0 oy
436 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
kızlar ben 23 yaşındayım sağ gözümde bir tembellik var göz tembelliği bazen aynanın karşısına geçince yani iki gözünün yan yana olmadığını fark ediyorum biri öteki tarafa diğeri düz bakıyor psikolojimi bozdun yani hani bunun bir çözümü var mı acaba göz tembelliğinin fotoğraf çekilmek istemiyorum eşim zorluyor gel fotoğraf fotoğraf çekelim ben istemiyorum çünkü gözlerim hani aynı anda bakmıyor az kafayı yiyeceğim ben ya

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kuzum doktora gitsene
tarafından
Doktora gittim kaç defa gözlük falan verdi kullandım fakat bunun bir ameliyatı olmadığını söyledi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktor ne diyo bu konuda
tarafından
Doktor bunun bir ameliyat ameliyat olmadığını söyledi
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Baska doktora mi bi gitsen canm belki bi çözümü vardr
tarafından
Bir çözümü yok mus cnm
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Göz tembelliği eşim de var ama belirttiğin şey onda hiç olmadı ztn bunun tedavisi de yokmuş..kayma vardır snn onun tembellikle alakalı olduğuna Emin misin bn eşime demiştim de bunun kayma ile ilgisi yok demişti cnm
tarafından
Ama. Kaç doktora gittim tembelik dedi bana eşinde kayma yokmi şimdi
0 oy
tarafından
Işaret parmağını uzağa getir ve parmağının en üst tarafına iki gozunude odaklan. Sonra burnunun ucuna kadar getir iki gözün de oraya odaklansin. hergun 100 kere yap . Inşallah düzelir 
0 oy
(119,218 puan) tarafından
Dr ameliyat olmadihini soylediyse farkli bi tedavisi vardir lens falan taksan olmazmi
tarafından
Tekrardan gidicem dua edin benim için

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 266 göst.
0 oy
3 cevap 307 göst.
0 oy
7 cevap 416 göst.
+1 oy
4 cevap 339 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu