0 oy
760 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Eşim litmeçw girip kızlara yazıyor konuşuyor utanmadan fotograflarını da paylaşıyor geçen defa yakaladıgımda rezil etmiştim çok kötü olmuştum dün gece yine kıza yazmış ama benim bildigimi bilmiyor belli de ettirmicem bakayım bu defa ne yapaack kaç kişiye daha yazacak modum sıfır 

24 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Asıl soru kac kısıye yazacak neler yapacak degıl

NASIL BOSANMA DAVASI AÇILIR OLMALIYDI SANIRIM KARISTIRDIN
(6,047 puan) tarafından
+++++
-Reklam-
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Yakaladın rezil ettin ama evlilik devam etti

Simdi yine yakaladın ama birşey demeyeceksin bekliyeceksin

Vallahi hayretler içerisinde yım kusura bakma canım da daha ne yapsın istiyorsun esin onu boşaman için ne yapmalı gurur diye birşey var :(
0 oy
(830 puan) tarafından
Eşin başkalarıyla yuva yapmaya çalışıyor sen yuvam diyorsun.

Lütfen yapmayın ya bir kişi daha paylaşmış eşim telegramda bilmem ne izliyor çok güveniyorum yok 3 büyük yemin etti inanıyorum vs. Bu kadar saf olmayın ya
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bunlarınki takintimi doyumsuzlukmu anlamadım gitti 

her türlü soruna sıkıntıya katlanabilirim ama söz konusu başka bir kadın olursa katlanamazdim heralde 

Allah yardimcin olsun
0 oy
(657 puan) tarafından
Yuvanız zaten yıkılmış. Fotoğraf atmış diyorsunuz. Ne diyeyim... Geçmiş olsun. 
0 oy
tarafından
Kuduruk köpeklerr nerden buluyor bunları ya. Hiç mi işleri yok . Boşa ne bokk yerde yesin ömür boyu bunla mi ugrascan 
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Demekki yeterince rezil edememissin 
0 oy
tarafından
Litmec ne ya
0 oy
(1,210 puan) tarafından
İlk defa duydum uygulamaya Allah akıl versin kocana
0 oy
(202 puan) tarafından
Beklemeden aç davayı. Yuva denen bişey kalmamış malesef canım. Demekki arlanmaz utanmaz
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Bunu eşine sor bence. Ben kaç kişiye yazarsam kaç erkekle konuşursam görüntülerimi paylaşırsan sen bu işe bı son verirsin diye sor. Ona göre kararını verirsin. Ülkemizde bunu yapan kadınların cezası genelde kadın sitelerinde akıl danışmak değil öldürülmek oluyor. O sen böyle bişey yapsaydın ne yapardı ona göre kararını ver
0 oy
tarafından
Hala dağılmamis olmasına şaşırıyorum,zira ortada yuva diye bir şey kalmamış zaten 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yuvanı yıkan uygulama değil kocan yuvanı yıkıyor bu uygulama biter başkası gelir teknolojik olarak vazgeçer gerçek hayatta birilerini arar konuşur görüşür 
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Ee sonuç olarak böyle devam diyosn 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
 E sen hala evlisin onla 
0 oy
(3,021 puan) tarafından

Eşinin yanına otur sende güzel aplikasyon indir telefonuna fake hesap aç yanında benimde canım çok sıkılıyor nasıl olsa kötü yada yalnis anlaşılacak birsey değil oyle olsa sen dahil pek cok kisi kullanmazdi herhalde de  sadece 3 5 kişi ile kafa dağıtıp sohbet istiyorum de :) bakalım ne yapacak sen daha uygulamayı indirmeden değer algısını değiştirecek mi 

Küçük not esinde öfke problemi varsa sakın yapma ,konuşarak tartışarak cozebiliyorsaniz empati yapıp ne kadar kötü hissettirdiğini  anlayıp vazgeçer diğer türlü başına iş alma anladığı dilden konuş anlamıyorsa sepetle sana onlar baksın de donları yıkayıp kahrını çeksin de  bakalim 1 dk yaninda duruyorlar mi de sana sonsuz izin :)

0 oy
tarafından
Sorun uygulama mi Allah aşkına? A olmaz, B uygulaması olur, uygulamalar değişir, karaktersizlik degismez.
0 oy
tarafından
Sence yuvanı yıkan o uygulamami
0 oy
(2,972 puan) tarafından
İlk defa duydum litmeç öyle bir uygulama mı varmış 
0 oy
(129 puan) tarafından

Bu adamın yanında durman hata senin neyi bekliyon daha gözunun önünde ilişkiye girince mi ikna olacan

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 790 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde birminikanneyimm (484 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 935 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 598 göst.
4 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 189 göst.
24 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yaprak-13 (10 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı