0 oy
787 göst.
Diğer kategorisinde (484 puan) tarafından
Eşim telegram da 100 lerce sapıkça gruplara üye olmuş bugün yakaladım ona hicbirsey belli etmedim bavulumu aldım memleketime dönüyorum

Çok çirkin konuşmalar resimler gördüm o kadar çoktu ki hepsine bakamadım bile ekran görüntüsü aldım kendime yolladım delil olarak kullanacağım 

Boşanma davası açacağım boşanma sürecinde olan veya boşanan bacilarim süreçte neler yaşadınız boşandıktan sonra naptınız 2 yaşında oğlum var 

17 Cevaplar

+7 oy
(119,282 puan) tarafından
bacim telegral degil de kocanin ibneli yikmis yuvani doyumsuz pislik
(891 puan) tarafından
Hah aynısını yazacaktım.
tarafından
Aynen
tarafından
Doğru tespit
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Şeyleri kopsun inşallah !  

(891 puan) tarafından
Birden kahkaha attım tövbe estağfurullah namaza durcam Bi de :)
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Allah bu yolda yardımcın olsun inşallah ailen arkanda mı yeni bir hayat kurabilmek için sana yardımcı olurlar mı 
(484 puan) tarafından
Arkamdalar her zaman Allah onlardan razı olsun
0 oy
(2,161 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm bu erkekler kadar pis varlık yoktur 
(484 puan) tarafından
Asla beddua etmiyorum inancıma ters Allah kalbine göre versin kendisi gibi insanlarla karşılaştırsın
(2,161 puan) tarafından
Aynen canm kendi pisliginde boğulsun değer mi ya o pis şeyler yüzünden yuvasını yıkmaya
0 oy
(86 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah Rabbim her zaman senin ve çocuğun yanında olsun Allah böyle erkeklern belasını versin şerefsizlik köpek 
(484 puan) tarafından
Sağol canım inşallah Rabbim bana yeter çok şükür
0 oy
(86 puan) tarafından

Offff daha önce böyle bir şeyini yakaladınız mı ya da şüphelendiniz mi hiç :( çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun 

(484 puan) tarafından
Arada küçük yalanlar söylerdi güvenim bu sekilde sarsıldı zaten
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Yaaa dünyanın çivisi çıktı ya offf Allah'ım yardım etsin 
(484 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Canım eşin de konuşmuş mu
(1,785 puan) tarafından
Ya delil diyor ya o yüzden dedim belki kendi konuşmadıysa delil sayılmaz arkadaş almış gruba falan derse
(4,661 puan) tarafından
Asko adam kadını yaraladı isterse hacca gitse ne yazar delil boşamak için demiştir oda haklı olduğunu ispatlasin diye kadın haklı girmesi bile yeter yani
(1,785 puan) tarafından
Kız bende ondan diyorum bari tazminat alsın nafaka kaç kuruş konuşma varsa alabilir
(484 puan) tarafından
Var elimde 10-15 resim canım inşallah elimden geleni yapacağım
(1,785 puan) tarafından
Hakkında en hayırlısı neyse o olsun canım Allah yardımcın olsun
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Dunyayi ipe dizseler yine doymuyo bunlarin bi yerleri ne seymis arkadas hepsi koyun gibi emrinde. Pislik herif simdi ne b.k yerse yesin bakalım 
(484 puan) tarafından
Allah bilsin görsün halimi artık onun ne yaptığı önemli değil benim için ben Allah'ın rızasını kazanmaya bakarım öbür dünyada hesaplasiriz zaten
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canim eşimin bı arkadasida o uygulamayı maç için önermişti eşimde gitti ıp TV aldı sizde bunu duyunca gerçekten tırstım öyle şeyler demi oluyormuş :(
(484 puan) tarafından
Herşey var canım mac spor bilim yada böyle şeyler kullanma amacına bağlı
0 oy
(340 puan) tarafından
Eşin herhangi bi aciklama yapmadı mı. Nasıl kişilikte biri seni çok uğraştırır mi boşanma sürecinde mesela seni yalanlar mi ? Bu arada ailenin arkanda olmasına o kadar sevindim ki. Bu terbiyeden ahlaktan nasibini alamamis kiside Kendi gibi birine denk gelsin. 
(484 puan) tarafından
Sanmıyorum uğraştırcağını pasif bir insan kendisi zaten ama belli de olmaz ummadığın taş baş yarar demişler değişebilir aynı şu yaşadığım durumdaki gibi
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun Rabbim hayırlı bir kapı açsın peki eşinin haberi var mı bu yaşananlardan söyledin mi Bir de eşin o insanlara cevap vermiş mi yani hani onlarla konuşmuş mu yoksa daha çok kadınlar mı ona yazmış
(484 puan) tarafından
Yok ben gitmeyi tercih ettim konuşmaya gerek duymadım çünkü gerçekten vazgcetim
Eşimde yazmış onlarda resimler vs de var
(1,937 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Suç telegramda değil canım onu kôtü kullanan eşinde
(484 puan) tarafından
Doğru canum haklisin
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Eşinin ilk yanlışı mi 
(484 puan) tarafından
2. Yanlışı
0 oy
(404 puan) tarafından
Benimkindede telegram var bişey görmedim nasıl buldun canım anlamıyorım telegrmdan
(484 puan) tarafından
Bilmiyorum canım telegrami olduğunu bile bilmiyordum bu sabah farkettim zaten sohbet bölümü açılınca direkt karşına geliuor
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Canım telegram yıkmadı yuvanı. Senin eşin kendi elleriyle yıkmış. Güzelim yuvanı 2 günlük heyecan için neden yıkarsın kii
(484 puan) tarafından
Rahat batıyorsa demek
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun 
(484 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 934 göst.
31 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Denizinizzz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy