0 oy
83 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (224 puan) tarafından

Oğlum 9 buçuk aylık.tahlillerimjzj yaptırdık ama sonuca gidemedik  .anlayan varsa bakabilir mi çok tşk ederm smdiden

image

2 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Enfeksiyon var viral birşey geçiriyor büyük ihtimalle demir düşük kan hemoglobin de çok az düşük ama çok az 
(224 puan) tarafından
Çok tşk ederm şuan bir ateşi bir hastalığı yok acaba enfeksiyonu önemli birşey mi?
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım o değer mesela grip gibi viral enfeksiyonlarda  artıyor yada idrar yolu gibi enfeksiyolarda viral birşey kapmış kısacası, önemli birşey olacağını sanmıyorum ateşi çıkarsa calpol gibi ilaç verir doktorun Büyük ihtimalle yoksa birşey vermeyede bilir
(224 puan) tarafından
Tahlili 25 inde verdik halen ateş veya belirti yok çok şükür sdce biraz huzursuzluk var onuda dişe bağladım açıkçası.o gün doktor muane etmişti oda bişey demedi .acaba idrar yolu enfeksiyonu mu var ki olmadı doktora gidince bir sorayım çok tşk ederm
(2,194 puan) tarafından
Diştende  olabilir canım detaylı bir sorarsın geçmiş olsun
(224 puan) tarafından
Deniz hanım ben bebek bölümündede bu soruyu yazdım.bir yorumda acil doktora gidin değerleriniz kötü tedavi altına alınması lazm belki yatırırlar yazmış.sizce korkmalı miyim o kadr mi kötü yanı ? Eşim iş yerinden izin alamadı gidemedik .dün eşim izin aldı gitti doktor yoktu.suan içim içimi yiyor
-Reklam-
0 oy
(245 puan) tarafından
Aşko oğlunun bağışıklık sistemi düşük yani daha cbk hastalanabilir ki galiba öyle olmuş aynı zamanda kan değerleri kansızlık yüzünden düşük allah sifa versin inşallah ha birde enfeksiyon geçiriyor 
(224 puan) tarafından
Bağışıklıgi guclensin diye sarımsaklı yoğurt veriyorum birde ilik suyuyla çorba yapıyorum.baska ne yapabilirim acaba? Bilgilendirmen için çok tşk ederim
(245 puan) tarafından
Kemik suyuna devam et bol bol meyve puresi yap cevizli şeylerde yapabilirsin ve tabiki anne sutu devam et bence e dr görüş  ilacsiz olmaz günahtır
(2,194 puan) tarafından
O kadar kanı düşük değil ki 11.9 normal değer zaten 12-14  arası , yani kan ilacı içiyorsa devam etsin çok da düşük sayılmaz ki
(224 puan) tarafından
Cevizi hergun yediriyorum.meyve. Çeşidi çok veremiyorum genelde muz veriyorum .hastane uzak eşim izin alamadı.alinca gideriz tekrardan inslh.tsk kan ilacı ocean veriyorum acaba daha iyisi var mıdır ki

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 207 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 71 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Anneolmakistiyorum (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
19 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde siyahmezarinsahibi (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 127 göst.
2 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,075 soru

11,377,721 cevap

34,864 kullanıcı

...