0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

kızlar tahlillerden anlayan var mı 

5 Cevaplar

0 oy
(599 puan) tarafından
Crp enfeksiyon demek yani sende tahlilde enfeksiyon çıkmış ve demir eksikliği var ama türbidimetrik ne anlama geliyor anlamadim
tarafından
Bebeğimin bu ya :( teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kanda enfeksiyon var demir düşük ve çölyak hastalıgı Malesef 
(25,224 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah. Çünkü bunlar çölyak hastalıgı testi algılama sorunun mu var. Oda Malesef düşük çıkmış diyorum çölyak hastası çocugun mu dedim allahım kimlere laf anlatıyorum ya
(437 puan) tarafından
Benim algılama sorunum yok ama senin psikolojik sorunların var sanırım saçmasapan konuşma
(437 puan) tarafından
Sen kendini ne zannediyorsun ya kimlere laf anlatıyormuş çok bilmiş cahil yok senin karşında haddini bil
(25,224 puan) tarafından
İşine bak ya saçma sapan konusan sensin. Yorumuma atlama bi konuda bilgin yoksa sus otur yerine...
(437 puan) tarafından
Kes sesini be istediğim yere yazarım
0 oy
(673 puan) tarafından
Bağışıklığı düşük çocuğun. Demiri de düşük. Kanında enflasyon var. Demir düşük olunca diğerlerinin olması normal demir bağışıklıgi etkiliyor. 

Çay icirmeyin çocuğa çok süt de icirmeyin. Yeşil yapraklı sebzeler verin bol bol. Demir ilacı da yazabilir doktor. 

Sidefer damla çok iyidir. Reçetesiz satılıyor biraz pahalı. 
tarafından
Yarın doktora gidecez zaten çok sağolun tavsiyeleriniz için
(673 puan) tarafından
Geçmiş olsun siz de çok çay içmeyin
tarafından
Karpuz ablacım :) bn 23 yaşındayım bugüne kadar toplam 6 bardak çay içmişimdir asla çay içmiyorum tiksiniyorum
(673 puan) tarafından
Karpuz aahahahahhh
tarafından
Daha. Önce sormuştum abla sana kürt müsün diye :)
0 oy
tarafından
Post üste çıksın 
0 oy
(765 puan) tarafından
Bir bilgim yok cnm ama insallah ciddi bisey cıkmaz 
tarafından
Allah razı olsun çok sağ olun ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Nehirrr (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
27 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gul2727 (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
3 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Anneolmakistiyorum (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 133 göst.
14 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,417,113 cevap

34,968 kullanıcı

...