0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (7,443 puan) tarafından
20 ay oldu kolumda deri kesik vardı dikiş atıldı tam dirsek olan yer kesilmişti nezaman bu kolumu zorlasam ağrıyo 

1 cevap

0 oy
(4,171 puan) tarafından
Bende duygusal bir post sandım baya gerçek derin yaraymış ya 
(12,710 puan) tarafından
Ah ah tam hastalık mevsimi şimdi
Bizde ailecek grip olduk hemen geçti şükür
Uy.uz geçmiş görünüyor dedı Dr, on gün ara verip tekrar surun kremi garanti olsun dedi on gün bitmeden hepımızde çiktı yine
Uğraşıp duruyorum

34 başladı glba yavvv
Görümcem evleniyor nişan var bu ay baya yoğun geçiyor

İnşallah kısa zamanda atlatırsıniz çok geçmiş olsun canım
(4,171 puan) tarafından
Ah minik adam uyanıp dura dura bu saat ettik bizde hiç bitmiyor ben hasta o hasta perişan olmadan atlatsak çok iyi olacak çok sağol canım ❤️
Rabbim sizi de bu uy.uz belasından tez zamanda kurtarsın ya bizimki grip değil bende şiddetli Bi boğaz ağrısı var minik adam da öksürük tıkanıklık hırıltı sanırım boğaz enfeksiyonu ondan bana geçti bugün götürdüm yine buhar antibiyotik yazdı daha 2 yaş olmadan bu kaçıncı antibiyotik valla sinirlerim bozuluyor artık dikkat ettikçe daha mı çok olıyor nedir salacağım en sonunda ☹️
Ne güzel tatlı telaşlar bunlar canım görümcenin gönlüne göre olsun her şey ❤️
(12,710 puan) tarafından
Buhar ciddi anlamda iyi geliyor inşallah tez zamanda atlatır canım sende naçizane balli ihlamur topladı beni ilac da kullanmadım
Defneyi enfeksiyon yatırcaz dediler de şükür toparladı minik adam da atlatır inşallah
Sıkma canını Allah acil şifalar versin
Teşekkür ederim,bu ay nişan var bklm ben doğurmadan
(4,171 puan) tarafından
Ah kuzum ya buharı yaptırmıyo ki doktor günde 4 defa diyor oturur pozisyonda olacak diyor ben anca uyurken günde 2 defa yapıyorum aska yaptırmıyor korkuyor istemiyor sessizlerden aldım küçücük bir şey aslında ama yine de istemiyor ya eline veriyorum TV den bir şeyler açıyorum yok bana mısın demiyor yapsam çabuk toparlar da yapamıyorum işte düzenli çok saol canım
(12,710 puan) tarafından
Defne de istemiyordu telefon açtım mecbur oyle tutabıldık anca. Çocuklar hasta olmasın canım yürek dayanmıyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,035 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gonul yaram (1,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 310 göst.
2 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arifekalan (157 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 689 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Umutsuzanne (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 320 göst.
31 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,920 soru

11,404,520 cevap

34,942 kullanıcı

...