+1 oy
1,159 göst.
Diğer kategorisinde (2,525 puan) tarafından
Kızlar oğlumla her akşam yürüyüş yaparız.

Bebek arabasını alıp gezeriz,mahalle turu yaparız 

Bim,a101 var caddede yol üzerinde de 2 tane park var oğlum daha küçük parka sadece çocukları izlesin diye otururuz..

Her neyse bizim mahalleden çıktım bir adam takıldı peşime dedim saçmalama niye beni takip etsin.

Biraz gittik hala peşimde ve saçma bir şekilde sürekli arkamda ve ben dönüyorum arkama adam karşıya geçiyormuş gibi yapıyor..

Parkta oturduk oğlumla başka yerlerde gezdi.biz kalktık peşimde..hani böyle şeyleri sezer ya insan hisseder çok rahatsız oldum artık çok ters baktım ve önüme geçti bu sefer böyle iki caadde gitti sonunda markete girdim çıkmadım bir süre bekledi bekledi görüyorum camdan en sonunda pess etti galiba gitti..çok korktum kocamı da aramak istemedim adam işte endiselenmesin diye eve geldim direk kapımı kitledim..

Orta yaşlarda beyaz t-shirt ve turuncu kocaman bir bilekliği vardı..

Allah'ım korusun bizi en başta evlatlarımızı:(

27 Cevaplar

0 oy
(880 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canım telefonuna hemen kades uygulamasini indir bence birdaha ne olacağı belli olmaz
(2,525 puan) tarafından
O hiç aklıma gelmedi..indirim canım sağol bencede her kadın indirmeli.
(880 puan) tarafından
kesinlikle.bende indirdim.gecmis olsun
-Reklam-
+2 oy
tarafından
O.c ya belki önceden de takip etti fark etmedin. Keşke markete girince polise haber verseydin Allah korusun ya ben bile korktum. Bence bir süre akşam çıkma gündüz ikindi gibi fln çık. Offf dışarda yürüyüşte haram oldu ya lanet olsun.ne sapikk iğrennç insanlar var 
(2,525 puan) tarafından
İnan bende şoktayım.. hayretler içerisindeyim evli olduğum belli oğlum var yanımda küçücük..
Akşama kalmıyoruz 7 gibi çıkıp 8'de geliriz uyku vakti geliyor çünkü canım Allah'ım korusun ya cümlemizi
tarafından
Şimdi evlisi bekarı kalmadı ki. Sapikk her yerde aynı sapikk. Allah topunun belasını versin. Şunları ifşa etcen toplum içinde ağzını burnunu kiracaklar bir güzel alnına da damga vuracaklar sapik diye insan içine cikamayacklar.
+1 oy
tarafından
Ayy geçmiş olsun yaa gerçekten artık o kadar üzülüyorum ki yani kadin olarak dışarı çıkamaz olduk yaa. Bende akşamları eşimle rahat rahat geziyorum kız kardeşim memleketten yanıma geldi akşam üstü bı parka gittik gerçekten insan hissediyo adamın teki gözü bize dikti rahatsız olduk kalktik gelirken küfürlü konuşan ergen tipler vs yani insan diken üstünde oluyor illa yanımızda bir erkek mi olacak Allah ıslah etsin
(2,525 puan) tarafından
Amin canım amin.. eşim vardiyalı çalışıyor,adana çok sıcak akşama kadar klima açık odada kalıyoruz oğlum çok sıkılıyor akşam yürüyüş yapıp hava alıyoruz hem vakit geçiyor..ama maalesef pislikler onada rahat vermiyor :(
tarafından
Allah belasını versin tüm gün güneş tepemizde iken çıkamıyoruz akşamda ciksam başıma bir şey gelir mi diye düşünürüz
+1 oy
(1,750 puan) tarafından
Allah topunun belasını versin soylarına kıran giresicele şerefsizler evdende çıkamıycaz artık boyleleri yüzünden 
(2,525 puan) tarafından
Her zaman yürüyüş yapıyoruz canım,ilk kez böyle birşey oldu Allah'ım korusun cümlemizi.
Mahallemizde yürüyemez olduk.:(
(1,750 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bidaha yaşatmasın Rabbim bi süre çıkma bakalım
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Ben olsam evime giremezdim
(2,525 puan) tarafından
Canim mecbur geldim oğlumun uyku saati oldu için, hala takip ediyor olsaydı polisi arardım..
(2,719 puan) tarafından
Ya kenardan köşeden izlediyse ıyyyyhh korktum sanki burdaymış gibi
(2,525 puan) tarafından
Baktım sürekli arkama görmedim..Allah korusun
(2,719 puan) tarafından
Valla keşke dönüp ağzına sıçsaydınn gündüz millet de vardı linç yerdi piçe bak
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kocanı arasaydin keske
(2,525 puan) tarafından
Arasam napicakti ki uzakta çalışıyor hem işi dikkat gerektiren birşey aklı kalicakti
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Yerinde olsam polisi arardim. 
(2,525 puan) tarafından
Bende arıcaktım..gitmeseydi canim
(6,047 puan) tarafından
Evini sokağını falan gördü mü?
(2,525 puan) tarafından
Yok canım markett iki cadde yukarda,marketten sonra sürekli baktım etrafa görmedim
0 oy
(5,183 puan) tarafından
Çok ürkütücü ya bi süre cikmayin canım 
(2,525 puan) tarafından
Yani ilk defa böyle birşey başıma geldi..bende şok yaşadım bide oğlum var yanımda evli olduğum belli neyi takip ediyorsun demi..pislikk heriif
(5,183 puan) tarafından
Artık çok kötü bir devirdeyiz canım rabbim korusun
(2,525 puan) tarafından
Amin canım amin cümlemizi
0 oy
(1,703 puan) tarafından
İyi yırtmışsın
(2,525 puan) tarafından
Oğlum yanımda olmasa rezil ederdim de, oğlum çok korkar etkilenirdi.
0 oy
(6,668 puan) tarafından
Polis arasaydin keske pislik ya 
(2,525 puan) tarafından
Son çare arıcaktım..gitti çok şükür
0 oy
tarafından
Ayyy Allah korusun canım keşke bağırsaydin alçak me diye takip ediyor
(2,525 puan) tarafından
Yani etrafta insanlar vardı çok şükür..o yüzden çok korkmadım bide hala gitmeseydi polisi arıcaktım.. ne bilim bağırmadım oğlum panik olmasın diye
0 oy
(175 puan) tarafından
Ucuz atlatmissin iyiki evin adresini bulmamış arkana iyice baksaydin eve girerken 
(2,525 puan) tarafından
Baktım canim baktım market iki cadde yukarıda, sürekli baktım arkama sinir oldum nokta evliyim belli ve oğlum var yanımda ne edepsiz insanlar ya...Allah'ım cümlemizi korusun.
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun. Var öyle ruh hastaları. Bebekli , evli , bekar secmeden dadaniyorlar. 
(2,525 puan) tarafından
İlkk defa böyle birşey geldi başıma .. Allah'ım bir daha yaşatmasın.
0 oy
tarafından
Ben sokakta cingan cikartirdim 
(2,525 puan) tarafından
Oğlum vardı,çok etkilenirdi o yüzden öyle birşey yapmadım..hala takip etseydi polisi arıcaktım.
0 oy
(57 puan) tarafından
Bende  dün markette takip edildim baya oyalandim reyon degistirdim durmadan ama pislik çıkmak bilmedi eline birsey alip kas altından bana bakıyordu durmadan artık cikmam gerekiyordu kasaya gittim oda eli boş sejilde kasaya ilerledi ama çıkmadı adamlar vardı orda kariyerde erkekti yüksek sesle dedim burda polis merkezi varmi evet var abla hayırdır dediler ki ******** pislik arkasını dönüp defolup gitti konuşmama bile fırsat vermeden o kadar ki hızlı çıktı kariyere anlattim peşinden gitti ama kaybolmuştu bile. neden erken söylemedin bize dersini verirdim dedi emin olmadan söylemek istemedim dedim.  Görsen şerefsizi ecnebi suratı sapık gibiydi.  Dikkatli olmak lazım göz açık her an şüpheli olmak lazim
(2,525 puan) tarafından
Allah korumuş canım sanada geçmiş olsun..
İlk defa böyle birşey oldu zaten,Allah bir daha yaşatmasın
(57 puan) tarafından
Sagol canım sanada ayni şekilde geçmiş olsun. Yanimdada kızım vardı 4 yaşında.  İnsanlar kudurmuş köpek gibiler
0 oy
(302 puan) tarafından

Kız Büşra niye polisi aramadın ya saklanıp takibe devam etmişse evini filan öğrenmiştir

(2,525 puan) tarafından
Baktım canim baya baya baktım yoktu,
Bende eve geldim kimseyi görmedim..görsem arıcaktım artık son çare
Allah'ım korusun
(302 puan) tarafından
Gülüm eşini ara polisi ara direk böyle kaçarak çözüm bulamazsın bidakine öyle bişey sezersen haber ver birilerine Allah'ım korusun hepimizi yha
(2,525 puan) tarafından
Ay Allah'ım bir daha yaşatmasın:(
(302 puan) tarafından
Amin amin canım benim
0 oy
(893 puan) tarafından
Bende gecen hastaydm esimle hastaneye gittik kan tahlili falan verdik disarda bankta oturduk sonra esim iceri gitti tahlil sonuçları icn ben tek bankta oturuyorum bu ustu kapali banklar ortada masa   varya ne diyorlardi ona kamelye mi ne iste her neyse bi baktm 35 yaslarinda bi adam yaninda kucuk ogluyla oturdugum kamelyanin icine girdi karsima oturdu ve bir suru bos yer vardi bende  arkayi isaret edip dedim orda bos yer var baktm diyor kalkacm zaten  baktm esim geldi o gelip oturunca kalkip gitti gerizekalı adam herseye korkar olduk artik her yerde her sekilde illa rahatsz ediyorlar insani
(2,525 puan) tarafından
Yani artık mahallemizde bile huzurla yürüyemez olduk..:(
(893 puan) tarafından
Ay evimin bi ön sokağında kapkaca ugradm bir ay once evime gelirken telefonumu elimden alip kaçtı Şerefsizn biri hem hamileydm hemde 3 yaşında kizm yanimdaudi sokaktada kimse yoktu
0 oy
(2,387 puan) tarafından
İnşallah evini bilmiyordur dikkat et camdan balkondan bak yine olmasın oralarda 
(2,525 puan) tarafından
Bir daha görmedim inşallah görmem..kocam 12 de çıkicak:(
(2,387 puan) tarafından
Allah korusun kapını kilitle aman. Eşine anlattın mı
(2,525 puan) tarafından
Anlattım canim bekliyorum gelmesini
(2,387 puan) tarafından
Sen hep camdan bak onu görürsen polise haber ver ortalık sapık dolu valla
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Pi.slik herif ya nasıl bu kadar s.erefsiz oldu millet anlamıyorum.

Aynısı annem ben ablam yengemin de başına geldi.

ATM den para çektik 2 kişilerdi ama birbirinden habersiz gibi duruyorlardı yalandan.

Bı sure peşimizden geldiler sonra gitti sandık.

Parka gittik biri tam bize yakın öbürü parkın kapısında ama haberlesiyorlar.

Neyse çıktık parktan biraz yürüdük Bim e girdik çıkınca gitmişlerdir sandık.Bi baktık köşede duruyor bı tanesi.Öbürü ortada yok.

Biz yürüyoruz izimizi kaybettirmek için hızlı hızlı yürüdük eve girdik.Perdenin arkasından bir baktım bizim kapının önünde ama bizi arıyor.

Meğer diğer p.islik te araba ile geliyormuş bizi bulamayınca arabaya binip gitti öbürü de 

O sene asla tek başıma cikamadim dışarı .
(2,525 puan) tarafından
Allah'ın belası
Bide ben küçücük oğlumla yürüyorum
Şimdi bile evde tekiz çok korktum inşallah bir daha böyle birşey yaşamayız..
(2,135 puan) tarafından
İnşallah canim.
Allah sorsun hesabını o korkuyu yaşamak bile yetiyo insana.
0 oy
(5,243 puan) tarafından
Eşine söyledin mi ruh hastası cok valla dikkat et biber gazı falan taşı derim 
(2,525 puan) tarafından
Evet anlattım gelicek daha işte..polisi neden aramadın dedi ama yoktu görmedim bir daha dedim öyle oldu
(5,243 puan) tarafından
Anladim cnm cok dikkat et

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 154 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (454 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 683 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,585 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 165 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kimenebenden (149 puan) tarafından soruldu