorum bazen diyorum bende olsaydı keşke

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 547 göst.
21 Kasım 2020 Aile kategorisinde Elif yalçın (1,327 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 363 göst.
29 Kasım 2018 Aile kategorisinde hatice'e (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
30 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gamzemucize (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
30 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Gamzemucize (11 puan) tarafından soruldu

374,648 soru

11,206,297 cevap

34,507 kullanıcı

...