0 oy
103 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (226 puan) tarafından
7 aylık kızım var ikimizde covid olduk çok öksürüyorum emzirdigim için ilaçta kullanamıyorum öksürüğe iyi gelebilecek bı önerisi olan var mi

6 Cevaplar

0 oy
(2,525 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim bak çok iyi bir öneri de bulunuyorum başa sabitle herkes faydalansın ..

KOZALAK ŞURUBU PEKMEZİ

orjinal olucak hakiki aktarlarda vardır.

Sabah iki kaşık aç karnına 

Gece yatmadan iki kaşık 

İki üç güne geçer komple atıyor balgamı vs öksürük kesiliyor 

Ama bebeğin için doktara bı danış 
-Reklam-
0 oy
(121 puan) tarafından
Tereyağını eritip pekmezle karıştır iç eşime hep bunu yaparım anında geçer 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ayva yapragı, ceviz zarı cayı var canım. Birde kara tup bulursanız onun içini dolma oyar gibi oycan ama cokta fazla oymucan. İçine karabiberli bal koycan altından igneyle delik acıp bir bardagın ustune koycan. O süzüleni asagıdan surup gibi içeceksin. O birebir. 
0 oy
(36 puan) tarafından
Bnm kizim 10 aylik bizde korona cikti dun çok kötüydük bugün iyiyiz kızımda dönüşümlü ağrı kesici ateş dusurucu kullaniyorum birde antibiyotik...çok iyi geldi 2 gunde...Ben de oksuruyorum 3 aylik hamileyim ilaç kullanmiyorum bnde bol bol su iciyoruz sadece geçmiş olsun canım 
(226 puan) tarafından
Bizde kızıma dönüşümlü parol pedifen kullanıyoruz test vermeden önce antibiyotik vermişti ama Corona pozitif çıkınca onu vermedik
Hepimiz bı an önce atlatırız inşallah
tarafından
Aynen antibiyotikli pek önermiyor doktorlar bebekte. Bizimde doktorumuz onermemisti
(36 puan) tarafından
Pedifen ve calpol kullaniyoruz bizde ama ben bilmiyordum kullanmam.bidaha ozmn antibiyotigi
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah en kısa zamanda iyileşirsiniz bol nol su iç naneli şeker em ıhlamur demle istirahat et çok geçmiş olsun 
0 oy
(1,437 puan) tarafından

Soğan suyunu *** içine çörekotu yagi ve bal karıştır allahın izni ile birseyin kalmaz canım çok geçmiş olsunnn<3

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
0 oy
6 cevap 149 göst.
22 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 42 göst.

381,084 soru