0 oy
1,403 göst.
Aile kategorisinde (2,707 puan) tarafından
Bezi bırakıyoruz  sadece sortlayiz elleyip duruyo sıkıyo kurcaliyo poposuna vuruyodu defalarca uyardım  biraz önce  gene sıktı  yaptığın  normal değil son kez söylüyorum  orasini burasını  kurcalama normal bir davranış  sanacak disardan biride dokunsa  ses etmicek dedim sustu insallah anlamıştır  bidaha yaparsa ne diyim ?

(Her Söylediğimi  Inadina Tekrarliyo Çünkü)

41 Cevaplar

0 oy
(13,821 puan) tarafından
Oraya kdr sevecek yer kalmamıştı tövbe yarabbim
(2,707 puan) tarafından
Iste dengesiz
-Reklam-
0 oy
(6,670 puan) tarafından
Eşine söyle o konussun olmadı tepki ver cnm 
(2,707 puan) tarafından
Esim kızarsa  cok  kiziyo kendim hallediyorum
(6,670 puan) tarafından
E diyorsun inadına daha yapıyor yok eşimde olmaz diyorsun biz ne diyelim
tarafından
Bence burada zaten çok kızılacak bir durum var
(2,707 puan) tarafından
Uyardim insallah  anlar yoksa esimede söyler  kendimde  fena ederim
0 oy
(9,247 puan) tarafından
DHA ne diyesin bacım bıdaha yaparsa sırf gıcıklıgından yapar. 
(2,707 puan) tarafından
He cok dedim bak yapma ayibi bilsin diye yok anam
(9,247 puan) tarafından
Ozaman deki sen bu hareketi normallestırıyorsun yarın bu cocuga bişey olsun senden bilirim gebertirim seni onun anlayacak dil bu
(873 puan) tarafından
Kesınlıkle esrat nin dediğini de
(2,707 puan) tarafından
Dedim onuda biri yapsa  normal sanacak sen napiyosun dedim he aynen dogru degil hakketeden dedi  düşündüde simdi tavrina bakicaz iste
0 oy
tarafından
Benm ki de öyle uyarsmda anlamiyor
(2,707 puan) tarafından
Ben fena kiziyorum kızınca  ses etmiyo ama ayip yani edebi bilmeli
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Birlikmi oturuyorsun cnm 
(2,707 puan) tarafından
Altli üstlü  canım
(7,036 puan) tarafından
O zaman gidip gelme canım mesafeni köy kizinida tek brakma eşine durumu anlat dışarısı pedofili kaynıyor kaynanan neyin kafasinj yaşıyor onun yaptığı o hareket bile bir pedofili başlangıcı olabilir kaynanana direk şöyle bir daha böyle bir şey yaprsan daha evine gelmem evimede almam seni de bir cocugungelecegi piskolojisi söz konusu şuan ya o kız onu iyi bir şey olarak algılayıp dışarda yapabilecek birine iyi gözle bakabilir ve bunun sonucu ne olur tahmin bile edemiyorum rabim evlatlarimizi korusun ne pahasına olursa olsun kuzum koru kizini kaynananin bu hareketi doğru değil gerekirse tartış
(2,707 puan) tarafından
Iste benimde çabam  bundan uyardim simdi bakicam tavrina bidaha görürsem  nolur kestiremem
(7,036 puan) tarafından
Eşinede şöyle ikinizde uyarın gerekirse kayın babam ile konuş bak olmayacak hareketler yapıyor kıza piskolojisini etkiliyor de
0 oy
(4,983 puan) tarafından

İlla orası ellenecek

Ellenmeden sevilmiyor kardeşim

Bizde de var aynilarindan ama kayinvalideme degil;)

(657 puan) tarafından
Pedofili sadece erkekte olmuyor. Dürtülerine hakim olamiyorsa insan içine çıkmasın.
(2,707 puan) tarafından
Sevme  şeklinden  kaynakli kolunu ısırır  bacagini isirir parmaklarini tutar saclarini oksar o ara eli orayada gidip  sıkıp  kutulu  diyip duruyodu iste ben uyardim
(657 puan) tarafından
Nefret ediyorum bu tarz sevme sekillerinden. Sevmek zarar vermekle eş değer oluyor çocuğun gözünde. Sonra seviyorum diye eşine zarar veren, sevmeyi bilmeyen insanlarla doluyor etraf.
(2,707 puan) tarafından
Anlatamiyosun iste onu bunu geç  özel  bolgesine dokunmak nedir
(657 puan) tarafından
En iyisi görüşmemek. Benzer ama daha hafif bir şeyi eşimin annesinin başka bir torununa yaptığını gördüm. Ben uyarımı yaptım sonra da eşime anlattım. Eğer oğluma böyle bir şey yaptığını görsem yemin ederim bir daha Göremez torununu dedim. Ona göre annenle konuş ayağını denk alsın kendine gelsin diye onu da uyardım. Eşimin konuşması bizde daha kesin sonuçlar veriyor.
0 oy
tarafından
Aynı şeyi yaparsa oturun tekrar tekrar daha detaylı anlatın buna rağmen gene mi yaptı tepkiniz büyük olsun
(2,707 puan) tarafından
Hep diyorum ayip diye yok
0 oy
(9,572 puan) tarafından
Rahmetli babanem de öyleydi 
(2,707 puan) tarafından
Buda ayni huy edinmis iyi uyardim ama
0 oy
tarafından
Sapik mi çünkü bana normal gelmiyo
tarafından
Bana da asla normal gelmiyor bu davranışlar ya. Başımdan aşağı kaynar sular dökülüyor
(2,707 puan) tarafından
Bilmiyorum sevme tarzı  oyle  şuan  bakicam tavrina
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Kuzu ben görüştürmem sen yokken de yapabilir. Deli ederler insanı.
(2,707 puan) tarafından
Altli üstlü canım  illaki görüyoruz
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Bir defa görsem demediğimi bırakmam kalbini kötü kırarım. Çok haklısın normal bir davranış zannedecek çocuk bilmez özeli 
(2,707 puan) tarafından
Yani asılması  gereken konu çocuk  ne anlasinki kendi bile yapar  yani
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Benim kaynana da oğluma öyle yapıyor yapma diyorum anlatıyorum haklısın diyor iki dk sonra yine aynı hareketi yapıyor geçen gün bağırdım eşimde yapma diyor anlamıyor 
(2,707 puan) tarafından
Bizimde ayni anlik anliyor sonra gene ayni
(3,333 puan) tarafından
Çok şükür köyde yaşıyor ayda yılda bir gidiyoruz
(2,707 puan) tarafından
Cok şanslısın
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Nasıl bir sevgi anlayışı nasip bir cahillik. Sorsan çok sevgiden yapiyo. Ama bildiğin sapıklık yani. Allah hidayet versin. 
(2,707 puan) tarafından
Kutulu kutulu diyip  sıkıp  mincikliyo insallah asicaz yani yoksa kalbini  kiricam
0 oy
(598 puan) tarafından
Tut kaynananı elle bak bakalım bi daha yapıyo mu
(2,707 puan) tarafından
Iykkkkk☺️☺️☺️
(598 puan) tarafından
Yok kız gayet ciddiyim kız kardeşim bebekken annem de kız kardeşimin özel bölgesine vurarak seviyormuş babam bir demiş yapma iki demiş yapma ama annem devam etmiş en son babam aynısını anneme yapmış annem daha da yapmamış. Bizim halk olarak sorunumuz çocukları birey olarak görmüyoruz çocuk bebek nasılsa sesi çıkmıyo diye bu şekilde davranıyoruz malesef. Bir büyük bizden bişey isteyince bağırmayız ama çocuk isteyince üf yeter be sus artık bıktım senden diyerek istediğini yaparız bunların hepsinin temelinde çocukları savunmasız gördüğümüz için insan yerine koymamamız yatıyo malesef
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Sacma yaaa valla gicik oluyorum.oyoe insanlara ya torun sadece sevilir orasini burasini elleyrek yada bi annenin.buyutme.sekline karismak degl
(2,707 puan) tarafından
O karışma  mevzularini baya aştı hicbir kararıma  saygili degildi seker yemesin derdim elinde seker görürdü  saklamazdi yerdi söyleye  söyleye  onu aştık  simdi annen kizar diyo ama bunu henuz aşamadım
(1,248 puan) tarafından
İste sevmiyorum oyle seyi
(2,707 puan) tarafından
Bende sevmiyorum ama yapiyo iste kayinpederim  öldü  bu lanet kari kaldi basıma ☺️
(1,248 puan) tarafından
Ahh ahh ne diyimmki cmm allah sanr versn
(2,707 puan) tarafından
Sagolasinn canoo
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ne demek ekleyip sıkıyo kurcalıyo keserim o elini 
(2,707 puan) tarafından
Ahh ahh iste iç  sesim buuu
0 oy
tarafından
Bizimkilerin çok güzel bi lafi var kaynana tam oturuyo ama söylemiycem :) 

Agzina s.c oturttur yerine uyarmayla anlamiyo belli ki
(2,707 puan) tarafından
Ahh neler demedim yok yok kari arsiz benim gelinim bana dese ben cocugun yüzüne  bile bakmazdim bana  neler  etti allahtan  taviz vermedimde kurtuldum kiz kendi adini bile koymak istedi diretti☺️
0 oy
tarafından
Çok çok sert tepki gösterirsin yerinde olsam. Benim için çok yumuşak bir tepki bu. Asla da göstermem çocuğu. Allah'ım allahım ya ne kadar kötü ve ona zarar veren bir davranış. 
(2,707 puan) tarafından
Bende uyaririm ama dinlemezse daha sert tepki veririm yapim geregi sakinim ama hosuma gitmeyen seyide söylerim  susmam  asla
tarafından
Hayatım belli ki söylemen birşey değiştirmiyor. Bence rest çek. Bu davranışınızı bırakmazsanız buraya getirmeyeceğim de.
(2,707 puan) tarafından
Bidakine oyle diycem ama yok kadin arsizki gülüp  geçiyo ben deli oluyorum
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Sende kaynannankini elle nasilmis dengesiizz 
(2,707 puan) tarafından
Iykkk onu demeyin kizz kendi pis seyide kendine kalsin derken midem bulandi☺️
(1,918 puan) tarafından
Hahaa benimde :))
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ya çok iğrenç hareketler ya o nedir öyle yani orasını sevmek nedir cocugun saçını okşa yanağını sev al konuş kitap oku insanlar ruh hastası ya 
(2,707 puan) tarafından
Çıldırmışlar görgüsüzlük  iste kutulu kutulu diyip duruyo ahlak dışı  malesef

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 294 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 246 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prens efe (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 47 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sena98 (101 puan) tarafından soruldu