0 oy
302 göst.
Diğer kategorisinde (451 puan) tarafından
26 aylik kizima 1 aydir tuvalet ogretiyorum tam ogrenmemisti ama yinede soyluyordu tutuyordu cisini 4 gun once esimle cok siddetli bi kavgamiz oldu kizimada sinirle bagrdim o zamandan beri tuvaletini soylemiyor hep pantolonuna yapiyor 4 gundur 1 defa bile lazimliga yapmadi zaten tamda ogrenmemisti ama arada soyluyodu artik agliyorum psikolojim bozuldu tekar bez takmak istemiyrum tamam yapmayacagim diyor ama yine yapiyor abur cuburla oyunla kandirmaya calisiyorum onceden işe yarardi simdi o da yaramiyor duzelmez mi bu durum nolr yardim edin 

3 Cevaplar

0 oy
(396 puan) tarafından
Pedagog a gidin. Cocuk da iz birakmissin. Aranizdaki bağın guclenmesi lazm.
(451 puan) tarafından
Pedagogtan baska nasil silebilirim bu izi
(396 puan) tarafından
Sevgi saygı yaninda ozellikle bagirmayin dikkat edin. Öp kokla sarıl nebilim hissettir ona
-Reklam-
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Geçmiş olsun çocuğa niye bağırıyorsun ki o kadar sinirlendiysen git diğer odada kendini tokatla çocuğun ne suçu var şimdi o bebe halinin ortasına sıçsaa mustehak sana yani kusura bakma . Biraz sakin yaklaş bari olsun ksza olmuş bir dahakine söylersin falan gibisinden konuş ne biliyim tecrübeliler akıl verir şimdi 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kızına bagirdigin için ondan özür dile al karşına konuş seni çok korkuttum biliyorum ama aslında sana bağırmamıştım beni yanlış anladın annecim çok mu korktun falan de işte yumuşak davran suan da da senin ağladığını görüyorsa çocuk temelli etkileniyordur ilk önce çocuğunun gönlünü yap psikolojisini düzelt sonra tuvalet eğitimi kendiliğinden olur 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 408 göst.
+1 oy
4 cevap 333 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 258 göst.
0 oy
6 cevap 433 göst.
5 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,648 soru