0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
Kızlar eşim sabahları işe giderken mutlaka oğlum uyanık olunca öper uyurken izin vermiyorum geç yatıyor ve eşim çok erken gittiği için uyanıyor.

Neyse az önce oğlum bana ben ise gidiyorum dedi geldi beni öptü ben işe diyor kimden öğrendin dedim baba iş gidiyor anne yiğit öpüyor dedi Allah'ım yaa nasıl içim gidiyor Normalde biz onu öpücük manyağı yapıyoruz her zaman zaman mekan farketmez severiz sarılırız oda şimdi durduk yere gelir öper sarılır şimdi hamileyim kardeşinide öpüyormus yaa sevgi pıtırcıgim

18 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Malesef bağırmasini:(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Maşallah canım Rabbım bağışlasın inşallah benimki daha p duruma gelmedi dört gözle bekliyorum 
0 oy
tarafından
Çocuklara bizler rol Modeliz guzl bir örnek olmalıyız ne guzl opmuş sevgisini göstermiş maşallah 
0 oy
tarafından

Taklitler bol hangisini sayim:D evde yanında birşey ters hareket yapmaya çekiniyoruz

0 oy
tarafından
Namaz kilar babasiyla ❤️

Babası okey yapar eliyle oda yapar :)
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bzinkide böyle gün içinde babasıyla birbirlerine kaç kere seni seviyorum dediklerini sayamiyorum
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Herşeyini örnek aliyor. Yemek yerken bile bakiyor babasi nasil yiyorsa öyle yiyor. Sanki evde anne yokmuş gibi sadece babayi örnek aliyor. 
0 oy
tarafından
Ayy oturusu yemek yiyişi tlefonla konuşması kopya babayı taklit ediyo
tarafından
İşe gidevem deyip pantolon giyip hadi görüşürüz deyi öpmesi hersey
0 oy
(3,351 puan) tarafından
Benim eşimde 2 ay köyde çalıştı kırmızı kamyoneti vardı eşimin babasının oğlumda bir tane kırmızı arabası var onun üstüne binip ben baba iş gitti diyordu ☺️
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Eşim “kız” kelimesini çok fazla kullanıyor. Oğlum da önüne gelene kız diyor :)

0 oy
(15,992 puan) tarafından
Dün eşim abdest alırken oğlum da babası gibi yapıp abdest almaya çalışıyordu. Bir de namaz kılarken babaları ne yapıyorsa onlar da aynı hareketi yapıyor 
0 oy
tarafından
Benim eşimde işe giderken mutlaka öper oglumda uyanır uyanmaz kardeşini ilk öper sonra beni kardeş olmadan önce öncelik bendim kardeşi olunca beni unuttu:)) bide içtiği su bardagını mutfaga koyar babasından gördü bunu
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Çok yanlış bir şeyi örnek aldı yanlışlıkla Vallahi şimdi gülüyorum ama o zaman elim ayağıma dolanmıştı neyse ki hemen unutturduk :D 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Benim kızım da hep babasini örnek alır elini arkaya bağlar yürür tesbih elinde gezer onun gibi güler eşim ne yerse onu yer evde sanki kız çocuğu değil erkek çocuğu var 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Yemek yemesini yediği herseyi oda yiyor bide bacak bacak üstüne koyup yatar eşim oda öyle yatar hp cadı babasına baka baka 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Daha benimki çok minnos 21 günlük bizde kendimizi zorla ooturmeye çalışıyoruz açikinca yanagimizi koyuyoruz opuyor gibi yapıyor ya bayiliyoruz ama babasının merhsmetini ornek alsın isterim senin putirciga maşallah inşallah benim kzimda boyle olur 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Herşeyin ya iyi huyları tek kapsalr keşke
0 oy
tarafından
Bağırmasını malesef 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (429 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 776 göst.