0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Oğlum üç yaşında sünnet ettrcem sünnet kilodu almadm gereklimi szce ilk oğlum  bilgi almak istiym bide kaç gün gctkten snra oturma banyosu yapiliyrmu kimisi dedi KC gün geçtikten sonra suya oturtuyn 

6 Cevaplar

+3 oy
(8,277 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım erkek cocukları ıcın ya dogunca ya da 7 yastan sonra yapılması ıle ılgılı bır muhabbet duymustum doktorun dedıgı ne acaba?
(1 puan) tarafından
Ypck yatış günü verdi dktr tahlil yptm herşey tamm bugnlrde sunnt olck
(1,946 puan) tarafından
3 ile 7 yas aralığında yapılmaz gibi bende bisi duymuştum bezden çıkış çocukluğu giriş gibi galiba hani travma olur gibisinden sanırım ama yaptıran var
(8,277 puan) tarafından
Hadı bakalım yaptır sen ardına napman gerektıgını doktorun soyler muhtemelen bazısı bardak felan kapatıyo ama kulodun yada bezın ustunden sana hangısı uyacak o zaman bulursun insallah
(8,277 puan) tarafından
Evet travmatik mevzudan dolayı dedim aslında dedıgınız gibi.Insallah etkılenmez yavrucak nasibi boyleyse
(1 puan) tarafından
Benim oğlum HP enfeksiyon gecrdigi icn dktr dedi sünnet olmasi lazm
-Reklam-
+1 oy
(7,768 puan) tarafından
Külot al ben 13 aylıkken yaptırmıştım banyo olayı yoktu ama 2-5 yaş arası sünnet yapılmıyordu ?
(2,372 puan) tarafından
++++ aynen travmatik oluyor demişlerdi
(7,768 puan) tarafından
Evet bilinç altına yerleşiyor ve oğlum 13 aylıkken olmasına rağmen doktor korkusu hala yaşıyor başka ürolojik sorun yoksa yapılmamalı
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Biz 1 buçuk yaşında yaptırdık 1 haftada geçti ama bezliydi o zmn ege rki bez kullanmiyorsaniz sunnet kilosu alın canim biz ilk gün banyo yaptırmadık doktor 1 gün yaptirabilirsiniz demişti ama ben yinede 2 gün bekledim daha çabuk iyileşiyor dedi bi krem veriyorlar onu suruyorsun canim çevresine tabi dikişli mi olucak klipsi felan mi
0 oy
tarafından
Yiğenim sünnet oldu annem sünnet kilosu almadı zaten yaz aylarındayız yattı telefonla oynadı özel bölgesi açık şekilde daha çabuk iyileşti 
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Yeğenim 3 yaşında oldu. 1ay oluyor hatta, 5 günde iyileşti. Külot falan kullanmadılar. İlk iki gün sargılı oluyor sonra sargısını çıkardılar, uzun thsirt giydirmişlerdi. İlk gün çişini yaparken yanma olmuş ondan biraz tuvalete giderken korkuyordu ama iki günde geçti. Tam iyileşmesi 5 günü buldu.. 

hayırlı olsun, nice güzel günlerini görün inşallah 
(1 puan) tarafından
Çok teşekkürler insllh bnmde iylesr hemen
0 oy
tarafından
Biz olduk 2 ay önce aşırı zor geçti oğlum da 3 yaşın da 1 gün hiç çişini yapamadi korkudan en son dayanamadı altına isedi sünnet kilodu al mutlaka hatta 2 tane al kan filan krem oluyor diğeri yedek olsun 3 gün ayağa dahi kalkmadı acıyo diye bize doktor sarı su verdi günlük onu döktük 10 gün kadar uyurken de zor bela krem sürdüm asla oturmak su degdirmek istemedi hala öyle pipisini koruyor bı korku kaldı aklı erdiği için en iyisi erken olması 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 220 göst.
21 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Ranamiran42 (15 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 145 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde 1234 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
0 oy
12 cevap 334 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu