0 oy
192 göst.
Diğer kategorisinde (375 puan) tarafından
Büyük oğlumu okula yazdıracağım bu hafta orda tanıdık bi arkadaş var öğretmen önerisi istedim çocuğunu kuraya sokmayacakmısın dedi sordum daha dönmedi ne demek bilen arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

7 Cevaplar

0 oy
(966 puan) tarafından
Kura yolu ile sınıflar olusturulur ve öğretmen belirlenir.
(375 puan) tarafından
Nasil oluyor tam olarak biraz bu aralar anlama sorunum var :)) hangisi daha iyi öğretmen seçmeyelim mi
(966 puan) tarafından
Veliler öğretmen seçmez.kura ile sınıflar olusturulur idare sınıfları öğretmene verir.
-Reklam-
0 oy
(286 puan) tarafından
Hangi subeye dusecegini belirlemek icinn
0 oy
(143 puan) tarafından
1. Sınıfta  kayıt için para alınıyor mu canım kayıt yaptırdığı da bana da yazar mısın bir arkadaşıma 1.500 yatirilicak denmiş 
(143 puan) tarafından
Mrvzgl peki ya anasınıfı? Ben yeni kayıt yaptıracam ona da aynı fiyatı istiyorlarmış? Bir bilgin var mi
(4,278 puan) tarafından
Bizde anasınıfına bin tl yatırdık 2 top a4 kağıdı demişler biz 1 top a4 kağıdı alıp verdik on kayıt yaptılar kesin kayıtları ne zaman yaparlar acaba mrvgl cevap verirsen sevinirim
(14 puan) tarafından
Anasınıfı için aynı şey geçerli değil orda milli eğitim onaylı olarak her yıl alınacak ücret belirlenir, çünkü takdir edersiniz ki anasınıfı ilkokul gibi ders işlenen yer değil sürekli etkinlik yapılan bir yer ve malzeme para lazım oluyor. Orda istenen ücret resmidir. Kesin kayıt için Eylül ayının 3.haftasina kadar vaktiniz var o zamana kadar kayıt yaptırabilirsiniz geç değil ancak bazı anaokullarında talep çok oluyor ve orda mevcut sınırlı olduğu için dolabilir ona birşey diyemem
(14 puan) tarafından
A4 kağıdını her yerde isterler ben de isterim şahsen çünkü bir top kağıt 100 lira ve biz haftada kaç top kağıt bitiriyoruz çocuklara ödev etkinlik verirken, ödenek veriliyor ama çok az hepsini öğretmen cebinden karşılayamaz haliyle o yüzden a4 kagidi istenebilir yani
(143 puan) tarafından
Tamam çok çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Öğretmen seçimi olmuyor kurayla belirleniyor hangi çocuk hangi öğretmene düşecek diye canım 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Kuzum sen secemiyosun kurayla ogretmen belirliyorlad 
0 oy
tarafından
Özellikle öpretmeni biz seçmiyoruz hangi şubeye hangi öğretmen düşer onu kura ile çekiyorlar.bir hafta erken gideceksiniz.birkaç gün kala öğretmen whatsapp grubu açıyor ordan belli olur liste verir ne lazımsa..okul aile birliği para ister ama mecburi değildir biz veemesik sadece bir top kağıt istedi o da kendi sınıf öğretmenimiz istedi ikinci dönemdeydi
0 oy
(924 puan) tarafından
Yerleşmeyi fekan okul ayarlıyor kura çekimi oluyor kafit asılıyor kapıya bu sene benim kız 2 ye geçti :)rabbim iyi insanlarla mahattap etsin inşallah önemli olan o iyi bir öğretmen iyi bir gelecek 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 264 göst.
11 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zehra Kahrıman (1,908 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 124 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 52 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...