0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar doğumdan bu sonra pek kendi sağlığıma dikkat edemedim acikcais bir yerim Ağrı'da umursayamiyirum bir çoğumuz öyledir büyük ihtimal çocuklarla ilgilenmekten kendimizi unutuyoruz.İki hafta dir sağ kolumda bez sıkarken sertleşme ve silerken bir yeri güç kaybı hissediyorum ve daha öncesinde kolumun omsuma yakın kısmında ortada parmağımı içe doğru koyduğunda sanki içe göçüyor diğer kolumda öyle birşey yok yani etim içe göçüyor nedir bilmiyorum yarın hastaneye gidicem daha önce onemsememistim ama büyük ihtimal ona bağlı bu sıkıntım hep bebek arabası kaldır indirim kızımda ağir ondanmi oldu diyorum acaba ne olur böyle bir durum yaşayan varmi

1 cevap

0 oy
(4,962 puan) tarafından
Kendine iyi bak yoksa bebeğin muhtaç kalır birisine,bende doğum sonrası kendime bakmadm bebek arabası yüzünden 1 buçuk senedir acılar cekiyorm sinir sıkışması sebepli en son profesör gittim ilaclar kullaniorm 1 seneye yakın elimi kullanamadm annem baktı bize 
tarafından
Gerçekten mi bebek arabasizda gitmiyolar ay :(
tarafından
Çok geçmiş olsun duzeldinmi suan
(4,962 puan) tarafından
Sağ el iki parmağımı bukemiyorm canm malesef hayatında hiç hasta olmayan ben şuan ilaç içmek zorunda kaldım ama geçecek inşallah sana tavsiyem dikkatli ol önce anne iyi olmalı birine muhtaç kalmak cokk zor
tarafından
Öyle zaten benim eşimden başka destekcim yok ne yazikki
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
20 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Feridem (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 379 göst.
21 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Defneay789 (325 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 160 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umayyyy (4,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 132 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (8,224 puan) tarafından soruldu

397,170 soru

11,879,158 cevap

35,995 kullanıcı

...